Görüş Bildir
Haberler
3'Üncü Klan Turnuvası Başlıyor!

3'Üncü Klan Turnuvası Başlıyor!

Anıl Güven
27.08.2014 - 12:21 Son Güncelleme: 29.08.2014 - 21:13

3'Üncü Klan Turnuvası Başlıyor!

31 Ağustos Pazar günü ülkenin dört bir yanından oyun severin sanal dünyadan gerçek dünyaya taşınacak dostluk ve rekabetlerine sahne olacak 3. Klan turnuvası etkinliğinde, oyun dünyasının yeni fenomeni olmaya aday “ Kingdom Online” oyunu da ilk kez göçüye çıkacak.

Türkiye’de 20 Milyonu aşkın kayıtlı kullanıcısı bulunan Knight Online oyununun tutkunları 31 Ağustos 2014 günü, Beşiktaş – Fulya’daki Yapı Endüstri Merkezi’nde yapılacak ve toplamda 20 bin TL ödül dağıtılacak olan 3.Klan Turnuvası etkinliğinde bir araya gelmeye hazırlanıyor. Önceki etkinliklerden farklı olarak oyun odaklı bir alanın sağlanması için harekete geçen NTT Game ekibi, böylece oyunseverlerin tüm dikkatlerini mücadeleye vermelerini amaçlıyor. Ayrıca oyun severlerin merak ve heyecanla beklediği 2013 Game X fuarında ilk test çalışmaları yapılan ve aynı yıl yılın ‘En İyi Test Süreci’ ödülüne layık görülen NTT Game’in ikinci yıldız oyunu Kingdom Online da bu etkinlikte görücüye çıkıyor.

“Oyuncuların ilgisi, katlanarak artıyor”

Özellikle son bir yıldır oyuncularla dirsek temasında bulunan ve onların beklentilerine göre stratejilerini şekillendirdiklerini belirten NTT Game Türkiye ve Avrupa Operasyon Müdürü Serhan KAZAR, “Oyuncularımızla sürekli iletişim halinde olduğumuz için onların beklentilerini dinliyor, sorunları çözüme kavuşturuyoruz. Yaptığımız her oganizasyon bir öncekinden daha farklı bir havaya sahip oluyor ve bunun tek sebebi oyuncuların isteklerinin bu yönde olması. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz, her etkinlikte katılımın katlanarak artması da zaten bunun bir kanıtı” dedi.

Yeni oyun Kingdom Online görücüye çıkıyor

NTT Game’in merakla beklenen ve oyunseverlerin gönlünü fethetmeye hazırlanan yeni oyunu Kingdom Online da etkinlikte görücüye çıkıyor. İlk olarak 2013 yılındaki GameX fuarında boy gösteren ve aynı yıl Türkiye’nin önde gelen en iyi oyun dergilerinden biri tarafından Yılın En İyi Test Süreci

ödülüne layık görülen Kingdom Online oyunu da ilk kez görücüye çıkıyor. Kingdom Online’ın test ekibinin gösteri maçı yapacağı etkinlikte oyun meraklıları NTT Game’in ikinci yıldızıyla tanışacaklar.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın