Görüş Bildir
Haberler
Facebook, Poke ve Camera Uygulamalarını Kaldırdı

Facebook, Poke ve Camera Uygulamalarını Kaldırdı

Ulaş
12.05.2014 - 22:02

Facebook, Poke ve Camera Uygulamalarını Kaldırdı

Popüler sosyal medya platformu olan Facebook, Instagram ve WhatsApp gibi büyük iki platfomu elinde bulundurmasıyla diğer uygulamaları kaldırmayakarar verdi. Camera ve Poke gibi uygulamalarına destek vermemesi ile dikkat çeken Facebook süpriz bir kararla karşımıza çıktı.

Son zamanlarda satın alma işlemleri ile sürekli kendisinden söz ettiren sosyal medya platformu olan Facebook geçtiğimiz günlerde almış olduğu bu kararın bu uygulamaların başarısız olduğunu kabul etti diyebiliriz. Poke ve Camera uygulamalarının kaldırılmasına bağlı olarak şunu söyleyebiliriz.

Camera uygulaması fotoğraf çekmek, efekt verme ve düzenleme gibi işlemleri yapıp direkt olarak Facebook'a yükleme imkanı sunuyordu. Maalesef Facebook bu özellik ile gündeme gelmedi.

Poke uygulaması kullanım açısından Snapchat'a benziyor. Belirli bir süre görüntülenen fotoğrafları Facebook üzerinden paylaşmanıza imkan sağlayan bu uygulama da pek kullanılmıyordu. Camera ve Poke uygulamalarına olan desteğini kesen Facebook'un bu kararı ile ilgili düşüncelerinizi bizlere yorumda bildirebilirsiniz.

  • Veteknoloji
Kaynak: http://www.veteknoloji.com/haber/face...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın