Görüş Bildir

etiket 14 Yaşında Moda Dünyasında Fırtınalar Estirirken Kendisi Gibi Çocuklara İlham Veren Down Sendromlu Georgia Traebert

Haberler
> 14 Yaşında Moda Dünyasında Fırtınalar Estirirken Kendisi Gibi Çocuklara İlham Veren Down Sendromlu Georgia Traebert

14 yaşında olan Brezilya'lı Down sendromlu genç kız, moda dünyasını devralmaya hazır. Sosyal medyada fark edildikten sonra şimdiden beş tane ajansa kaydoldu bile. Bugün, başarılarıyla diğer Down sendromlu çocuklara ilham kaynağı oluyor.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/fashion/mode...

14 yaşındaki Georgia Traebert, şu anda Instagram'da 62 binden fazla takipçiye ulaşmış durumda ve Brezilya'da büyük markalara modellik yapıyor.

14 yaşındaki Georgia Traebert, şu anda Instagram'da 62 binden fazla takipçiye ulaşmış durumda ve Brezilya'da büyük markalara modellik yapıyor.

44 yaşındaki Curitiba/Brazilya'lı annesi Rubia Traebert, Georgia'nın fotoğrafını Facebook'ta 'şaka amaçlı' yayınladıktan sonra genç kız ünlenmeye başlamış.

Kızına down sendromu tanısı konduktan sonra Rubia, Georgia'yla tam zamanlı ilgilenebilmek için işinden istifa etmiş.

Beş aylıkken kalp ameliyatı geçiren Georgia'nın kalbinin "tamamen iyileştiği" söyleniyor.

Haziran 2016'da Rubi, Georgia'nın fotoğrafını Facebook'ta yayınladı ve fotoğraf çabucak 1000 beğeniye ulaştı

"Georgia bugün tam beş ajansta kayıtlı ama asıl işe yarayan şey onun Instagram ve Facebook profilleriydi; yani, dünya çapında tanınmasını sağlayan yerler."

"Şimdi iş imkanları artmaya başladı; burada, yani Brezilya'da ünlü bir markanın reklamında yer aldı ve Brezilya'nın en büyük takı tasarımcılarından biri için modellik yaptı."

"Georgia başarılı olurken ve 'hayatını severken', Rubia işin en zor kısmının, insanların kızının sadece mavi gözlü ve sarışın olduğu için model olabildiğini söylemesi olduğunu dile getirdi.

"Hepimiz onun gibi olmalıyız; şikayet etmek yerine hayatlarımız için minnettar olmalıyız. Bugün medyada öne çıkan biri olarak, etrafı kariyeri ve yaptıklarını soran kızlarla çevrili. Medyada olmak ve kariyer sahibi olmak bir anlamda özgüvenine çok yardımcı oldu."

Georgia ayrıca, oyuncu ve şarkıcı olmanın hayalini kuruyor. Annesi onu tiyatro ve müzik kurslarına kayıt ettirmiş bile.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
448
293
17
8
5
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Caner Bey

ya sen ne güzel ne tatlı bir kızsın.

bit artik

çok güzelsin

Metin Akalp

Çirkin, şişman olsa hiç ilgilenmeyeceğimiz gerçeği...