Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Cinsel Saldırı Suçlamasından Sonra Facebook'ta Canlı Yayında İntihar Eden Aktör

249PAYLAŞIM

Cinsel saldırı suçlamalarıyla karşılaşan bir Hollywood aktörü pazartesi sabahı hayranlarına hayatına son vereceğini söyledi. Unilad'den derlediğimiz habere göre sonrasında da canlı yayında intihar etti.

Kaynak: http://www.unilad.co.uk/news/actor-broad...

33 yaşındaki Frederick Jay Bowdy, sabah 5.30 sularında Facebook'ta hayatına son verme kararı aldığını belirtti. Bunu gören bir akrabası anında Los Angeles Polis Departmanı'nı aradı.

Polis Bowdy'e ulaşmaya çalıştı ancak aktör hayatına çoktan son vermişti.

Bowdy perşembe sabahı Santa Clarita'da cinsel saldırı sebebiyle tutuklandı. Cuma günü 100.000$'lık kefaleti ödendikten sonra serbest bırakıldı.

Jay kendine bir oyunculuk kariyeri kurmaya çalışıyordu, 2016 yılında ekranlara gelecek olan 'Prepper' adlı filmde oynayacaktı.

Ayrıca 'Hollywood Men' adlı striptiz kulübünde 'Houston' takma adıyla çalıştı.

Facebook'a yüklediği bir videoda Bowdy; üniversite yıllarında iki çocuk yetiştirdiğini, sonrasında dördüne daha babalık ettiğini belirtti.

Büyürken karşılaştığı zorluklardan bahsederken, güzel bir basketbol kariyerini olduğunu ancak sakatlanmalarının onu Mısır'da oynamaktan alıkoyduğunu söylemişti.

Bir kısa filmde rol önerildiğinde aktörlüğe yöneldi. Çünkü başarılı olabileceğini düşündüğü bir şeyi yapmak onu mutlu ediyordu.

Dünyada herhangi bir yerde ortalama 40 saniyede bir birisi intihar sebebiyle hayatını kaybediyor.

Dünya Sağlık Örgütü'ne göre her yıl bir milyon insan intihar ediyor, bu sayının yirmi katı kadarı intihara teşebbüs ediyor ve bu sayılar git gide artmakta.

Ailesine sabır diliyoruz...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

iyi de, adam intihar etti diye aklanmış olmuyor ki, cinsel saldırıdan suçlanmış ok ama masum olduğunu bilmiyoruz, sırf intihar etti diye sempati duymayın yani...

dilarakorkmaz

Ağzınıza sakız gibi bir feminist lafını yapıştırmışsın her şeyde yok feminist kadın yok feminist medya. Feministler buna ben de dahil olmaz üzere kadın erkek eşitliğini savunur önce onu küçük beyinlerinize bir sokun. Bu adama gelince suçluluğu kanıtlanana kadar herkes masumdur. İftira ise eğer bu ciddi bir şeydir oradaki polis bu ihtimali de araştırıyordur büyük ihtimalle. Ha gerçekten tecavüz edip sonra bunun vicdan azabına dayanamadığıniçin intihar da etmiş olabilir. Burada verilen kısıtlı bilgiler ile yobaz hareketler yapıp yürümeyin millete.

dilarakorkmaz

sadece feminizim değil günümüzde birçok kavram, kavrama göre hareket ettiğini söyleyip anlamı dışında şeyler yapanlar yüzünden yanlış anlaşılıyor bunun temel sebebi insanların araştırma yapmayı bilmemesi, becerememesi ya da kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmesi.

akatsuki1971

kadın erkek eşitliğinin savunulması için FEMİNİST isim neden HUMANİST olmanız gerekmez miydi.

dilarakorkmaz

bir insan feminist olunca hümanist olamıyor mu? illa bağnazca bir tek şeyi mi savunmak gerek?

dilarakorkmaz

ki feminizm hümanizm in alt dallarından biridir

jaymz-jetfeeld

Will smith zannedenler derneğine selamlar.

Gizli Kullanıcı

aynen amk o olsa harbiden üzülürdüm lan.

hitlerhayrani

aynen sövmeye geldim amına kodumun editörü başlığa adamın adını yazsana will smith sanıp şoka girdik aq

ozge-feyza-yilmaz

will smith sandım bir an çok korktum.

avrupali

Üzücü bir olay gercekten fakat Facebook Live da birçok insan intihar ediyor. Bu konuda bir şeylerin yapılması gerek Facebook Live yi sonlandırılabilir.

Görüş Bildir