Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Fotoğraf Çekildiğinin Farkında Olmayan Gelin ve Damatların Düğün Fotoğrafları Bir Harika!

 > -
Abone ol

Bir insanın hayatı boyunca yaşayabileceği en stresli anlardan biridir muhakkak düğün fotoğrafı çekmek ve de çektirmek. Diğer yandan çoğumuz da, her açıdan muhteşem çıkacak bir yüze ve vücutlara sahip değiliz doğal olarak. Bir de hayatınız boyunca o fotoğraflarla karşı karşıya geleceğinizi düşünün. Boşanma durumu istisna tabi. 

Artık düğün fotoğrafçıları da bu duruma alışmış olacak ki; çiftleri rahatlatmak ve güzel pozlar yakalamak için ufak hilelere başvuruyorlar.

Düğün fotoğrafçısı Wes Eisenhauer de kendine özel gizli taktikler geliştirerek bunları uygulamaya dökmüş.

Kaynak: http://aplus.com/b/wes-eisenhauer-unpose...

Eisenhauer yakın bir zamanda, Yankton'da gerçekleşen ufak bir düğünden bir fotoğraf paylaşmış.

Paylaştığı karede de şunları diyor fotoğrafçı: ''Müşterilerime, çekim aralarında rahatlamalarını söylemeye bayılıyorum ve daha fazla fotoğraf çekiyorum.''

Nasıl da kurnaz diye düşünebilirsiniz; fakat insanların gerçek hislerini ve en doğal hallerini yakalamak isterseniz, bu tekniğin ne kadar zekice olduğunu görebilirsiniz.

Fotoğrafının çekildiğini fark etmeyen kişiler, doğal olarak daha rahat ve endişesiz görünecekler. O anı gördüklerinde ise asla şikayet etmeyecekleri kesin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
skywalker

daha henüz habersiz çekilipte adam akıllı çıkan fotoğrafım yok :D

icimdekiyagmur

Gerçekten haberleri yok mu bilemem ama ben de habersiz çekildiğimde güzel çıkar fotoğraf. Vesikalık çekilirken bile kasılıyorum yahu :/

ozcylnn

Sondaki beni benden aldı

theserpild

Objektife bakmıyo olmaları haberleri olmadığı anlamına mı geliyor.Bir kaçı hariç 'Şöyle durun , biraz daha sağa' pozları .Ayrıca sondakini çok beğendim ve kıskandım.

zehir-zemberek

hayırlısını gönlüme sevdir yarabbi diye dua ederek ..hayırsızları sevmiyebilirsiniz...herkese ALLAH hayırlısını sevdirsin

Görüş Bildir