Görüş Bildir
Haberler
Başbakan Davutoğlu: 'Daha İyi Bir Gelecek İnşa Etmek Temel Amacımız'

Başbakan Davutoğlu: 'Daha İyi Bir Gelecek İnşa Etmek Temel Amacımız'

Caner
31.08.2014 - 00:06
İçeriğin Devamı Aşağıda

Daha İyi Bir Gelecek İnşa Etmek Temel Amacımız

Başbakan Davutoğlu, 'Sadece ülkemiz için değil, bölgemiz ve dünya için daha iyi bir gelecek inşa etmek temel amacımız' dedi.

ANKARA

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 'Sadece ülkemiz için değil, bölgemiz ve dünya için daha iyi bir gelecek inşa etmek temel amacımız. Bu yolda aziz milletimizin desteği, halkımızın duaları ile hiç durmadan çalışmak azmindeyiz' değerlendirmesinde bulundu.

Davutoğlu, Twitter hesabından 62. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla göreve başlamasının ardından, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerinde olduğunu ifade etti.

Türkiye'nin dünyada saygın bir konuma geldiği böyle anlamlı bir dönemde, bayrağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan alarak daha ilerilere taşıyacağına işaret eden Davutoğlu, şunları kaydetti:

'Sadece ülkemiz için değil, bölgemiz ve dünya için daha iyi bir gelecek inşa etmek temel amacımız. Bu yolda aziz milletimizin desteği, halkımızın duaları ile hiç durmadan çalışmak azmindeyiz. Bu memlekete hizmet etme şerefini bize bahşettiği için yüce Rabbim'e şükrediyorum.'

Muhabir: İlkay Güder

AA

Kaynak: http://www.aa.com.tr/tr/u/381482--dah...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın