12 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

12 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

12 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ burcu 2013 yorumu

Bugün, arkadaşlarınızla olan bağlarınız kuvvetli olacak. Sosyal ortamlarda etkili çalışmalar içerisinde bulunabilirsiniz. Bazı konularda sonuçlara atlamadan önce enerjinizi kontrol etmeyi unutmamalısınız.

BOĞA burcu 2013 yorumu

İş hayatınızda sorumluluklarınızı bilerek hareket etmeniz bugün duygularınızı zorlayabilir. Siz zor işlerin insanısınız ve her işin altından kalkmasını beceriyorsunuz. Eğlenceli yanlarınız ortaya çıkmaya başlıyor.

İKİZLER burcu 2013 yorumu

Bugün üzerinize gerekenden fazla sorumluluk almaya meyilli olacaksınız. Bu da eğlencenizden veya olumlu bakış açınızdan biraz kısabilir. Bugünden sonra daha rahat etkiler altına girmeye başlıyorsunuz.

YENGEÇ burcu 2013 yorumu

Evinizi ilgilendiren parasal konularda bugün sorumluluklarınız artabilir. Her işe görev niyetiyle yaklaşabilirsiniz. Maddi konularda şanslarınız olabilir. Sosyal çevrenizin gücü bugünden sonra devreye giriyor.

ASLAN burcu 2013 yorumu

Özel hayatınızda iletişiminiz bugün zorlanabilir. İş konularını kafanıza takmadığınız müddetçe rahatsınız. Bugün yetişmeyen konular strese neden olabilir. Kariyer hayatınızdaki duraklama geride kalmaya başlıyor.

BAŞAK burcu 2013 yorumu

Maddi konularda bugün mantığınızı kullanacaksınız. Hayatınızda güzel gelişmeler olmasına rağmen, yine de kolay kolay tatmin olmuyorsunuz. Seyahat ve eğitim alanlarınızdaki şanslarınız yeniden devreye giriyor.

TERAZİ burcu 2013 yorumu

Aşk hayatınızda bugün duygularınızdan mesul olacaksınız. Önemli kararlar, hayata gerçekçi gözlerle bakmanıza neden olacak. Ortaklaşa para alanlarınızda zorlanmalarınız bugün itibarıyla geride kalıyor.

AKREP burcu 2013 yorumu

Başkalarına yardım etmek bugün ön plana çıkacak. Aile hayatınızda kendinizi şanslı ve mutlu hissedebilirsiniz. Bugün itibarıyla evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanlarınızda güzel gelişmeler gündeme gelebilir.

YAY burcu 2013 yorumu

Bugün yakın çevrenize karşı veya iletişimde olduğunuz insanlara karşı mantıklı, çözümcü yaklaşımlarınız fazla olabilir. Sevdiklerinize sevginizi göstereceğiniz bir gün. İş alanlarınızdaki zorlanmalar geride kalıyor.

OĞLAK burcu 2013 yorumu

Parasal konularda bugün şanslı ve etkili bir gün olacak. Problemlerinizi halletmeyi bileceksiniz. Kişisel gücünüzü yeri geldiğinde kullanmayı bilmelisiniz. Aşk hayatınızda zorlandığınız konular geride kalıyor.

KOVA burcu 2013 yorumu

Bugün şanslı bir gün olabilir. Çalışma arzunuz yüksek olmayacak ve size keyif veren konulara yönelebilirsiniz. Yine de önemli bir işiniz varsa bugünü es geçmeyin. Ev alanlarınızda güzel bir dönem olacak.

BALIK burcu 2013 yorumu

Bugünü kendinize ayırmak ve yalnız kalmaktan mutlu olmak gibi etkileriniz yüksek olacak. Yardım işindeyseniz, şanslarla dolu bir güne hazır olmalısınız. İletişim alanlarınızdaki duraksamalar geride kalıyor.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkEvlilikİkizler Burcuaşkastrolojigünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir