Bülent Ersoy'a Olan Benzerliğiyle Bakan Gözleri Şaşıya Çeviren İtalyan Sanatçı Moira Orfei

-

İnsanlar çift yaratılmış derlerdi de inanmazdık. Herkes birbirine benzeyebilir ama öyle bir ikili bulduk ki neredeyse kayıp kız kardeşler. İtalya'nın ünlü sanatçılarından Moira Orfei ve Bülent Ersoy karşılaştırmasını görünce ne demek istediğimizi siz de anlayacaksınız. Buyrun hep beraber şaşıralım:

Bu gördüğünüz hanımefendiyi uzaktan Bülent Ersoy sanmanız çok normal çünkü gerçekten çok benziyor ama o değil!

Tanıştıralım, kendisi Moira Orfei. İtalya'da "Sirklerin Kraliçesi" olarak biliniyor. Babasının 1950'li yıllarda açtığı Moira Orfei sirkini, daha sonra eşiyle birlikte yürüttü. Ancak ne yazık ki 2015 yılında, yani kendisi 84 yaşında iken hayata veda etti.

Gel gelelim, bizim Divamız ile olan benzerliği, hakikaten görenlerin şöyle birkaç saniye boş bakmasına sebep oluyor.

"Kim kimden etkilenmiş olabilir acaba?" diye düşünmediğimizi söylersek biraz yalan olur açıkçası. Şöyle küçük bir inceleme yapalım hep beraber isterseniz.

Moira Orfei 1931, Bülent Ersoy 1952 doğumlu. Yani birbirlerine "Bugün ne giyeceksin?" diye soramamaları için aralarında 21 yaş fark var.

"İlla sormak mı lazım? Ben istesem Marilyn Monroe gibi giyinirim" dediğinizi duyar gibiyim. Giyinirsiniz de, bir yere kadar... Yani o kadar da benzeyemezsiniz!

Giyim kuşam ve zevklerden önce, bu ikilinin fiziksel özellikleri de neredeyse aynı. "İnsanlar çift yaratılmıştır" lafına gel de inanma şimdi!

En merak ettiğimiz şey de acaba birbirlerinden haberleri var mıydı? Kesin vardır çünkü. Kendilerinin olmasa, bir arkadaşları gazeteyi getirip "Aaa bak aynı sen!" demiş olmalı.

Bülent Ersoy'un en büyük alametifarikalarından biri olan tırnaklarını, Moira Orfei'de de gördünüz mü? Görmemek mümkün değil, biraz dikkat lütfen!

Hele bu fotoğraftan sonra kimse bize onların kayıp ikizler olmadığını söylemesin. Kafanın eğim şekli, gülüşler falan hep aynı!

Moira Orfei'yi saygı ile anıyoruz ama yine de bizim Divamız bir başka...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hastalik-hastasi

En cok benzer de 20 kilo makyaj vurmalari.

lal-yuksel

bülent ersoy taklit etmiş işte o kadar

Gizli Kullanıcı

e yani ne milli gururumuz mu oldu?

lal-yuksel

ne alaka ben öyle bişey mi dedim kadın taklit etmiş dedim sadece milli gurur ne alaka

suleymanozdogan

En sondaki bonus muydu? Olmamış!!!!

turtles-can-flyy

KİM KİMİ TAKLİT EDİYOR ŞİMDİ:?

belirsiz

kim kimi koparıyor kendi taklitinin ... :D

kawashima

Ya şu videoyu izleyip izleyip yıkılıyorum :D

Görüş Bildir