Bunu da Gördük! Müşterilerine İnsan Ayağı Servis Etmekle Suçlanan Çin Restoranı

-

Daily Mail'de derlenen habere göre, İtalya'nın kuzeyinde bulunan bir Çin restoranı müşterilerine insan ayağı servis etmekle suçlandı. Bu durum ise çalışanlarından birinin sosyal medyada paylaştığı fotoğraf üzerine ortaya çıktı.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Bir Çin restoranı, çalışanlarından birinin sosyal medyada paylaştığı ve mutfakta çekilen iğrenç fotoğraftan sonra insan ayağı servisi yapmaktan suçlandı.

Bu acımasız fotoğraf, mavi bir kase içerisinde bulunan parçalanmış ve kısmi olarak çürümüş iki ayağı gösteriyor.

Bu durumun ortaya çıkışı ise Slovenyalı birinin arkadaşları ile gittiği bu restoranda ayı pençesi adlı bir sipariş vermesiyle ortaya çıktı.

Adı belirtilmeyen garson insan ayağı fotoğrafının, daha sonra Slovenyalı ve arkadaşlarına servis edilen "ayı pençeleri" olduğunu iddia etti. Bu rahatsız edici fotoğrafları sosyal medyada gören sıradan bir İtalyan müşteri ise duruma kayıtsız kalamayıp yetkililere gereken suç duyurusunda bulundu.

Polis ve gıda standartları yetkilileri restoranı teftiş ettiler ve yaklaşık olarak 25 kilogram nereden geldiği belli olmayan et ve dondurulmuş balık buldular.

Ayrıca buzdolaplarının her yerinde, yerlerde ve ocakların üzerinde makine yağı ve kir buldular. Bunların yanı sıra son tüketim tarihi çoktan geçmiş olan yengeç ve kurbağa bacakları buldular. Polis, fotoğrafta görülen ayak fotoğrafı hakkında adli tıpla görüştü. Adli tıp görevlileri ise insan ayağına benzediğini ama hala araştırmaya devam ettiklerini söylediler.

Restoranın yasal durumu veya kapanıp kapanmadığı henüz belli değil.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hope

Ayak fetişistleri için özel bir menü olabülü..

birinci-tekil-birey

Yapmışlar mıdır acaba? Hiç inandırıce gelmedi de... zaten ne işim var çin lokantasında. Not: uzakdoğuda da artık Türk lokantaları var... pattayada okyanus manzaralı kuru pilav keyfi bile var :)

smyl

İnsanların tepkisini ölçmek için yapılmış bir deneyde olabilir.

okhanos

Bu ayak güney afrikadan bir tane muzun içinde geldi

Görüş Bildir