Görüş Bildir
Haberler
Galatasaray'da İşten Çıkarma Depremi

Galatasaray'da İşten Çıkarma Depremi

Fatih
11.11.2014 - 19:16

Galatasaray'da Deprem!

Galatasaray'da başkan Duygun Yarsuvat önderliğinde gerçekleştirilen toplantıda kulüpteki fazla personel sayısının indirilmesi konuşuldu. Buna göre 75 kişiyle yollar ayrıldı.

Galatasaray 'da tasarruf tedbirleri kapsamında işter çıkartmalar başladı. 75 kişi ile yollar ayrılırken bunların arasında 65 yaşa takılan Futbol Akademisi Genel Koordinatörü Bülent Ünder de yer alıyor. Milliyet'ten Nevzat Dindar'ın haberine göre, Sarı-Kırmızılı yönetim, bugün Başkan Duygun Yarsuvat yönetiminde haftalık toplantısını gerçekleştirirken, fazla personel sayısının indirilmesi konusu ele alındı.

Ancak 65 yaşüstü isimlerle yolların ayrılması konusunda geçtiğimiz günlerde alınan karar, kulüpteki önemli isimlerin ayrılması anlamına geliyor. Bu isimler arasında ise 3 kişi dikkat çekiyor. Yüzme Şube Kaptanı Yılmaz Özüak , Voleybol Şube Kaptanı Ali Himmetoğlu ve UEFA Kupası'nın kazanıldığı dönem Fatih Terim 'in yardımcılarından Bülent Ünder (Futbol Akademisi Genel Koordinatörü).

Ayrıca seyahat ve organizasyon birimini kapatan Sarı-Kırmızılılar'da, GS TV 'den, protokol görevlilerine kadar daha bir çok departmanda da bazı isimlerle yolları ayırma kararı aldı. İlk dalgada böylece 75 kişi ile yollar ayrıldı.

Fanatik

Kaynak: http://www.fanatik.com.tr/2014/11/11/...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın