Görüş Bildir

İbrahim Tatlıses Haberleri

İbrahim Tatlıses ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. İbrahim Tatlıses ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Helallik İstedi: İbrahim Tatlıses Kalbinden Geçireceği Ameliyatı Duyururken Gözyaşlarına Boğuldu
Magazinburada.net hesabının paylaştığı görüntülerde, son zamanlarda kızı Dilan Çıtak Tatlıses ile yaşadığı anlaşmazlıklarla dikkat çeken ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in, yakın zamanda kalp kapakçığındaki sorundan ötürü ameliyat olacağı ortaya çıktı. Ünlü türkücünün küs olduğu oğlu Ahmet Talıses'in katıldığı konser büyük ses getirdi.
Dilan Çıtak Kendisini Büyüten Cem Çıtak'ı Paylaşarak İbrahim Tatlıses'e İmalı Göndermelerde Bulundu
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, sosyal medya paylaşımıyla büyük ilgi toplamış, babasıyla zaman zaman problemler yaşayan 34 yaşındaki Çıtak, 'Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti herkes duymalı' şeklindeki açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Hikayesinde kendisini büyüten Cem Çıtak'ı paylaşan Dilan Çıtak'ın sözleri imalı bulundu.
15 Temmuz Pazartesi Akşamı Kaçırdığın Haberler
Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup 'ne olmuştu ya' diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 15 Temmuz Pazartesi akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri...