Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Twitter'ı Binali Yıldırım mı Engelledi?

 > -

Binali Yıldrım Gemileri Açıkladı

Binali Yıldrım Gemileri Açıkladı

Binali Yıldırım, CNN Türk televizyonunda yayımlanan “5N1K” programında Cüneyt Özdemir in sorularını yanıtladı. Yıldırım’ın açıklamalarının bir kısmı şöyle:

Twitter yasağında payınız var mı?

Siz sosyal medyayı yakından takip ediyorsunuz. 11 yıllık görev süremde iletişimi Afrika seviyesinden aldım, Avrupa’nın en ileri seviyesine soktum.

Twitter yasağında, twitterla ilgili kamu kuruluşuna, TİB’e 650 civarında müraacat olmuş. Bunlardan biri de 17 Mart’ta yapılan hakkımızda yapılan yanlış yayınlar. Seçime giden bir insan olarak, avukatıma ulaşarak içeriğin kaldırılmasını ya da içeriğin engellenmesini istedim.

Benim talebim ilgi uyandırdı. İsim Binali Yıldırım olunca alınan kararın benim için olduğu düşünüldü. Benim gibi altyapı için bu kadar çalışmış bu altyapının kullanılmamasını için bir şey yapmam mümkün değil.

Sosyal medya sorumsuz medya olmaz. Sosyal medya sorumluluk içerisinde olmalıdır. Türkiye için de dünya için de önemli. Duyarsız kalmamalılar. Duymazlıktan gelmeleri de kabul edilemez.

Oğlunun gemileri

Sizin oğlunuzun 30 gemisi var mı?

Benim çocuklarım denizcilik ile uğraşıyor. Siyasete girmeden önce de denizcilikle ilgili işlerim vardı. Ben siyasete girince bütün işlerimi çocuklarıma devrettim. Hiç bir kamu kuruluşu ile iş ilişkileri var. Şimdi de gemileri var. İşlettikleri gemiler de var. Ama şunu belirtiyim benim dokunulmazlığı var. Ama çocuklarımın dokunulmazlığı yok. Yanlış olan bir şey olduğu düşünülüyorsa, başvursunlar.

Cumhuriyet

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Binali YıldırımCüneyt ÖzdemirSosyal MedyaTwitter
Görüş Bildir