Bazıları Yıllarca Saklamış, Bazıları En Başından Dürüst Davranmış! İşte Ebeveynleri LGBT Üyesi Olan 20 Ünlü

202PAYLAŞIM

Sevginin dili, rengi, cinsiyeti yok. Ünlülerin LGBT üyesi ebeveynlerini anlattık bugün.

1. Ünlü oyuncu Jennifer Grey'in babası gay. Cabaret filminin yıldızı Joel Grey, eşcinsel olduğunu 2015 yılında People dergisine açıklamıştı.

Oscar ödüllü aktör Joel Grey eşcinsel olduğunu açıkladıktan sonra "Farklı değil! Ben aynı adamım. Oldukça da mutluyum. ”demişti.

Kızı Jennifer Grey ise babasının en büyük destekçisi olmaya devam ediyor .

2. Beyonce'nin eşi Jay-Z’nin annesi lezbiyen olduğunu açıklamış ve hatta oğluyla birlikte LGBT yanlısı bir şarkı sürprizi bile yapmıştı.

Şarkıda şu sözler yer alıyor;

“Annemin dört çocuğu vardı, ama o bir lezbiyen / Ama o kadar uzun zamandır rol yapıyor ki, sanki o bir tiyatro oyuncusu.

Dolabın içinde saklanmalıydı / Toplumun baskısı kaldırabileceğinden fazlaydı.”

Annesi Gloria Carter ise şunları söylüyor;

“Gölgede yaşıyor / Nasıl bir hayat olduğunu hayal edebiliyor musunuz?
İki farklı hayat yaşıyor, mutlu ama özgür değil / Ailenizi veya sevdiğiniz kişiyi inciteceğinizin korkusuyla gölgeler içinde yaşıyorsunuz
Dünya değişiyor ve artık özgür olma zamanının geldiğini söylüyorlar / Fakat sadece ben olma korkusu ile yaşıyorsunuz. Gölgede yaşamak güvenli bir yer gibi geliyor / Onlara zarar vermiyor, bana da zarar vermiyor.

Fakat hayat kısa, özgür olmak ve sevdiğiniz kişiyi sevmenin zamanı geldi, çünkü hayatın garantisi yok.”

3. Televizyon yıldızı Kim Kardashian'ın üvey babası, Kylie ve Kendall Jenner'ın babası olan Amerikalı eski olimpik atlet ve TV yıldızı Bruce Jenner (70), 5 yıl önce ameliyatla cinsiyet değiştirmişti.

Cinsiyet değiştirme operasyonundan sonra Caitlyn ismini alan Jenner, magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.

Kim Kardashian'ın Üvey Babası Kadın Oldu: Caitlyn Jenner'la Tanışın - onedio.com
Kim Kardashian'ın Üvey Babası Kadın Oldu: Caitlyn Jenner'la Tanışın - onedio.com

4. Robert De Niro yıllar sonra bir röportajında ressam ve heykeltraş olan babasının 'gay' olduğunu açıklamıştı.

 "O zamanın şartlarında, küçük bir kasabada doğup büyümüş biri olarak, eşcinselliği yüzünden muhtemelen kafası çok karışıktı. Ben de bilinçli değildim. Onun gay kimliği hakkında onunla konuşmayı çok isterdim. Eşcinsel hayatını sürdürebilmek için annemle boşanmıştı, o yüzden fazla görüşemiyorduk. Biz birlikte beyzbol oynayan tipik bir baba-oğul değildik. Ama güçlü bir duygusal bağımız vardı."

5. This Is Us dizisi ile herkesin gönlünde yer edinmiş olan Mandy Moore, 2 anne ile büyüdü.

Mandy’nin annesi ve babası 30 yıl evli kaldı ve 2008 yılında boşandı. Sonra Mandy’nin annesi Stacy Moore-Friedman hayatının geri kalanına bir kadın partner ile devam etmek istedi. Mandy'nin annesi şu anda çok mutlu ve kızı onu sonuna kadar destekliyor.  "Annemi ve kardeşlerimi tüm kalbimle seviyorum ve destekliyorum." diyor.

6. Jodie Foster'ın annesi Evelyn Foster da lezbiyen. 2013’teki Golden Globe Ödülleri’nde Jodie Foster kendisinin de eşcinsel olduğunu açıklamıştı.

7. 50 Cent'in aslında LGBT ile arası hiç iyi olmadı. Birçok şarkı sözünde homofobik cümleler vardı. Fakat bir süre sonra annesinin lezbiyen olduğunu açıkladı.

50 Cent henüz 8 yaşındayken annesi ölmüştü ve kendisini anneannesi büyütmüştü. Konu ile ilgiliyse:

‘Annem lezbiyendi. Evet, kadınları seviyordu. Tüm çocukluğumda bu böyleydi." dedi.

8. Amerikalı Aktris Rene Russo ve kız kardeşi; annesi, annelerinin kız arkadaşı ve ve yine annesinin bir gay arkadaşı tarafından büyütülmüş. Ebeveynleri o henüz 2 yaşındayken boşanmışlar.

9. Ally Sheedy ünlü The Breakfast Club filminin yıldızlarından biri. Annesi eşcinseldi ve onu tek başına büyüttü.

10. Scissor Sisters müzik grubunun baş vokalisti Ana Matronic'in babası da eşcinselmiş. Ana henüz 15 yaşındayken AIDS hastalağından vefat etmiş.

11. Liza Minnelli'nin babası Akademi ödüllü yönetmen Vincent Minnelli. Yönetmenin eşcinsel olup olmadığı net bir şekilde açıklanmasa da Hollywood'da evliyken bile erkeklerle ilişkileri olduğu biliniyormuş.

Ünlü yönetmen dört kez evlendi, kızları Liza sadece beş yaşındayken eşinden boşadı ama hayatlarının geri kalanında ikisine de gerekli özeni gösterdi.

12. Açlık Oyunları'nın yıldızı Jena Malone'nun annesi lezbiyendi. Jena bu yüzden hep çok şanslı olduğunu hissetmiş ve "İki annem vardı ve harikaydı." demiş.

13. Amy Adams çok katı kilise kurallarıyla büyümüş. 11 yaşındayken annesi ve babasının boşanması üzerine annesi kız arkadaşı ile birlikte yaşamaya başlamış. Böylece tüm yaşam tarzları değişmiş.

Amy annesini çok seviyor ve sık sık beraber vakit geçiriyorlarmış.

14. Lavell Crawford Better Call Soul dizisi ile tanınıyor. O da gay bir baba ile büyümüş. Araları ilk başta biraz sıkıntılı olsa da 2010 itibari ile yeniden ilişkilerini düzeltmişler.

15. Komedyen Kaitlin Colombo'nun ailesi biraz ilginç. Çünkü gay bir babaya lezbiyen de bir anneye sahip.

Niye evlenmişler ki!

16. Hayatı filmlere ve dizilere konu olan ünlü Amerikan futbolu oyuncusu O.J. Simpson da gay bir babaya sahip. Babası Jimmy Lee Simpson 1986’da AIDS’ten ölenlerden.

17. Müzisyen Carrie Brownstein'ın babası gay idi. Carrie bunu yıllar sonra öğrendi.

18. Jessica Simpson'ın ebeveynleri 34 yıl evli kaldıktan boşandılar. Jessica'nın babası gay bir bireydi ve bu yıllar sonra ortaya çıktı.

19. Victoria Secret modeli Josephine Skriver oldukça farklı bir şekilde büyüdü. Josephine lezbiyen bir anne ve eşcinsel bir babaya sahip.

Skriver: "Bir anne, bir baba ve bir grup ebeveyn seti ile büyüdüm." diyor. Halinden ise oldukça memnun.

20. Oyuncu Natasha Richordson'ın babası Akademi ödüllü yönetmen Tony Richardson. Babası gay annesi Redgrave ise biseksüeldi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dogrusoz1

OKUYUN; LGBT yani erkeğin erkeğe ilgi duyması evet açıkça sapkınlıktır. Anne Baba olarak insanların çocuklarını hissettikleri konusunda doğru yönlendirmek gerekir. Erkeklerde karşı cins hormonu olduğu gibi kadınlarda da vardır. Ancak bu erkeklerin daha maço kadınların ise daha kırılgan olmalarını engeller. çocuklarınız veya tanıdıklarınız lgbt li ise size düşen onun bu hislerinin sadece nefsin arzu ve isteklerinden olduğunu bildirmeniz kendini doğru bir şekilde yönlendirmeniz gerekir. Unutmayın bu dünya hayatı sınavdan ibaret. Nefislerinize uyup kendinizi bu hastalık diye kandırmayın. LGBT açıkça sapkınlıktır. Yapılması Gerekenler; 1. Oruç tutmak, 2. Bol bol Kur’an okumak veya zikir çekmek, 3. Kur’an tefsiri veya İslami kitap okumak, 4. Allah’ı bol bol hatırlamak, 5. Ölümü hatırdan çıkarmamak.

ghosthin

Bence bunların anne ve babaları biseksüel eşcinsel olsalardı niye evlenirlerdiki?

sevdahanim

Toplum baskısı

aciel-sunshine

ilk ihtimal cocuk sahibi olmak için de birbirlerine yakınlaşmış olamazlar mı farklı pay başka neden bir araya gelsin

fethiye-demir1

15. Birbirlerini sevdikleri ve birlikte aile kurmak istedikleri için olabilir mi sayın editör? Herkes bu yüzden evlenmiyor mu?

fchinaski

Lezbiyen bir anne ve eşcinsel bir baba nedir? Gay demek ayıpsa söyleyin biz de demeyek... #19

Görüş Bildir