Görüş Bildir
Haberler
Apple'ın iWatch'ı Ekimde Duyurması Bekleniyor

Apple'ın iWatch'ı Ekimde Duyurması Bekleniyor

Caner
06.06.2014 - 22:50
İçeriğin Devamı Aşağıda

Apple'ın İwatch'ı Ekimde Duyurması Bekleniyor

Japonya'nın önde gelen medya kuruluşlarından Nikkei gazetesinin endüstri kaynaklarından edindiği bilgilere Apple, iOS 8 işletim sistemine sahip iWatch akıllı saat çözümünü ekim ayında resmen duyuracak. Kaynaklardan edinilen bilgilere göre Apple'ın akıllı saati aynı zamanda bir egzersiz takip cihazı olacak. Kullanıcılar iWatch sayesinde kan şekerini ya da kandaki oksijen oranını, kalori tüketimi, uyku düzeni ve adım sayar gibi bilgileri saat ekranında ya da eşleştirilen mobil cihazda görebilecek.

Ekim ayında tanıtılması beklenen iWatch'ın ayrıca esnek OLED ekrana sahip olması bekleniyor. Şirketin bu noktada tedarikçilerden aylık 3-5 milyon arasında sipariş verdiği iddia edilirken, Apple'ın bu denli yüksek satış beklentisi bizleri şaşırtmadı değil. Ancak Apple'ın bu denli fazla adette sipariş vermesinin arkasında dünyanın önde gelen hastaneleriyle yapmış olduğu anlaşmalara dayandırılıyor.

Apple'ın iWatch'ı bu yıl duyurmasına kesin gözüyle bakılıyor. Hatta şirketin iOS 8 işletim sisteminde Health uygulamasına yer vermesi iWatch'ın ilk habercisi olarak tanımlanmıştı.

teknolojioku

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/app...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0