Bir Yuva Daha Yıkılıyor, Aşka İnancımız Sarsılıyor: Sosyal Medya Fenomeni Pucca ile Serhat Osman Karagöz Boşanıyor! 💔

2.7bPAYLAŞIM

Türkiye’nin ilk fenomen blogger’larından Selen Pınar Işık, namıdiğer Pucca ile oyuncu Serhat Osman Karagöz boşanıyor. Ayrıntılara yakından bakalım…

Pucca, hepimizin bildiği gibi Türkiye’nin ilk fenomen blogger’larından biri… Özel hayatını cesurca paylaştığı yazılarının ardından dizüstü edebiyatı serisinden kitaplar çıkarmış ve hayatını paylaşmaya devam etmişti.

Bol bol evlenmekten ve ‘koca’ bulmaktan bahseden, hayal ettiği erkeği uzun yıllar arayan Pucca sonunda isteğine kavuşmuş ve oyuncu Serhat Osman Karagöz ile doludizgin bir aşk yaşamaya başlamıştı.

Mutluluk sarhoşu olan çift 9 Eylül 2015 günü nikah kıymış,

16 Eylül 2015'te de dillere destan bir düğünle dünyaevine girmişti.

Ayrıntılar için: 👇

Tüm Bekarlara Umut Olan Düğün: Pucca Erdi Muradına, Biz Çıkalım Kerevetine! - onedio.com
Tüm Bekarlara Umut Olan Düğün: Pucca Erdi Muradına, Biz Çıkalım Kerevetine! - onedio.com

2016 yılında da çok güzel bir haberle sevinmiştik: Pucca hamileydi!

İlk bebeğini kaybettikten sonra bir süre kabuğuna çekilen Pucca, ikinci bebek haberini de nazar değmemesi için epey geç vermişti.

Ve geçtiğimiz yılın Nisan ayında Batı bebek dünyaya geldi, hoş geldi!

Ayrıntılar için: 👇

Allah Analı Babalı Büyütsün! Pucca Koca Bulmuştu, Bugün Anne de Oldu! - onedio.com
Allah Analı Babalı Büyütsün! Pucca Koca Bulmuştu, Bugün Anne de Oldu! - onedio.com

Ancak Pucca geçtiğimiz gün Instagram hesabında siyah bir resimle boşanacaklarını açıkladı...

Çok üzgün olduğunu dile getirdiği yazısında direndiğini ama bir türlü olduramadığını belirtti. Pucca, açıklamalarına şöyle devam etti: 👇

"Bazen sevgi yetmiyor."

"Öncelikle bunu buradan açıklamak dünya saçması onu söylemek istiyorum.  Osi ile evliliğimizin artık sonuna geldik. İnanılmaz direndim, yemin ederim çok uğraştım ama yok olmadı. Gerçekten olmadı... Bazen sevgi yetmiyor. Zaten çok uzun zamandır farkındasınızdır, yalnızdım."

"Eminim çok eğlenceli bir baba, çok güzel bir ebeveyn, Batı’nın en yakın arkadaşı olacak. O konuda asla şüphem yok."

"Ama karı koca olarak ikimiz sınıfta kaldık maalesef... Benim de, onun da çok hatalarımız oldu. Sizden tek ricam bu süreçte ne olur beni üzmeyin, zaten boru değil bitiyor her şey. İnsan evinden orta sehpayı bile atarken bin kez düşünüyor... Bin kez değil, milyon kez düşündüm. Ve hepsinin sonu, ayrılığa vardı... En azından bana güzel şeyler söyleyin, güçlü kadın hikayeleri anlatın. Kendinizden örnek verin..."

"Bu canavarı kendim yarattım, şimdi sonucuna katlanmalıyım."

"Çünkü bu karar benim ya da onun için değil; Batı için. Bazen olmuyor... Gerçekten olmuyor. Sonuna kadar aşık ol, çabala, Çırpın, yok! Onun için de aynı şekilde bu arada... Bunu buradan yazmak deli saçması ama osursam kitapta, blog yazısı olarak yazan bir insan olarak sanırım gerekli. Bu canavarı kendim yarattım, şimdi sonucuna katlanmalıyım."

Gelen tepkilerin ardından paylaşımını kaldıran ve sessizliğe bürünen Pucca, Twitter hesabından yaptığı bu paylaşımla takipçilerini epey üzdü.

Ve paylaşımın altına destek mesajları yağdı: 😇

Kendi yaşadıklarından örnek verenler oldu,

Magazin dünyasında boşanan ancak arkadaşlıklarını sürdüren çiftler emsal gösterildi,

En doğru kararı onların vereceği söylendi,

Ve herkes bazı dersler çıkardı...

Bugün ise Serhat Osman Karagöz sessizliğini bozdu, Pucca'dan özür dileyerek atlatabileceklerinin sinyalini verdi.

"Düzenli hayata ayak uydurmam ilk başlarda zaman aldı..."

"Ya hacı biliyorum ben çok iyi bir adam olamadım. Bu konuşmalara nereden başlanır, onu da pek çözemiyorum ama bekarken hayatımın kendi içinde en kaybolduğu anda evlendim. Düzenli hayata ayak uydurmam ilk başlarda zaman aldı; ya evden çıkmadım asosyal oldum ya çok sosyal olup saçmaladım, ortasını bulamadım daha doğrusu. Sonra karım hamile kaldı, bir dış gebelik geçirdi, iç kanamadan gidiyordu, kadın tam o psikolojiden çıktı, hamile kaldı ve ben bütün bu olanların arasında ne olduğunu anlamadan onu yalnız bıraktım. Çünkü ben de neyin ne olduğunu anlamıyordum."

"Depresyonunu anlamadım, değişimine ayak uyduramadım, korktum."

"Aptalca kararlar verdim hayatımın her evresinde olduğu gibi. Onun içten içe çığlıklarını duymadım. Sanırım bencillik yaptım biraz. Ben karımı seviyorum ve düzeleceğini biliyorum bu durumun. 🙏🏻 Biz seninle daha ne yollar aşacağız, başındayız daha dur. Ben ilk sınavda 'Kağıdıma bakabilir miyim?' aptallığını yapmış olabilirim. Depresyonunu anlamadım, değişimine ayak uyduramadım, korktum. Bunu da atlatırız. İllet, cazgır, inatçı bir kadın olmana rağmen ben seni böyle seviyorum. Bir de Pınar’a söyleyin beni engellemiş, direct mesajlarım durmuyor, yürüyen yürüyene ben olsam beni bırakmazdım."

Ne diyelim, umarız hem Pucca ve Serhat Osman Karagöz için hem de minnoş bebekleri Batı için en iyisi, en güzeli olur. 🙏

Bu içerikler de ilginizi çekebilir!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
biryerdebiri

Hiç sevmem bu kadını ve heryerde görüyor olmaktan da rahatsızım sürekli önüme çıkıyor instagramda falan. Herkesi eleştiren, aşağılayan saygısız kibirli boş biri. Dilinin ecirini çekiyor, böyle tipler mutlu olamaz zaten çekilecek gibi değil.

asli-gece

gayet terbiyesiz bir kadın. bunu da açık sözlü,dobra olmak sanan biri. dünyadan değil kendinden haberi yok;ama sorsan evrenin sırlarını yorumlar(!) adamı bilmiyorum;fakat o kadınla birlikte olmak için ya akli dengenin yerinde olmaması lazım ya da evliya filan.

domalt-trump

Eyvah bu koca arama serüveni en baştan mı başlayacak şimdi? Olur olmadık her yerde bu kadını önümüze mi atacaklar yeniden? Koca buldu, doğurdu kurtulduk diyordum, keşke dilimi ısırsaymışım. Hacı Serhat kurtar bizi, başıboş bırakma şu kadını n'olur.

vemrv

Aşka pucca sayesinde inanlar eminim sevgililerine,eşlerine aşkitoloşko diyorlardır. İnancını yitirmek ne demek ya.Aşkın temsili mi olmuş bunlar.Birde adamda ki zevzekliğe bakarmısınız'ben olsam beni bırakmazdım'Allah aşkına sen kendini bırakma zaten.

gayetnormal

Bazen olmuyorsa zorlamayacaksın ... Batı tam ısırmalık bir bebek bahtı güzel olsun

Görüş Bildir