Avustralya'da Barınak Görevlisinin Kurtardığı Meşhur Avcı Örümcek Charlotte'la Tanışın!

146PAYLAŞIM

Örümcek fobisi olanları rahatsız edecek olsa da bu haberde çok iyi kalpli bir hayvan barınağı çalışanının bu büyük, çirkin ama zararsız örümceği kurtardığını görüyoruz. Dailymail'in yaptığı habere göre Facebook üzerinde binlerce yorum alan örümcek Charlotte'u sizler için hazırladık. 

Araknofobiniz varsa bu haber size göre olmayabilir!

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Avustralya'nın Queensland şehrinde bulunan Betty's Barnyard Hayvan Kurtarma ve Bakım Evi'nde çalışan bir görevli bir fırçanın üzerinde çektiği dev avcı örümcek fotoğrafını paylaşıyor.

Sonradan Charlotte diye adlandırılan dev örümcek bir çok kişinin kabuslarına girecekken, bu iyi kalpli hayvan kurtarma görevlisi onu güvenli bir yere aldı.

Dev avcı örümceklerin insanlara hiçbir zararı yok!

Fotoğraf geçtiğimiz yıl Ekim ayında çekilmiş olsa da bir önceki hafta sosyal medya üzerinde yayılmaya başladı. Bazı sosyal medya kullanıcıları kimin böyle bir şeye cesaret edebileceğini sorgularken, kimileri ise kurtaran görevliyi kutladı ve asıl doğa aşıklığının böyle bir yaklaşım olduğunun üzerinde durdu. 

Sosyal medya yorumlarının bazıları ise güldürdü; 

‘Burada yaptığınız şeyi %100 onaylıyor ve saygı duyuyorum ama Allah aşkına, o şeyi, bütün ailesini ve arkadaşlarını ORADA benden uzakta tutun.'

Ama bütün yorumlar bir kenara aslında Charlotte kendi cinsi için de oldukça büyük bir örümcek. Bu denli büyümeleri sık sık karşılaşılan bir durum değil.

Geçtiğimiz hafta Salı günü bir dev avcı örümceği, aracıyla seyahat eden bir adamın kucağına düşünce adam aracının kontrolünü kaybetti ve Cathie Gölü'ne uçtu.

Charlotte Kanadalı bir gazeteye haber bile oldu! Örümcek severler onun kurtuluşunu dünyanın her yerinde sevinçle karşıladılar!

Korkunç görüntüsüne rağmen zararsız olan bu örümceği Betty's Barnyard Rescue hayvan barınağı ve bakım evi gayet benimsemiş durumda! Charlotte sayesinde ünleri bütün dünyaya yayılıyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
turk_kizi

Ruh hastaları

nesli1903

Aragog sen ne ara dirildin? :S

joliie

Evet araknofobim var evet haberi yinede kaşına kaşına da olsa okudum. Neden mi? Who knows?

ery.bayraktar

Heteropoda Maxima.

Gizli Kullanıcı

icerdemisin filmine koyacan bunu hepsi disari cikar :/

Görüş Bildir