2017 İlk Günden Yüreğimizi Dağladı: 25 Fotoğraf ile Reina Saldırısı

 > 
107PAYLAŞIM

2017'ye girdiğimiz ilk saatlerde gerçekleşen ve bir terörist tarafından Reina'ya düzenlenen silahlı saldırıda 39 can kaybettik. Dördü ağır olmak üzere 65 yaralı var. 

Terör saldırısından EPA, Reuters ve DHA'nın objektifine yansıyan görüntüler...

2017'ye Terörle Başladık! Ortaköy'deki Gece Kulübünde Terör Saldırısı: 39 Can Kaybı - onedio.com
2017'ye Terörle Başladık! Ortaköy'deki Gece Kulübünde Terör Saldırısı: 39 Can Kaybı - onedio.com

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen-of-the-alaska

diyecek hiç bir şey yok ki İstanbul'un gobeğinde yapılabiliyor teror , yarın obur gun evimize de gelir şeref yoksunları

disses

sende mi be 2017 anneler, babalar, kardeşler, eşler ağlamasın diye dualarla beklemişken şehitsiz bir yıl dilemişken.. daha bismillah sende mi??

ariendd

Eve gitmek için otobüs durağında beklemekten korkar olduk, düğün yapmaktan korkar olduk, maça gitmekten korkar olduk, arkadaşlarımızla parti yapmaktan korkar olduk, eylem yapmaktan düşüncelerimizi söylemekten korkar olduk. Şehitler ve Korkaklar ülkesine dönüştük... Allah bize iyi günler göstersin.

trane1

ÜLKE, MEVCUT HÜKÜMETİN LANET POLİTİKALARI İLE TAM GAZ UÇURUMA DOĞRU GİDİYOR. HÜKÜMET IŞID İLE MÜCADELE ETMİYOR. IŞID'A göz yumuyor. HER BOMBALI SALDIRININ ARDINDAN TUTUKLANAN IŞID MENSUPLARI AYNI DAKİKADA SERBEST BIRAKILIYOR. BU SALDIRI IŞID TARAFINDAN DEĞİL IŞID YANLISI BİRİ TARAFINDAN YAPILDI BANA GÖRE. IŞID OLSAYDI O ADAM ORDAN SAĞ ÇIKMAZ KAÇMAZDI. VE 40 KİŞİYİ ÖLDÜREN ADAM HALEN İÇİMZDE VE BU SAAT OLDU BULANAMADI. TEHLİKEDEYİZ. ÜLKEMİZ SALDIRI ALTINDA. ÜLKEMİZ HÜKÜMET TARAFINDAN BATAKLIĞA ÇEKİLİYOR. ÜLKEMİZ SAVAŞA SÜRÜKLENİYOR. HAVUZ MEDYASI HÜKÜMETE ÇALIŞIYOR. GERÇEKLERİ GÖSTERMİYOR. YANDAŞ CEBİNİ DOLDURURKEN ÜLKE ELDEN GİDİYOR. BU ÜLKE HAİN VE AJAN KAYNIYOR !!! ÜLKEMİZİN PİMİ ÇEKİLİYOR !!

freehugs

Bu güzel ülkeyi bu hale getiren, kutuplaştıran, vicdansızlaştıran, dini kullanıp ülke insanlarını birbirine düşman eden başımızdakilerin ve yöneticilerin Allah belasını versin!

Görüş Bildir