Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı Bombaladı

-

Bursaspor Başkanı Recek Bölükbaşı Bombaladı

Bursaspor Başkanı Recek Bölükbaşı Bombaladı

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, "Bursaspor camiası, aynı geminin içinde. Bu gemide 50 yıldır, kaptanlar da mürettebat da sürekli değişiyor" açıklamasında bulundu.

Bölükbaşı, kulübün resmi internet sitesinden gündeme ilişkin yaptığı değerlendirmede, "Bursaspor camiası, aynı geminin içinde. Bu gemide 50 yıldır, kaptanlar da mürettebat da sürekli değişiyor. Kimi başarısız oldu, kimi Allah’ın bize nasip ettiği gibi, tarihin en büyük ve en görkemli başarısını yaşadı. Kimi zaman sakin sularda yol aldık, kimi zaman, bugün olduğu gibi ciddi fırtınalarla boğuşmak mecburiyetinde kaldık ancak hiç bir zaman kaderimize yazılmış olan Bursaspor sevdasından vazgeçmedik ve hiçbir sıkıntı karşısında pes etmedik" ifadesine yer verdi.

Bursaspor camiasının elinden gelen gayretin fazlasını ortaya koyacağını belirten Bölükbaşı, açıklamasında şunları belirtti:

"Bu nedenle Bursaspor Kulübünün Başkanı olarak tek güvencemin büyük taraftarımız olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Sadece bizim dönemlerimizde değil, her Allah'ın günü, her yıl, her sezon, Bursaspor üzerinde kimlerin hangi maksatla ne oyunlar oynadığını, artık herkes biliyor ve görüyor. Daha gemi limandan ayrılmadan bir bardak suda fırtına koparmaya çalışanlar ve yaptığımız her işe olumsuz bir kulp takanlar, sanki bugünkü ekonomik darboğazın sorumlusu bizmişiz gibi, her problemin faturasını bize kesmeye çalışıyor ve kamuoyu nezdinde bir algı operasyonu gerçekleştirmeye soyunuyorlar."

"Dengeyi sağlamak amacıyla elimizden gelen gayreti gösteriyoruz"

Gazetelerde onlarca yalan yanlış haberin yer aldığını savunarak günü gelince hepsine verilecek cevabının bulunduğunu, Bursaspor'un büyük taraftarının da kimin ne olduğunu, neye hizmet ettiğini gayet iyi bildiğini aktaran Bölükbaşı, açıklamasında şunları kaydetti:

"Onların tek arzusu, tek emeli, bundan önce rahmetli başkanıma yaptıkları gibi, bıktırmak, usandırmak, benim ve yönetici arkadaşlarımın konsantrasyonunu bozmak. Açın bakın bunların hepsi internette var, rahmetli Yazıcı için neler demişlerdi, neler yazmışlardı… O, pes etmedi, biz de etmeyeceğiz. Bursaspor'umuzun menfaatleri doğrultusunda ekonomik dengeyi sağlamak amacıyla elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Tabii ki bankalarla görüşüp düzlüğe çıkmak adına planlamalarımız olacak. Gelirler ve giderler konusunda Divan Kurulu toplantısında detaylı açıklamaları yapacağız. Sadece şunu belirteyim: Bu arkadaşlar bizim ekonomik dengeyi sağlamamızı beklemiyorlardı. 'Ligin başlangıcını bile göremezler' diyorlardı. Allah'a şükür uğraşıyoruz, bu kulübü düzlüğe çıkarmak için çabalıyoruz.

"Bursaspor taraftarı bizim arkamızda olduğu müddetçe..."

Kendilerinin de eksiklerinin bulunabileceğini, maksatlı ve kişisel olmayan her eleştiriye açık olduklarını ancak yazılanlara ve söylenenlere itibar etmediğini bildiren Bölükbaşı, açıklamasını, "Bursaspor hiçbirimize babamızdan miras kalmadı. Bu kulüp, Bursa'nın onurudur, namusudur. 'Bursalıyım, Bursasporluyum' diyen herkesi, kulübümüzün yanında olmaya davet ediyorum. Kimin dost, kimin düşman olduğu, iyi günde değil, bugünkü gibi zor günde belli olur. Allah şahidim, bu kutsal göreve talip olurken, sadece ve sadece büyük taraftarımıza güvendim. Büyük Bursaspor taraftarı bizim arkamızda olduğu müddetçe Bursaspor'un sırtı yere gelmez. İstedikleri gibi sistemli kriz yaratma operasyonu yapsınlar. Ama ben, onları Bursaspor camiasına havale ediyorum. Eğer yaptıkları yanlışın ve ayıbın farkına varır, Bursaspor'da kaos değil, huzur olsun derlerse kapımız herkese açık" ifadesiyle tamamladı.

Eurosport

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir