Görüş Bildir
Haberler
Bu Yemek Testine Göre Senin En Büyük Derdin Ne?

etiket Bu Yemek Testine Göre Senin En Büyük Derdin Ne?

Trex
22.01.2018 - 14:46 Son Güncelleme: 15.02.2019 - 16:26

Kafana çok takıyorsun... Takma!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Öncelikle soralım. Şu an aç mısın?

2. Kahvaltıyla aran nasıl?

3. Kahvaltıda favorin hangisi?

4. Türk kahvesi ile aran nasıl?

5. Pilav nasıl olur?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Hmmmm pilavın yanında ayran içilir mi?

7. Peki şimdi ocakbaşına gittik. Ne yesek?

8. Hangisi seni daha çok acıktırıyor?

9. İlk buluşmada her şey yenir mi?

10. Söyle bakalım çikolata ile aran nasıl?

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Peki ya pizza sever misin?

12. Bu kadar soru cevapladıktan sonra söyle bakalım. Açlık tokluk durumları nasıl?

13. Son olarak yemekten önce tatlı yenir mi?

13. Son olarak yemekten önce tatlı yenir mi?
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Sen kafayı manitayla bozmuşsun!

Sen kafayı manitayla bozmuşsun!
onedio.com

Sen kafayı manitayla bozmuşsun. Benim kadar seviyor mu? Başkasına baktı mı? Ulan ne güzel bakıyor, Seviyorum yaa! O kadar aşıksın ki, gözün ne arkadaşlarını, ne aileni, ne de memleketi görüyor. Allah kavuştursun. İnşallah mutlu sonla biter. Sen yine de delirme bu kadar. Bu sonucu da manitana gönder ki, onu ne kadar sevdiğini öğrensin.

Herkesin derdi senin derdin olmuş!

Herkesin derdi senin derdin olmuş!
onedio.com

Serhan neden karısından boşanıyor, Taylan'ın yeni işindeki en büyük sıkıntısı ne, Pelin'in kıskanç eltisi en son Pelin'e ne zaman oturmaya gelmiş. İşte bunların hepsi senin derdin. Bütün arkadaşlarının derdinin peşinde harap olacaksın. Telefonun hiç susmuyor, maşallah. Herkes her an sana rapor veriyor. Biraz da kendi derdine tasalan minnoş. Azıcık da meraklısın galiba, son havadisleri almasan da çatlıyorsun!

Ne olacak bu memleketin hali?

Ne olacak bu memleketin hali?
onedio.com

Sabahtan akşama kadar sosyal medyalarda siyaset ve memleketle ilgili şeyler yazıyorsun! Köşe yazarları en sevdiğin yazarlar. Senin en büyük derdin NE OLACAK BU MEMLEKETİN HALİ? Bütün derdin tasan ülkenin hali. Başka bir şey düşünemez oldun. Gününü yarısı gazete okumakla geçiyor. Halkın cahilliği seni üzüyor. Sık sık çevrendekilere memleket hali ile ilgili şeyler söylüyorsun. Memleketin halini merak etmek iyi bir şey. Fakat böyle giderse hasta olacaksın. Üzülme bu kadar Demirel gibi ol, memleketle ilgilen ama kendini tüketme.

Dünya yıkılsa umurunda değil!

Dünya yıkılsa umurunda değil!
onedio.com

Dünya yıkılsa umurunda değil. Kim ne hali varsa görsün. Onlarla mı uğraşacaksın. Azıcık aşın dertsiz başın. Sen yüz yaşını görürsün. Diğerleri 40'ında hemen hastalıklarla uğraşmaya başlayacaklar. Sen 40'ında 30 göstereceksin. Örnek alınması gereken bir insansın. Allah herkese senin gibi bir boş vermişlik ve genişlik versin. Hepimiz sana imreniyoruz. En akıllımız sensin.

İşle güçle kafayı bozmuşsun!

İşle güçle kafayı bozmuşsun!
onedio.com

Yok terfi edebilecek misin? Yok acaba başka şirkete geçsen daha mı iyi olur? Ofiste kimler kuyunu kazıyor, kimler seni çekemiyor, bu işe daha ne kadar kendini adayacaksın... İşte bunlar senin uykunu kaçıran yegane dertler. Böyle giderse kendi işini kurarsın ama yine o uykular kaçacak. Tam bir kariyeristsin. Ne olacak bu halin hiç bilmiyoruz. Ailenle bile sadece bunları konuşmaya başladın. Üç günlük dünya, her türlü karnını doyurursun. Neden bu kadar mahvediyorsun kendini gerçekten anlamıyoruz... Gerçi aramızda en çok para kazanacak olan da sensin. Kıskanıyor olabiliriz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1535
1088
535
298
207
202
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Nazif Erdem Aydın

Sen kafayı manitayla bozmuşsun diyor ulan sevgilim mi var da kafayı manitayla bozucam 😂😂

Cikolatali Turta

Herkesin derdi senin derdin olmuş!

Jale Kum

Herkesin derdi senin derdin olmuş! Herkesin derdi senin derdin olmuş! Serhan neden karısından boşanıyor, Taylan'ın yeni işindeki en büyük sıkıntısı ne, Pel... Devamını Gör