Burcu Esmersoy, Eski Eşi Berk Suyabatmaz’ın Yeni Sevgilisi Berrak Tüzünataç ile Olan Fotoğrafını Beğenince Kafalar Karıştı!

-
Abone ol

Gelen tepkilere de ayrı ayrı güldüm! 😂 Siz beğenir miydiniz arkadaşınız ile eski sevgilinizin/eşinizin fotoğrafını? 🤔

Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz'ın 2018'in mayıs ayında evlendiğini, yaklaşık 1,5 yılın ardından da geçtiğimiz eylül ayında boşanma kararı aldıklarını magazini takip edenler bilirler.

Öyle ki, boşanmalarının ardından adliyeden birlikte gülerek çıktılar, aralarında sorun olmadığını, sadece evliliklerini yürütemediklerini herkese gösterdiler.

Aradan birkaç ay geçti, Berk Suyabatmaz Berrak Tüzünataç ile görüntülendi.

Berrak Tüzünataç ile Burcu Esmersoy'un arkadaş olduğunu bildiğimiz için haliyle hepimiz şaşırdık. Ancak onlar aralarında bir şey olmadığını, zaten uzun süredir de arkadaş olduklarını söylediler.

Size burada daha önce bahsetmiştik.

Sürpriz Bir Aşk Doğuyor! Berrak Tüzünataç ile Burcu Esmersoy'un Eski Eşi Berk Suyabatmaz Arasındaki Yakınlaşma Herkesi Şaşırttı - onedio.com
Sürpriz Bir Aşk Doğuyor! Berrak Tüzünataç ile Burcu Esmersoy'un Eski Eşi Berk Suyabatmaz Arasındaki Yakınlaşma Herkesi Şaşırttı - onedio.com

Bu aşk iddialarından kısa bir süre sonra Berrak Tüzünataç, Instagram hikayesinden Berk Suyabatmaz ile fotoğraf paylaştı, birlikte olduklarını da resmen duyurmuş oldu.

2019'un son aşk bombası da kucağımıza düşüverdi haliyle!

Burcu Esmersoy da ilişkileri için "Onlar iki bekar insan. İlişkileri de varsa hayırlı olsun. Bu kurcalanması gereken bir mesele değil." demişti.

Kısacası sallamadığını(?) göstermişti.

Şu sıralar ilişkilerine tam gaz devam eden ikili, artık rahat rahat Instagram paylaşımı yapıyor, kimseden de çekinmiyor artık.

View this post on Instagram

💙❄️😬❄️💙

A post shared by Berrak Tuzunatac (@berrocks) on

Anlaşılan Burcu Esmersoy gerçekten sallamıyor olacak ki, eski eşiyle yeni sevgilisinin fotoğrafını 'beğendi.'

View this post on Instagram

😘🤗

A post shared by Berk Suyabatmaz (@berksuyabatmaz) on

Bunu gören sosyal medya halkı da komik tepkiler vermekten geri kalmadı. 😂

Kimisi kızdı, kimisi de 'ne var bunda?' dedi...

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Bir de size soralım o zaman...

Eski eşinizin/sevgilinizin yeni sevgilisiyle paylaştığı Instagram postuna like atar mıydınız? 😂

Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
shrodingerinkedisi

Sadece "medeniyet" olabilir mi acaba? Hayatımıza giren insanları sevdiğimiz, iyi anlaştığımız ya da aşık olduğumuz için almıyor muyuz hayatımıza? Evliliklerini yürütemeyip ayrılmış iki insan hala birbirine değer vermeye devam edemez mi? İnsanlıktan bu kadar uzak mısınız? Sevdiğiniz birinin mutlu olması hatta tanıyıp sevdiğiniz başka biriyle mutlu olması bu kadar karmaşık mı geliyor sizlere?? İstiyorsunuz ki kadınlar saç başa baş başa birbirine girsin, ayrılanlar sokakta birbirini görünce yol değiştirsin, ya da birbirinin yüzüne mi tükürsün? Eşlerinden ayrılmak isteyen insanlar şiddet görüp, mağdur olunca üzülüp ortalığı ayağa kaldırmıyor muyuz? İşte bu medeniyet arkadaşlar.. Erişmeye çalıştığımız, her gün farkındalık için kendimizi yırttığımız medeniyet bu! Kimse kimseye ait değil, hayatlarından geçen insanlara verdikleri değeri koruyabilenlere ne mutlu...

abrakadavra

Sonra döndüm kendime dedim ki banane..

hellyim

şöyle bir bakıp ne kadar da yakışmışlar birbirlerine diyerek like atabiliyorsanız sizi tebrik ederim

kennedy

çok s2mde

benim-adim-deniz

Bunda kafa karıştıracak ne var ki ? Haa, gerçi doğru, medeni ilişki/ayrılık bizim milletimize ters! Olmadı diyip ayrılamıyoruz arkadaş kalamıyoruz, olmadıysa bitirip gidemiyoruz çünkü lugatta yok.. Şöyle ana avratlı küfürler, ağız burun kırmalı kavgalar, cana kastetmek hatta öldürmek. İlişkinin adı olsun...

Görüş Bildir