Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu Yaz Tatilindeki Ruh Halini Hangi Emoji Anlatıyor?

-

Bir yaz tatili daha başladı, bitiyor bile. Peki senin bu yaz tatilindeki ruh halin nasıl? 

Bu yaz tatilindeki ruh halini anlatan emojiyi öğrenmek için haydi teste!

1. Hazırsan başlayalım! Bu güzelim yaz günlerinde günde kaç saatin uykuda geçiyor acaba?

2. Bir tatil planın varsa kimle gideceksin bu tatile? (Gittiysen de kimle gittiğini işaretle!)

Arkadaşlarımla
Tek başıma
Sevgilimle/Eşimle
Bir tatil planım yok.
Çekirdek ailemle
Kuzenlerle falan

3. Acaba senin için yaz tatili ne anlama geliyor?

Ruhumu dinlendirmek
Yenilenmek, ilham almak, stres atmak
Gece kulüpleri, parti ve eğlenceler…
Çekilmez sıcaklar…
Instagram'a bol bol foto koymak
Yeni hikayeler, yeni arkadaşlar edinmek

4. Kavuran sıcaklıkların olduğu yaz günlerinde hangi içecek seni serinletir?

Çay
Limonata
Ayran
Frozen
Mojito
Frappuccino

5. İçeceklere girmişken bir de yiyeceklerden soru soralım. Izgara ile nasıldır aran?

Eh işte fena değildir aram.
Çok severim, bayılırım.
Pek sevdiğimiz söylenemez.

6. Hiçbir ekonomik derdin olmasa şu an nerede tatilde olmak isterdin?

Mallorca
Sardunya Adası
Karayipler
Monaco
Sidney
Hawaii

7. Gününün ne kadar zamanını sosyal medyada harcıyorsun?

8. Geldik son soruya! Instagram'da arkadaşlarının tatil fotolarını gördükçe nasıl hissediyorsun?

Bunalıyorum Altan bunalıyorum!
Güzel yerler görmüş oluyorum, iyi oluyor.
Millet nerelerde tatil yaparken ben iş yerindeyim. :(
Valla herkes gezsin, eğlensin, mutlu olsun.
Şu kızın/çocuğun tatili de bir bitmedi!
Beğenip geçiyorum ne yapayım!

Kalp Gözlü Emoji!

Verdiğin cevaplara göre bu yaz tatilinde ruh halini yansıtan emoji kalp gözlü emoji! Sen kocaman bir aşıksın çünkü. Yaza aşıksın. Sana yaz olsun, tatil olsun başka bir şey olmasa da olur. Tatile gitmesen de seversin yaz mevsimini. Çünkü sıcağı çok seviyorsun. Bunaltsa da çok seviyorsun, nemden nefes alamayacak halde olsan da. Ne diyebiliriz ki sana. Hani herkesin hayatında hiç çıkmasını istemeyeceği bir insan vardır ya; yaz da senin için böyle bir şey! Pozitif enerjini etrafına yaydığın nice yaz mevsimleri diliyoruz sana!

Gülümseyen Surat!

Verdiğin cevaplara göre bu yaz tatilinde ruh halini yansıtan emoji gülümseyen surat! Yaz mevsimi seni mutlu etmek için yeterli bir sebep. Tatilsiz bir yazın da geçmez zaten. gezmesini, eğlenmesini seversin. Kim sevmez ki zaten? Tabi sen çok eğlenceli bir insan olduğundan daha fazla seviyorsun. Bu özelliğin sayesinde de bir yere gidilecekse, ilk senin adın anılır. Çünkü bilinir ki, sen olmazsan diğerleri kös kös oturup, canlarını sıkarlar. Herkese senden lazım gerçekten!

Güneş Gözlüklü Emoji!

Verdiğin cevaplara göre bu yaz tatilinde ruh halini yansıtan emoji güneş gözlüklü emoji! Sen bu hayatın yüksek lisans tezini bitirmişsin! Sorunlu tek işin yok. Her şeyden zevk alan, ne zaman eğleneceğini ne zaman çalışacağını çok iyi bilen birisin. Gülümsemen de suratından hiç eksik olmaz, en iyi sanatı biliyorsun çünkü: Hayattan lezzet alma sanatı. Ben yaz sevmem, ben kış sevmem diye kendini sınırlandırmaz; hangi mevsim olursa olsun hayattan keyif almaya bakarsın. En önemlisi de bu değil mi zaten?

Üzülen Surat!

Verdiğin cevaplara göre bu yaz tatilinde ruh halini yansıtan emoji üzülen surat! Ah insancıklar, ahh! Senin canını sıkmakta, sinirlerini tepene çıkartmakta sınır tanımıyorlar. Tatilden tatile, eğlenceden eğlenceye koşuyorlar! Sen de içerliyorsun tabi oturduğun yerde bunlara. Sonuçta kısa da olsa senin de bir tatilin var ve güzel zaman geçireceksin. Bu süreden keyif almaya bak. Gönül ister ki daha çok tatil yapıp, eğlen ama her istediğimiz olmuyor sonuçta değil mi? Üzülme!

Ağlayan Surat!

Verdiğin cevaplara göre bu yaz tatilinde ruh halini yansıtan emoji ağlayan surat! Sen hayatının her alanında mükemmeli arayan, mükemmeli yaratmak isteyen ve mükemmele sahip olmak isteyen birisi oldun ve böyle olmaya devam edeceksin. Ondandır ki şu anki üzüntün! Hayal ettiğin, planladığın gibi bir yaz tatili geçiremiyorsun ve bu sana çok koyuyor ama bu sene olmadıysa seneye çok daha güzel bir tatil geçireceğine eminiz. Senin gibi mükemmel birinin daha iyisini yaşayacağına şüphemiz yok!

Uyuyan surat!

Verdiğin cevaplara göre bu yaz tatilinde ruh halini yansıtan emoji uyuyan surat! Çünkü sen bu yazdan, insanların tatillerinden, gereksiz şeylerden çok yorulmuş ve bıkmışsın. İki dakika sessiz ve huzurlu bir şekilde durmak, insanlardan uzaklaşmaki resmen beynini dinlendirmek istiyorsun. Sana bir şey söyleyelim mi, yalnız değilsin güzel dostumuz! O kadar gereksiz insan var ki yeryüzünde, bıkmamak mümkün değil!

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alesgerli.z

Uyuyan surat! Uyuyan surat! Verdiğin cevaplara göre bu yaz tatilinde ruh halini yansıtan emoji uyuyan surat! Çünkü sen bu yazdan, insanların tatillerinden, gereksiz şeylerden çok yorulmuş ve bıkmışsın. İki dakika sessiz ve huzurlu bir şekilde durmak, insanlardan uzaklaşmaki resmen beynini dinlendirmek istiyorsun. Sana bir şey söyleyelim mi, yalnız değilsin güzel dostumuz! O kadar gereksiz insan var ki yeryüzünde, bıkmamak mümkün değil! Facebook ile Paylaş

gzm-ynklr

Ağlayan Surat! Verdiğin cevaplara göre bu yaz tatilinde ruh halini yansıtan emoji ağlayan surat! Sen hayatının her alanında mükemmeli arayan, mükemmeli yaratmak isteyen ve mükemmele sahip olmak isteyen birisi oldun ve böyle olmaya devam edeceksin. Ondandır ki şu anki üzüntün! Hayal ettiğin, planladığın gibi bir yaz tatili geçiremiyorsun ve bu sana çok koyuyor ama bu sene olmadıysa seneye çok daha güzel bir tatil geçireceğine eminiz. Senin gibi mükemmel birinin daha iyisini yaşayacağına şüphemiz yok!

gecetanricasi

Kalp Gözlü Emoji! Kalp Gözlü Emoji! Verdiğin cevaplara göre bu yaz tatilinde ruh halini yansıtan emoji kalp gözlü emoji! Sen kocaman bir aşıksın çünkü. Yaza aşıksın.

sahra-basaran1

kalp göz sıcağı çok seviyomuşum ama nefret ediyorum ben kış kızıyım

nilay-tenekecioglu

Üzülen Surat!

Başlıklar

Instagramtatil
Görüş Bildir