8 Soruda Hangi Burcun İnsanıyla Flört Etmen Gerektiğini Söylüyoruz!

116PAYLAŞIM

8 soruda hangi burcun insanıyla flört etmen gerektiğini söyleyeceğiz!

Hazırsan başlayalım! 😍

1. Haydi başlayalım! Hoşlandığı kişiyle ilk randevunu seç bakalı!

Bir şeyler içmeye gideriz.
Oyun oynamaya gideriz.
Dışarı eğlenmeye çıkarız.
Yemeğe gideriz.
Bir yerlerde sıcak bir şeyler içmeye gideriz.
Sinemaya gideriz.

2. Şu an bir ilişkiden istediğin şey hangisine yakın?

Evlilik. Net.
İyi arkadaşım olsun da...
Normal bir ilişki arıyorum. Çok farklı beklentim yok.
Bütün gözlerin bize döndüğü bir şeyler arıyorum.
Yeni şeyler keşfetmeli, hep gezmeli bir şeyler arıyorum.
Romantik bir şey aradığın kesin.

3. İnternet üzerinden tanıştığın biriyle evlenir misin?

Sosyalleşsek yeter ne gerek var ciddileşmeye!
Tanıştığım kişiye göre değişir.
Birbirimize uyarsak neden olmasın?
Yok artık! O kadar da değil.

4. Sence evlilik aşkı öldürür mü? ❤️ 🔫

Yaşamadan bilemeyiz!
Bu yargıya kesinlikle katılmıyorum.
Aşk bir süre sonra sevgiye dönüyor olabilir...
Bunu söyleyen insanlar yanılıyor olamaz herhalde.
Evlilik kesinlikle aşkı öldürür!
Birbirine her anlamda uyan iki insanın aşkı neden ölsün ki?

5. Söyle bakalım, hoşlandığın kişinin en çok neyinden etkilenirsin?

Tarzından
Konuşmasından
Gözlerinden
Fiziğinden
Gülüşünden
Dudak yapısından

6. Flörtün bir anda seninle konuşmayı ve görüşmeyi kesti diyelim. Ne yaparsın?

Bir daha hiçbir şekilde konuşmayacağımı söyler, engellerim.
Arayana kadar asla onunla iletişime geçmem.
Neden böyle davrandığını sorarım.
Üzerine bir bardak soğuk su içerim.

7. Şimdi de bir sevgili seç kendine..

Kerem Bürsin
Elçin Sangu
Hande Erçel
Serenay Sarıkaya
Kıvanç Tatlıtuğ
Kenan İmirzalıoğlu

8. Geldik son soruya! Bir hata yaptın ve sevgilini aldattın ve tam o sırada sevgilin sizi bastı. Ne dersin?

Sen bi sakinleş konuşuruz.
Hele bir sor, niye yaptım?
Sen de her şeye kızıyorsun.
Yaz kızım 200 torba çimento!
Özür dilerim. Büyük eşeklik ettim bir daha olmayacak.
Kapıyı çalmadan neden içeri girdin?

Koç!

Sen koç burcu insanıyla flört etmelisin! Sen bir ilişkiye başlayınca hayatının her anını bunun üzerine kurmak istiyorsun. Her an onun ilgisini görmek, varlığını hissetmek istiyorsun. Bu durumda senin için ideal sevgili kesinlikle bir Koç burcu olacaktır. Biraz zor bir burçtur. Hem kendi özgürlüğüne fazlasıyla düşkün hem de fazla kıskançtır. Tabii ki en doğrusunu sen bilirsin.

Boğa!

Sen boğa burcu insanıyla flört etmelisinSen biraz dış görünüşe önem veriyorsun. Karşındaki kişinin kendisine bakması, güzel görünmesi oldukça önemli. Biraz da keyifçisin. Özellikle damak zevkine fazlasıyla düşkünsün. Aşk yaşamına gelince, sen aşkı sonuna kadar hiçbir şey düşünmeden yaşamak istiyorsun. Bu durumda da seni bir Boğa'dan başkası anlayamaz...

İkizler!

Sen ikizler burcu insanıyla flört etmelisin!  İkizler burcu kötü bir nam yapsa da aslında senin için ideal partner İkizler burcu olacaktır. Onlar için ilişkiden önce mantık gelir. Sen de öyle aşırı duygusal, romantik durumlardan pek hoşlanmıyorsun. Sen düzenli bir hayatı seviyorsun. Yenilikler, sürprizler, ani kararlar sana göre değil. Bu durumda sürekli bir sonraki günün planını yapan İkizler burcu senin ruh eşin olmasa da senin hayatına istediğin tadı katacaktır.

Yengeç!

Sen yengeç burcu insanıyla flört etmelisin!  Sen kısa süreli ilişkilerden, flörtlerden fazlasıyla sıkılmışsın. Artık dolu dizgin, uzun bir aşk yaşamak istiyorsun. Bu durumda senin için ideal sevgili  uzun ilişkilerin insanı, Yengeç burcu olacaktır. Yengeç burcu aşık olduğunda gözü başka hiçbir şey görmez. Tek sorun kırılmaktan son derece korkan Yengeç burçları duygularını kolay kolay açamadığından 'platonik aşkların kahramanı' olarak da bilinir. Bu durumda iş biraz başa düşüyor anlayacağın. 😅

Aslan!

Sen aslan burcu insanıyla flört etmelisin!  Senin için bir insanda bulunması gereken en önemli özellik kesinlikle özgüven. Lükse ve gösterişe meraklısın. El âleme göstere göstere yaşayacağın bir ilişki arıyorsun. İş, okul derken oldukça sıkılmışsın. Sonuna kadar, yarın yokmuşçasına eğlenmek istiyorsun. Bunu da tam olarak bir Aslan burcuyla yaşayabilirsin.

Başak!

Sen başak burcu insanıyla flört etmelisinSen evlilik, düzenli bir yaşam ya da büyük bir aşk aramıyorsun. Sana eşlik edecek, birlikte bir şeyler paylaşabileceğin birini arıyorsun. Karşındaki kişiyle sevgiliden çok arkadaş olmak istiyorsun. Her derdinde yanında olacağın, senin her sıkıntında yanına koşabilecek aynı zamanda eğlenceyi de sonuna kadar paylaşabileceğin biri senin için ideal sevgili olacaktır. Etrafında hiç Başak burcu var mı?

Terazi!

Sen terazi burcu insanıyla flört etmelisin!  Senin için karşındaki insanda olması gereken en önemli özellik zeka. Duygusallıktan önce mantıklı insanlar arıyorsun. Terazi her ikisini de son derece dengeli yaşar. Aslında Terazi için çoğunlukla aşık olma durumu, aşık olduğu kişiden önce gelebiliyor. Bu yüzden aşkları fazlasıyla tutkulu olabiliyor. Bu da tam olarak senin aradığın şey değil mi?

Akrep!

Sen akrep burcu insanıyla flört etmelisin!  Sen bir ilişkiyi öyle göstere göstere yaşamayı sevmiyorsun. Yalnızca ikiniz arasında kalmasını, size özel olmasını istiyorsun. Fakat bu çağda senin bu isteğini yalnızca gizemli bir Akrep burcu anlayacaktır. Sen kendinden güçlü biriyle yapamazsın. Her alanda yumruğunu masaya vurmayı istiyorsun. Bunu da ancak bir Akrep burcu kabul edecektir. Umarız hayallerindeki Akrep'le çoktan karşılaşmışsındır ya da en kısa zamanda karşılaşacaksındır.

Yay!

Sen yay burcu insanıyla flört etmelisin!  Sen sakin, dingin bir hayat arıyorsun. Bir insanda en önem verdiğin şey kültür. Senin ilişki yaşayacağın insan sana her zaman yeni bir şey öğretmeli, sana yeni bakış açıları kazandırmalı ve ufkunu genişletmeli. Aşırılıklara, dengesizliklere tahammülün yok. Senin aradığın şey tam olarak bir Yay burcu ölçülülüğü.

Oğlak!

Sen oğlak burcu insanıyla flört etmelisin!  Sen ciddiyetsizlikten, çocuksu tavırlardan, olgunluktan uzak hareketlerden kesinlikle hoşlanmıyorsun. Her şeyi düzenli, enine boyuna düşünerek, bir mantık çerçevesinde yaşamayı seviyorsun. Duygularını çok iyi kontrol edebiliyor, aşırılıklarda hoşlanmıyorsun. E bu durumda da senin için ideal partner tabii ki bir Oğlak olacaktır.

Kova!

Sen kova burcu insanıyla flört etmelisin!  Senin için ideal sevgili kesinlikle Kova. Sen sıradan, düz hayatından sıkılmışsın, yenilikler istiyorsun. Ayrıca bu yenilikler hiç bitmesin, her zaman seni şaşırtacak bir şeyler bulsun istiyorsun. Bir Kova'yla da monotonluk kelimesi yan yana gelemez bildiğin üzere. Öyle duygularını pek belli etmez ama hissettirdiğinde de tam hissettirir bunu. Bilmen gereken en önemli nokta, özgürlüğü onun için her şeyden önce gelir. Sen onu rahat bırak, gerisine karışma.

Balık!

 balık burcu insanıyla flört etmelisin! Sen sevdiğin insanı koruyup kollamayı, her anında yanında olmayı istiyorsun. Her anını, mutluluğunu ya da üzüntüsünü ilk olarak seninle paylaşsın, senin yanında kendini tamamen rahat hissetsin istiyorsun. Son derece romantiksin. Güven senin için her şeyden önce gelir. Aldatmak aklının ucundan bile geçmez. Bu da demek oluyor ki bir yerlerde bir balık burcunun sana ihtiyacı var...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
~idiliniz~

Terazi ! Hiç de sevmem bilir misin :d

ben-ne-yaptim

Kenan İmirzalıoğlu'nun mutlu bir yuvası var benimde mutlu yuvam olsun istiyorum o yüzden Kenan diğer ikisini hiç sevmem

sogutlubahce

Bir başakla bir koçun birleşimi nasıl olur acep🤔

mrs.sandman

#6 geçen sene başıma gelmişti 😔

fenaseverim

Aslan! Sen aslan burcu insanıyla flört etmelisin! Senin için bir insanda bulunması gereken en önemli özellik kesinlikle özgüven. Lükse ve gösterişe meraklısın. El âleme göstere göstere yaşayacağın bir ilişki arıyorsun. İş, okul derken oldukça sıkılmışsın. Sonuna kadar, yarın yokmuşçasına eğlenmek istiyorsun. Bunu da tam olarak bir Aslan burcuyla yaşayabilirsin.

fenaseverim

Benim burcum aslan. Ha bu arada evlilik aşkı öldürmez. Aşkı insanlar öldürür..

Görüş Bildir