Kim Kardashian'ın Üvey Babası Kadın Oldu: Caitlyn Jenner'la Tanışın

 > -
Abone ol

Bruce Jenner'ın hayatını ve kadınlığa doğru giden yolculuğu daha önce şurada ele alınmıştı: https://onedio.com/haber/kardashianlar-in-babasi-bruce-jenner-in-olimpiyat-sampiyonlugundan-kadin-olmaya-dogru-giden-yolculugu-479815

Uzun süredir kadın olacağı konuşulsa ve kendisi bunu itiraf etse de, Kardashian'ların üvey, Kendall ve Kylie Jenner'ın öz babası Bruce Jenner'ın yeni hali sosyal medyada infial yarattı.

Kısa Süre Öncesine Kadar Böyle Görünüyordu

Caitlyn Jenner'la Tanışın!

Geçirdiği operasyonlardan sonra yeni halini ilk kez Vanity Fair dergisinin kapağında gördüğümüz Bruce Jenner, yeni adı olarak seçtiği Caitlyn'i de bu kapakta duyurdu.

"Artık Özgürüm"

Annie Leibovitz'in gerçekleştirdiği fotoğraf çekimleri, sosyal medyada büyük etki yarattı. Röportajda "artık özgürüm" diyen Caitlyn Jenner'e sosyal medyadan destek yağıyor.

"Bunu İlginç Olmak İçin Değil, Yaşamak İçin Yaptım"

Röportajda oldukça samimi açıklamalarda bulunan 66 yaşındaki Caitlyn, amacının ilginç biri gibi görünmek olmadığını söyledi.

Yeni Fenomen

Sosyal medyayı sallayan Caitlyn Jenner'ın henüz birkaç saat önce açtığı Twitter hesabı, 1 milyonun üstünde takipçi kazandı.

Kylie'den Babasına Destek

Kylie Jenner Instagram'dan paylaştığı fotoğrafın açıklamasına "Dünya'daki meleğim" yazarak babasına desteğini gösterdi.

Caps Çılgınlığı

Sosyal medyada Caitlyn Jenner'ı ünlü oyunculara benzeten ve eski karısı Kris Jenner'la kıyaslayan bir caps akımı başladı.

Bu Kez İlgi Odağı Kim Değil

Caitlyn Jenner bombası sosyal medyaya tam da ilgi odağı Kim Kardashian'ın ikinci hamileliğini açıkladığı gün düştü. Üzgünüz Kim, üvey baban senden rol çaldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elif-can1

Sanırım mutlu olduğu için çok iyi görünüyor.

tugba.asar3

Vuhuuuuuu yorumlara çok geç kalmış olmama rağmen yazmadan edemeyeceğim. Eleştiriler dalga geçmeler vs vs vs.... Bizler neden empati kurmayı bilmiyoruz? Niye hayatlara yaşam tarzına TERCİHİNE saygı duymuyoruz? Ailem veya sülalem, en yakınım böyle bir karar alsa sonuna kadar arkasında olurdum. Kişi nasıl mutlu olacaksa öyle yaşamalı.... Bir insanın dikkat çekmek için cinsiyet değiştirip farklı bir kişi olması çok akıl alıcı değil. Boşverin önyargılarınızı nasıl mutlu olacaksanız öyle yaşayın :)

ecedoru01

Erkekken de güzelmiş.

imdivergent

jessica lange ve lana del rey karışımı olmuş

ebruasenacakmak

Kim'in babası bu?

rampapapam

ksucam glb .S

Görüş Bildir