Görüş Bildir

Derya Tuna Tatlıses'i Çok Kızdıracak

Haberler
> Derya Tuna Tatlıses'i Çok Kızdıracak

Derya Tuna Tatlıses'i Çok Kızdıracak

İbrahim Tatlıses, hayat arkadaşı Derya Tuna’ya kendisini affettiremedi.

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in, boşandığı eşi Ayşegül Yıldız'a rağmen Etiler'deki Tatlıses Kebap'ın işletmesini verdiği Derya Tuna'nın mekanı devralmasından sonra yaptığı ilk hamle herkesi şaşırttı.

Milliyet'te yer alan habere göre, Tatlıses'in, Etiler'deki kebapçı şubesini devretmesine rağmen bir türlü aralarındaki buzları eritemediği Derya Tuna geçtiğimiz günlerde ilk iş olarak şubenin dekorasyonuna el attı.

Tuna'nın, yaklaşık bir ay süren tadilat sonrası içi yenilenip farklı bir çehreye kavuşan kebapçıda yaptığı yenilik görenleri şaşırttı.

Ayşegül Yıldız ile evlendiği tarihten bu yana Tatlıses'le pek görüşmemeye özen gösterdiği bilinen Tuna, ünlü türkücünün her şubede olduğu gibi Etiler'deki dükkanın da duvarlarını süsleyen fotoğraflarını kaldırttı.

Derya Tuna'nın, Tatlıses'in birçok ünlü isimle yıllardır çektirdiği ve kebapçı şubeleriyle özdeşleşen fotoğraflarını duvardan indirtip yerine yağlı boya tabloları astırdığı ve bu durumu soranlara,

'Ayrı bir ambians katması için bu değişikliği yaptım' dediği iddia ediliyor.

En Son Haber

Kaynak: http://www.ensonhaber.com/derya-tuna-...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Numan Kongur

İbrahim Tatlıses'in eski haberlerini incelemek isteyenler aşağıdaki linkten ulaşabilirler... https://www.tozlumagazin.com/?s=%C4%B0brahim+Tatl%C4%B1ses