Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Albayrak'a Sarı Kart!

Anasayfa > Spor

Albayrak'ın, bir süre stresli ortamlardan uzak durmasının, mümkünse maç bile izlememesinin tembihlendiği ortaya çıktı.

Doktorların Maçlara gitme, sağlığını riske atıyorsun diye uyardığı Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Galatasaray’ın maçına gidemezsem, asıl o zaman ölürüm cevabını verdi.

G.Saray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Alanya kampı sonrası rahatsızlanmış, Gazipaşa Havalimanı’nda yapılan acil müdahele sonrasında yeniden uçağa binerek takımla birlikte İstanbul’a getirilmişti. Sevilen yöneticinin, Liv

Hospital’e yatırılarak 24 saat boyunca gözetim altına alındığı ve doktorlar tarafından bir süre stresli ortamlardan uzak durmasının, mümkünse maç bile izlememesinin tembihlendiği ortaya çıktı.

‘BU SİZİN İÇİN SARI KARTTI’

Doktorların, strese bağlı olarak gelişen mide spazmı geçiren Albayrak’a “Bu sizin için bir sarı kart uyarısı gibiydi. Bu durum, kalbinizi de etkileyebilir. Artık stresten uzak yaşamalısınız” diyerek durumun ciddiyetine dikkat çektikleri

öğrenildi. Geçmişte de akciğer ameliyatından sonra hastaneden kaçıp, elinde serum şişesi ile maça gittiği bilinen Albayrak’ın bu yasağı yine delmeye hazırlandığı bildirildi. 60 yaşındaki Albayrak’ın; doktorların, ailesinin ve çocuklarının tüm ikazlarına karşın maçlara gitmekte kararlı olduğu ve G.Saray’ın maçına gidemezsem, asıl ben o zaman ölürüm” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

  Açık Mert Korkusuz

Kaynak: http://amkspor.sozcu.com.tr/2015/01/2...
Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?