Demirkol'dan Flaş Selçuk İnan Açıklaması!

2PAYLAŞIM

Demirkol'dan Flaş Selçuk İnan Açıklaması!

Demirkol'dan Flaş Selçuk İnan Açıklaması!

Ntvspor'da yayınlanan Spor Servisi programında Mehmet Demirkol, Selçuk İnan ve Mancini hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Mehmet Demirkol'un açıklamaları;

Mancini'nin konuştuğu dili Selçuk İnan'ın anlaması lazım. Bence Mancini'nin konuştuğu İngilizce Selçuk İnan'ın anlayabileceği cinsten...

"Hiç kaptan olmamalıydı"

"Selçuk İnan'ın hiç kaptan olmamalıydı. Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel Fenerbahçe'de hiç kaptan olmamalıydı. Bekir İrtegün kaptan olur... Kaptan gemisini en son terkedendir. Her an kırmızı görebilecek bir adamın olmaması lazım. Ben Selçuk İnan'ın büyük hayranıyım ben bunu böyle değerlendiriyorum. Selçuk İnan çok duygusal, manevra kabiliyeti çok yok saha içinde olduğu kadar... Bu oyuncuları pamuklara saracaksın, pamuklara sarılması gereken oyuncular kaptan olamazlar. Kaptan bence olmamlıydı. Doğal bir liderlik ortaya çıktı saha içindeki oyunundan dolayı, çünkü her şeyi yöneten o bu doğal bir liderlik.

Selçuk'un Drogba ve Sneijer geldikten sonra yalpalaması ve yönetebilmesi mümkün değil. Yabancı ve yerli arasındaki sorunlar yüzünden oluyor bunlar. Sanatçı sanatçılık yapar, Selçuk İnan yönetici idareci değil bunlarla uğraşmaması lazım.",

"Mancini'nin transferi Burdisso"

"Her maçın ardından yabancı kısıtlaması var ondan başarılı olunamıyor yabancı kuralı kalksın diyor. Bunu her maçın ardından söylemesi yerli oyuncuların psikolojisini nasıl etkiler bunu düşünmek gerekiyor. Yerli oyuncuların hemen hepsinin yetersiz olduğunu düşünse bile bunu söylemenin mantığı nedir yani. Kendi yaptığı transfer Burdisso olunca çok konuşulmasına gerek yok bence"

skorer

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir