Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Son 10 Yılın En Sevdiğin Şarkılarını Söyle; Sana Hangi Notanın İnsanı Olduğunu Söyleyelim

Psikoloji Testleri
279PAYLAŞIM

Şüphesiz ki dinlenen şarkılar, insanın kişiliğini yansıtır. Müziği oluşturan her nota da kişiliğinize dair bir ipucudur. 2008'den bu yana en sevdiğin şarkıları seç; ait olduğun notaya göre kişilik analizini yapalım!

"Topu topu 7 nota var. Kaç ayrı beste yapılabilir ki?"

1. 2008'de en sevdiğin şarkı hangisiydi?

Deli Oğlan - Hadise
Bas Gaza - İsmail YK
Live Your Life - T.I. ft. Rihanna
4 Minutes - Madonna
Poker Face - Lady Gaga
Şeytan - Serdar Ortaç

2. Peki 2009'da?

Fairytale - Norveç Eurovision
Senden Daha Güzel - Duman
Memories - David Guetta
Boom Boom Pow - The Black Eyed Peas
Bu Böyle - Sertab Erener
Özledim - Murat Boz

3. 2010 desek?

Öp - Tarkan
Acısa da Öldürmez - Sıla
Waka Waka - Shakira
Durma Yağmur Durma - Gripin
Only Girl - Rihanna
Love The Way You Lie - Eminem ft. Rihanna

4. Bir de 2011'e göz atalım!

Yakar Geçerim - Ajda Pekkan
Unuttun mu Beni - Sezen Aksu
Direniyorum - Rafet El Roman
Someone Like You - Adele
Papi - Jennifer Lopez
Give Me Everything - Pitbull

5. E 2012'nin başı kel mi?

Beni Biraz Böyle Hatırla - Emre Aydın
Ya Ya Ya - Hande Yener
Olmasa da Olur - Yalın
One More Night - Maroon 5
Call Me Maybe - Carly Rae Jepsen
Wide Awake - Katy Perry

6. 2013'e geri dönelim bir de👇🏼

Yatcaz Kalkcaz Ordayım - Gülşen
Yalanlar Cumhuriyeti - Fettah Can
Ağlamam Zaman Aldı - Model
Royals - Lorde
Come&Get It - Selena Gomez
We Can't Stop - Miley Cyrus

7. 2014'e ne dersin?

Sakin Ol - Doğukan Manço ft. Tuğba Yurt
Kalbimin Tek Sahibine - İrem Derici
Hoşuna mı Gidiyor? - Ozan Doğulu ft. Ece Seçkin
Chandelier - Sia
Uptown Funk - Mark Ronson ft. Bruno Mars
Shake It Off- Taylor Swift

8. 2015?

Bangır Bangır - Gülşen
Aşkla Aynı Değil - Gülben Ergen&Oğuzhan Koç
Biri Bana Gelsin - Sinan Akçıl
Sorry - Justin Bieber
Lean On - Major Lazer & DJ Snake
The Hills - The Weeknd

9. Sonlara yaklaşırken 2016'daki en sevdiğin şarkıyı da seç bakalım!

Gıybet - Serdar Ortaç
Hoş Geldin - Koray Avcı
Bağdat - Ayla Çelik
Can't Stop The Feeling - Justin Timberlake
Cheap Thrills - Sia
Starboy - The Weeknd

10. Son olarak 2017'deki seçimin neydi?

Sen Olsan Bari - Aleyna Tilki
Ya Bu İşler Ne - Mabel Matiz
Beni Çok Sev - Tarkan
Shape Of You - Ed Sheeran
Despacito - Luis Fonsi
Mask Off - Future

DO: Alpha karakterli bir lidersin!

Sen dominant bir karaktere sahipsin! Çevrendeki insanları hemencecik etkin altına alıyorsun! Bulunduğun ortamda senin sözün geçer. Zaten ekipte en çok konuşan da sensin.😂 Aynı zamanda acayip prensiplisin ve kendine ait kuralların var. Bildiğinden kolay kolay şaşmazsın! Ah bir de disiplinlisin ki evlere şenlik... İstemediğin bir durumla karşılaştığında net tavrını koyuyorsun. Yani gerektiğinde "Hayır" demeyi biliyorsun. Sana tavsiye; üzülmemek istiyorsan hayata karşı duruşunu hiç ama hiç kaybetme!

Re: Gerçekçisin!

Ayakların yere oldukça sağlam basıyor. Gereksiz riskler almıyorsun. Ayrıca bardağın sadece dolu tarafını görmüyorsun. Boş tarafını da görüyorsun. Bu yüzden istediğin zaman kendini kolayca garantiye alabiliyorsun. Senin için bu hayatta hayallerinden çok mantığın ön planda. Akılcısın diyebiliriz. Ama sadece akılcı değil! Duygularını ve aklını beraber yönetmeyi öğrenmişsin sen! A bir de unutmadan; seni sen yapan içgüdülerine bizden selam söyle.😉

Mi: Hayal kurmaya bayılıyorsun!

Hayalciliğinle sen tam bir uyuyan güzelsin! Hayal kurmayı çok seviyorsun. İstediğin hayatı hep hayallerine konu ediyorsun. Mesela zenginlik, sağlık ve mutluluk... Ve en önemlisi istediğin aşk da bu hayaller içinde! Kendini hayatının aşkıyla çiçekli çayırlarda hayal ediyorsun. Hayal kurmak ve kendini o hayale kaptırmak seni çok mutlu ediyor. Bu yüzden gerçek hayatla yüzleştiğinde kalbin kırılabiliyor! Sana tavsiye; hayatta hiçbir zaman hayallerine kendini fazla dozda kaptırıp "keşke" deme!

Fa: Sıra dışı bir kişiliğin var!

Sen olağanüstü bir insansın! Farklısın, marjinalsin! Her yerde ilk göze çarpan kişisin! Modayı takip etmekten çok kendi tarzını yaratmayı seviyorsun. Anlayacağın türevi alınamayan bir insansın.😎 Kendi işini kendin halletmeyi seviyorsun; böyle devam! Hatta kendine has çözüm yöntemlerinle kendi hayatını hep kurtarıyorsun. Birinden illa yardım isteyeceksen kendine benzer insanlarla konuşmaya çalışıyorsun. E sen de haklısın tabii... Bitmedi! Samimi olmadığın ortamlarda soğuk kanlısın. Özgür ruhlusun! Davranışlarını açıklamak hiç ama hiç senlik değil! Gereksiz işlerle uğraşmıyorsun ama çevrendekiler bu şekilde düşündüğü için seni yadırgıyor. Toplum tarafından dışlanıyorsun ama toplum da senin pek umrunda değil. Sakın kendinden vazgeçme!

SOL: Etrafına pozitif enerji yayıyorsun!

Sen mutlu bir insansın! Çevrendeki insanlara gereğinden fazla önem veriyorsun! Senin için kendinden önce çevrendekilerin duygu ve düşünceleri önemli. İnsanların farklılıklarına saygı duyuyorsun. Onları olduğu gibi kabulleniyorsun. Bu yüzden sana kocaman alkış!👏 Sahip olduklarınla yetinmeyi biliyorsun. Oldukça dürüst bir insan olduğunu da atlamamak lazım. Sana tavsiye; engellerden fırsat yaratıp anı yaşa! Bu sana iyi gelecek, unutma!

LA: O kadar melankoliksin ki kendini soyutluyorsun!

Hayat üstüne üstüne geliyor! Aslında kendi dünyanda oldukça huzurlusun. Sana dokunmasınlar yeter. Bu yüzden genelde bir şeyleri yalnız yaparsın. Ve mükemmeliyetçi olduğun kadar çekingensin de! Karar verme aşamasında kaplumbağa kadar yavaş olabiliyorsun. Talihsizlikler hep seni buluyor. Karamsarsın da... Hayatı gereğinden fazla ciddiye alıyorsun. Biraz akışına bırakmalısın! Bardağın yarısının dolu yarısının boş olduğuna bakmaktan çok; alacağın bir sonraki yudumun asla ilki gibi olmayacağını düşünüyorsun. Seni kimse anlamıyor. Ama romantiksin ve keşfedilmeyi bekleyen duyguların sahibini bulduğunda senden mutlusu olmaz. İnsanlarla ilişki kurmak senin için zor biliyoruz ama biraz rahatla ve aşkı bul! Sana iyi gelecek.

Sİ: Asi ruh seni!

Çok asi bir insansın! Zaman zaman asiliğin giyim tarzına da yansıyor. Dik duruşunla herkesi kendine hayran bırakıyorsun. İstemediğin bir şeyi kimse sana yaptıramaz. Sana doğru gelmeyen bir şeye hemencecik baş kaldırıyorsun. İstediğin şeyler için de elinden gelenin fazlasını yapıyorsun. Kendine has tarzın hem dış görünüşüne hem de kişiliğine yansıyor. Dahası, çevreni sana benzeyen insanlarla donatıyorsun. Duygularına kendini hapsetmiyorsun. Ağlak değilsin! Sana tavsiye; özgün ruhunu asla ama asla kaybetme!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yildiz-hilal-gungunes

vay be gerçektende doğru.

yildiz-hilal-gungunes

Gerçekçisin! Ayakların yere oldukça sağlam basıyor. Gereksiz riskler almıyorsun. Ayrıca bardağın sadece dolu tarafını görmüyorsun. Boş tarafını da görüyorsun. Bu yüzden istediğin zaman kendini kolayca garantiye alabiliyorsun. Senin için bu hayatta hayallerinden çok mantığın ön planda. Akılcısın diyebiliriz. Ama sadece akılcı değil! Duygularını ve aklını beraber yönetmeyi öğrenmişsin sen! A bir de unutmadan; seni sen yapan içgüdülerine bizden selam söyle.😉

hilal-bts

Sen dominant bir karaktere sahipsin! Çevrendeki insanları hemencecik etkin altına alıyorsun! Bulunduğun ortamda senin sözün geçer. Zaten ekipte en çok konuşan da sensin.😂 Aynı zamanda acayip prensiplisin ve kendine ait kuralların var. Bildiğinden kolay kolay şaşmazsın! Ah bir de disiplinlisin ki evlere şenlik... İstemediğin bir durumla karşılaştığında net tavrını koyuyorsun. Yani gerektiğinde "Hayır" demeyi biliyorsun. Sana tavsiye; üzülmemek istiyorsan hayata karşı duruşunu hiç ama hiç kaybetme!

33nesli-han

Sen dominant bir karaktere sahipsin! Çevrendeki insanları hemencecik etkin altına alıyorsun! Bulunduğun ortamda senin sözün geçer. Zaten ekipte en çok konuşan da sensin.😂 Aynı zamanda acayip prensiplisin ve kendine ait kuralların var. Bildiğinden kolay kolay şaşmazsın! Ah bir de disiplinlisin ki evlere şenlik... İstemediğin bir durumla karşılaştığında net tavrını koyuyorsun. Yani gerektiğinde "Hayır" demeyi biliyorsun. Sana tavsiye; üzülmemek istiyorsan hayata karşı duruşunu hiç ama hiç kaybetme!

yagmur.peker

seçeneklere göre 2015 çok boş

Görüş Bildir