Beni Almaya M6'yla Gel

19PAYLAŞIM

Bir Kızın BMW M6 ile İmtihanı

Beni Almaya M6'yla Gel

Beni Almaya M6'yla Gel

Galeriler lüks arabalarla dolup taşıyor. Sokaklarda da hemen hepsinden görmek mümkün artık. Özellikle İstanbul’un lüks semtleri, adeta kendileri birer galeri olarak görünüyorlar. Peki neden seviliyor bu arabalar?

Şehirde hız yapmak mümkün mü? Hava nasıl, üzerini açabilecek miyiz her daim? Peki bizim ailemiz kaç kişi, sığabilecek miyiz? Benzin masrafı ne olacak? Nasıl görünüyorum?! Kızlar buna bayılacak! – Gerçekten bayılacak mı?!

Bu soruların yanıtlarını dışarıdan vermek zor diye düşünerek gidip bizzat yerinde aradık. İşe Türkiye’de sadece 1 adet bulunan mavi BMW M6′dan başladık!

Parlak mavi rengi görür görmez insanı kendine çekiyor. Krem rengi deri koltukları, parlak jantları ile göz alıcı. Genelde erkeklerin bu tarz arabalara merakı ön planda. Peki ben seni almaya gelsem bununla?

561 beygir bu araba en hızlı ne kadar hızlı dersek 330 km/h hıza erişebiliyor. Tabi gidecek bir yol bulursanız. F1 tipi vites seçeneği ile triptronik bu araba benzin sarfiyatı bakımından rekorlar kırabilir. Fakat herşeye katlanırım, varım, derseniz 400.000 euro yu gözden çıkarmanız gerekiyor başlangıcı yapabilmek için. Gece görüş, koltuktan ısıtma, tv, muhteşem bir ses sistemi.. özelliklerinden sadece bir kaçı. Peki, kız arkadaşınızı gidip bu arabayla alsanız o ne kadarını görebilir, anlayabilir, ilgilenir?

Şehir Faresi sizin için cevapları arıyor!

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir