Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

20. İTÜ Sektör Günleri “Telekomünikasyon Sektörü”

-

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü üniversite öğrencilerini, öğrencilerin hayallerini süsleyen şirketlerin yöneticileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

İTÜ EMK tecrübesi ve kalitesiyle yıllardır düzenlenen Türkiye’nin en büyük öğrenci-yönetici buluşması konumundaki Sektör Günleri’nin 20.’si 22 Ekim Çarşamba günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Üniversite öğrencilerinin sektörleri tanıma fırsatı bulması, firmalar ve departmanlar hakkında fikir sahibi olması ve sektöre yönetici gözünden bakabilme yeteneği kazanması sebebiyle gerek öğrenci gerek işverenler tarafından her yıl ilgiyle takip edilen Sektör Günleri’nde bu kez Telekomünikasyon Sektörü’nün devleri öğrencilerle buluşacak.

Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom’dan gelen üst düzey yöneticilerin katılım gösterecekleri oturumlarda yönetici ve işverenler sektörü değerlendirecek, tecrübelerini aktaracak ve iş dünyasının değişen dinamikleri yorumlayacaklar.

Ayrıca katılımcılar fuaye alanındaki şirket standlarından iş ve staj başvurusunda bulunabilecek, şirket yetkilileri ile birebir görüşme fırsatını yakalayabilecekler.

Etkinlikte yer alan katılımcı firmalar ve konuşmacılar:

-Onur Kutlu – Vodafone Teknoloji Merkezleri ve Enerji Sistemleri Kıdemli Müdürü

-Aykut Erdinç – Türk Telekom Kurumsal Pazar Yönetim Direktörü

-Verda Emiroğlu – Turkcell Ar-Ge Yöneticisi

Yıllardır yoğun ilgiyle takip edilen ve öğrenci organizasyonlarının arasından profesyonelliği ile sıyrılan İTÜ Sektör Günleri’ne tamamen ücretsiz olup başvurmak için http://www.ituemk.org/sektorkayit.html linkindeki kayıt formunu doldurabilir ya da kariyer.net üzerinden CV’niz ile başvuru yapabilirsiniz.

  • Organizasyona katılım ücretsizdir.

  • Katılımcılara gün sonunda sertifika verilecektir.

  • Ayrıntılı bilgi için: http://goo.gl/QrQGB2

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AveaTürk TelekomTurkcell
Görüş Bildir