3. Ankara Saldırısı Sonrası Ünlüler Sosyal Medyadan Tepki Gösterdi: YETER!

 > 
14bPAYLAŞIM

Ankara'da Kızılay Güvenpark yakınlarında 18.30 civarında patlama meydana geldi. Patlamada 34 vatandaşımız hayatını kaybederken 125 vatandaşımız da yaralandı.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. Bıktık.Sabrımız kalmadı.Ne yazılsa ne söylense boş.Yazıklar olsun! #ankara #terorulanetliyoruz

20. 

21. Yeter artik yeter be YETER! #ANKARA

22. 

23. 

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elif-durmaz5

Bizler burada kocaman bir korkuyla evden zar zor çıkarken nasıl rahat uyuyor bu hükumet? Her an ölebilme tehlikesi altında nasıl yaşadığımızı biliyorlar mı? Önlem aldık diyorlar... ALLAH AŞKINA ! Amerika bile yabancı ülkedeki kendi vatandaşlarını uyarmışken, sen nasıl olurda senin memleketinde, senin bu güzel memleketinde yaşayan kendi vatandaşlarını nasıl güvence altına almazsın ! Yazıklar olsun...

berat-yesilyurt

Keşke buradan yazacaklarım geçmişi de geleceği de değiştirse ama..

edo

Yıllar önce bir söz duymuştum everest le ilgili,everest dünyanın en yüksek zirvesidir,bunu sağlayan dünyanın çatısı himalayalardır,yani bir şeyin yükselmesi için ona başka unsurlar tarafından etki edilmeli,kimse insanlıktan söz etmesin hiç kimse,her dökülen kanda hepimizin parmağı var.kin ve nefretle çözüm arayan cahil cühela bir toplumuz.

cerba

yeminle psikolojim bozuldu ... uyuyamıyorum ya... kafamda devamlı bir gün patlıcam düşüncesi .... 3 oldu bu 3.... Türkiye'nin başkent'inde en güvenli olması gereken yerde şans eseri hayatta kalmaktan yoruldum... arkadaşlarımı ailemi merak etmekten her haberden sonra ulaşmaya çalışmaktan ulaşamayınca meraktan ölmekten yıldım... insan polis görünce kaçar mı ? ben kaçar oldum bu kadar polis varsa kesin bi şey olucak der oldum artık YETER ....!!!!!

ezgisen

en kötüsü de ne biliyor musunuz bunlara alışmak.. patlamamı olmuş' demiyoruz patlama olmuş yine diyoruz.. en kötüsü bunun olması artık kelimelerde yetmiyor profiller kararıyor beddualar ediliyor yeter deniyor ama yetmiyor.. ne yaparsak olmuyor.. ölenlerin mekanı cennet olsun Allah tan rahmet diliyorum.. yaralılara da Allah acil şifalar versin inşallah.

Görüş Bildir