Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erdoğan'ın Balkon Konuşması: 'Bedelini Ödeyecekler'

 > -

Erdoğan'dan Balkon Konuşması...

Erdoğan'dan Balkon Konuşması...

Başbakan Erdoğan AK Parti'nin Türkiye genelindeki oy başarısının ardından Ankara'da bir balkon konuşması yaptı. Erdoğan tüm ailesi ile kameraların karşısına geçerken, "Vatan hainlerini bu ülke tanıma fırsatı buldu. Onların kaos planı buydu. Bunların inine gireceğiz. Hesabını ödeyecekler" dedi.

Erdoğan'ın konuşmasında şunları kaydetti:

  • "Aziz milletim, çok değerli kardeşlerim hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. 81 vilayeti, 77 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşını bu akşam bir kez daha muhabbetle kucaklıyorum, selamlıyorum. Ankara'dan AK Parti Genel Merkezi'nden 81 vilayet ile birlikte dünyanın tüm dost kardeş başkentlerini tüm şehirlerini yürekten selamlıyorum."

  • "Az önce binlerce kişinin toplandığı Üsküp Meydanı'na telekonferansla bağlandım. Onlara hitap ettim. Ciddi bir soğuk altında onlar sizin bu coşkunuzu paylaşıyorlardı. Rabbim'e bize böyle büyük bir zafer nasip ettiği için şükrediyorum. Ya Rab ne büyüksün. Dünyanın her yerinde zaferimiz için ellerini duaya açan herkese teşekkür ediyorum."

  • "Mısır’da demokrasi mücadelesi veren bizim mücadelemiz çok iyi anlayan kardeşlerime teşekkür ediyorum. Avrupa’nın bütün kentlerinde yürekleri bizim için atan kardeşlerime teşekkür ediyorum. Suriye’ye bombaların kurşunların altında açlıkla kıtlıkla başbaşa ama Türkiye’nin AK Parti’nin zaferi için dua eden mazlum kardeşlerime teşekkür ediyorum. "

  • "Tıpkı Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi dünyanın dört bir köşesinde dualarıyla destek olan tüm dostlarımıza aziz milletimizin şükran duygularını ifade ediyorum. Elbette en büyük teşekkürü bu aziz millet hak ediyor. Kardeşlerim siz yeni Türkiye’nin İstiklal mücadelesine sahip çıktınız. Siz büyük Türkiye hedeflerine sahip çıktınız. Her birinize teşekkür ediyorum.Siz en başta kendi geleceğinize, Başbakanınıza sahip çıktınız hepinize sonsuz şükranlarımız sunuyorum. "

"Doğru kaosu gördük"

  • İşte bugün 30 Mart. Ne dediler 25 Mart'tan sonra kaos dediler. Doğru kaosu gördük. Neydi o kaos… Bu milletin bu devletin bu ülkenin ulusal güvenliğine en yazık ki müdahale ederek dışişleri bakanlığını dinleyecek kadar ihanet ,içinde olan vatan hainlerini bu ülke tanıma fırsatı buldu doğru. Onların kaos planı buydu. Ne diyordum ben aylardır. Bunların inine gireceğiz inine. Şimdi zaman zaman bazı basın mensupları soruyor bu sene de balkon konuşması yapacak mısınız. Tamam da balkon konuşmasında ne bekliyorsunuz. Muhalefet liderlerine veya genel başkanlarına neden sormuyorsunuz siz de bir balkon konuşması yapacak mısınız. Bunların böyle bir derdi yok. şimdi bunların sesi soluğu çıkmayacak. Ne diyecekler yarın söyleyeyim: biz kazandık…"

CNN Türk

Haberin Tamamı İçin:

Başbakan Erdoğan: Bu Yeni Türkiye'nin Düğün Günüdür

Bu Haber ile İlgili Linkler

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiAnkaraBaşbakanMısırRecep Tayyip ErdoğanSuriye
Görüş Bildir