Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Facebook Geniş Reklam Hedefleme Seçenekleri Geliştirdi

Anasayfa > Iq > Teknoloji

Facebook Geniş Reklam Hedefleme Seçenekleri Geliştirdi

Facebook reklamverenler için geniş hedef kitle seçebilme özelliğini duyurdu. Facebook’un genişlettiği bu özellik ile birlikte artık reklamverenler reklamlarını oluştururken lokasyon, demografik, ilgi alanları ve site dışındaki davranışlarına göre hedeflemelerde bulunabilecek.

Facebook’un reklamverenlere sunduğu bu gelişmiş hedefleme seçenekleri ile birlikte reklamların daha doğru kişilere ulaşması sağlanacak. Bir reklamveren lokasyon hedeflemesinde bulunduğunda coğrafik bazda kampanyalar düzenleyebilecek. Yani reklamverenler oluşturdukları reklamların gösterimini ülke ve şehir olarak daraltabilecek.

Bunlara ek olarak daha fazla demografik bilgiye göre hedefleme seçenekleri sunan Facebook reklamverenlerin ilişki durumuna göre hedefleme yapabilmesinin de önünü açtı. Demografik hedefleme seçeneğinde kişilerin çalıştığı yer ve ünvanları da seçilebiliyor.

Kaynak: http://www.sosyalmedyo.com/facebook-g...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?