Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Başkan Fikret Orman: 'Havuz Dağılırsa En Çok Parayı Biz Kazanırız'

Anasayfa > Gündem
onedio.com

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, yaşadıkları stat sorunu ve Fenerbahçe'nin yayın havuzu açıklamalarıyla ilgili konuştu.

Beyaz TV'ye açıklamalarda bulunan Fikret Orman şu ifadeleri kullandı:

Stat bulmakta çok zorlanıyoruz. Bazı haksız mazeretler var. Osmanlıspor bize kucak açtı. Ahmet Gökçek iyi Beşiktaşlıdır, bize her seferinde yardımcı oluyor. Biz de teşekkür ziyaretinde bulunduk.' ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı kulübün başkanı, Mahmut Uslu'nun şampiyonluk yarışıyla ilgili; 'İlk 3 haftayı kayıpsız geçersek, arayı açarız' sözleriyle ilgili gelen soruya; 'Ben bir kulüp yöneticisinin, yaptığı bir yorum üzerine bir yorum yapamam. Bu onun bir sözüdür. Sonucunu göreceğiz.' cevabını verdi.

Orman, yayın hakkı ve Fenerbahçe'nin çıkışıyla alakalı; 'Havuzu kimin götürüp, kimin götürmediğini kim ne biliyor. Öteki kulüplerin menfaati olduğu için havuzdan çıkma niyetimiz yok. Eğer havuz dağılırsa, yayın hakkını en yüksek fiyatla biz satarız, ondan hiçbir endişem yok. Yaptığımız sponsorluk anlaşmaları da onun bir neticesi.' yorumunu yaptı.

Fikret Orman son olarak; 'Biz yerli yatırımına devam edeceğiz. Beşiktaş'ı bilen, seven, ahlaklı sporcularla başarı geleceğine inanıyoruz. Başka kulüplerin başka stratejileri vardır. Ancak, biz bu işten en büyük zararı Anadolu kulüplerinin göreceğine inanıyoruz.' diyerek sözlerini noktaladı.

Fanatik

Kaynak: http://tr.eurosport.com/futbol/super-...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?