7 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları

 > 
4PAYLAŞIM

7 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları

7 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar

Hızlı hareketli bir güne hazırlıklı olmalısınız. Yakın çevrenizdeki olaylar sebebiyle sinirlerinizin gerilebilir. Kardeş, komşu gibi yakın ilişkilerinizi daha özenle gözden geçirmelisiniz. Vereceğiniz tepki olayları olmadık bir noktaya götürebilir. Dikkatinizi doğru iletişim kurmaya harcamalısınız.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar

Masraflarınızın artacağı bir günden geçmektesiniz. Mümkünse alışveriş merkezlerinden uzak durmalısınız. Yapmanız gereken zorunlu alışverişler varsa satın alacaklarınızı önceden planlamalısınız. Duygusal ihtiyaçlarınız için gereğinden çok para harcamamaya özen göstermelisiniz.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar

Kendinize zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Üzerinizdeki ağırlığın hafiflediğini hissedeceksiniz. Kılık, kıyafet yenilemek, kişisel bakım yaptırmak gibi pek çok konuda adım atabilirsiniz. Doğal olarak ön planda olacağınız için şartları kendimizden yana kullanmalısınız.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar

Bugün enerjinizi boş yere harcamamalısınız. Kendi isteklerinize yönelmek isteseniz de şartlar sizin istediğiniz gibi ilerlemeyecek. Geçmiş konular gündeme gelirken canınız sıkılabilir. Şartlara uyum sağlamayı öğrenmelisiniz. Bugünü hazırlık süreci olarak değerlendirmeli, geri planda kalmalısınız.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar

Gelecek günleri planlamak için iyi bir gündesiniz. Çevrenizdeki kişilerden, arkadaşlarımızdan da yardım alabilirsiniz. Ajandanızı, takviminizi fırsat varken planlamalısınız. Aynı zamanda sosyal çevrenize daha fazla zaman ayırmalı, arkadaşlıklarınızı güçlendirmelisiniz.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar

İşinizle ilgili önemli olaylar bugünlerde gerçekleşebilir. Üstlerinizle, yöneticilerinizle diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Size verilen görevi en iyi şekilde yapmalı, saygınlığınızı arttırmalısınız. Sosyal arenada ön planda olduğunuzu fark etmelisiniz. Şimdi geri planda kalmamaya özen göstermelisiniz.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar

Hayata daha iyimser bakacağınız bir gündesiniz. Öğreneceğiniz yeni bilgiler sayesinde ufkunuzu genişletebilirsiniz. Olaylara daha üst noktadan baktığınızda fırsatları daha kolay yakalayacaksınız. Maddi ve manevi anlamda büyüme şansı elde edebilirsiniz. Hukuksal ahlaki, dini yada felsefi konularda ilerleme kaydedebilirsiniz.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar

Elinizdeki kaynakları iyi değerlendirmemiz gereken bir gündesiniz. Özellikle parasal konularda risk almadan hareket etmelisiniz. Kendi hesaplarınızı kontrol ederken bu eşinizin gelir, gider dengesini de gözden geçirmelisiniz. Kredi, borç, alacak, vergi, sigorta, prim gibi işlerde kontrollü hareket etmelisiniz.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar

Bugün kararlarınızı tek başına vermemelisiniz. Olayların kontrolünü eşinize bırakmanız gereken bir gündesiniz. Eşinizin, partnerinizin isteklerine de ağırlık vermelisiniz. Birlikteliğinizi geliştirmenin fırsatını bulmalısınız. Önemli bir anlaşmaya imza atacaksınız eşinizin fikrini sormanız iyi olacaktır.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar

Bugün erken kalkmalı, gününüzü hızla planlamalısınız. Pek çok konuyla ilgilenmeniz gerekebilir. Başkalarını hizmet vermeniz, onlar için çalışmanız gerekeceğinden planlı hareket etmelisiniz. İş bölümü yapabileceğiniz kişiler varsa onlarla yakın olmalısınız. Yanı sıra sağlığınızı, yiyeceğinize, diyetinizi ihmal etmemelisiniz.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar

Gün içinde kendinize zaman ayırabilirsiniz. Hayattan zevk aldığınız konulara yönelmeniz neşenizi arttıracak. Spor yapmaya vakit bulabilir, hobilerinizle ilgilenebilir, çocuklarınızla eğlenebilirsiniz. Ancak maddi açıdan bu kadar rahat hareket etmemeli, spekülasyonlardan uzak durmalısınız.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar

Gün boyunca dikkatiniz evde olabilir. Yapmanız gereken işler, ailevi sorumluluklarınız sebebiyle başınızı kaldırmaya vakit bulamayabilirsiniz. Aynı zamanda işinizle ilgili konularda gündeme gelebilir. Aile içerisindeki huzuru yakalamak için üstümüze düşen görevleri yapmalısınız.

Astroloji Uzmanı Asude Argun

Pudra

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir