4 Farklı Kaynaktan Günlük Burç Yorumları | 10 Kasım 2012

 > -

10 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

10 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Bugün yapacağınız işlerde var olan düzenden çok çabuk sıkılabilirsiniz. Enerji fazlanızla aniden bir şeylere karar veriyorsunuz ama çok çabuk vazgeçiyorsunuz. Kafa karışıklıklarına dikkat etmelisiniz.

BOĞA

Aşk hayatınızda, sosyal ortamlarınızda ve arkadaş çevrenizde enerjik birtakım planlar ve aktiviteler içinde yer almak isteyeceksiniz. Kendi ilgi alanlarınıza yönelmelisiniz. Kendinizi iyi hissediyorsunuz.

İKİZLER

İş ortamlarınızda yapabilecekleriniz bugün sizi tatmin edebilir. Özel hayatınızda önemli kararlar alıyor ama çok çabuk vazgeçiyorsunuz. Risk almaktansa planlı adımlar atmaya özen göstermelisiniz.

YENGEÇ

Bugün, duygusal yanlarınızı idare etmekte zorlanabilirsiniz. Kafa karışıklıklarına dikkat edin. Birçok alana yayılmak ve ilginizi göstermek istiyorsunuz. Bu, enerjinizi boşa harcamanıza neden oluyor.

ASLAN

Maddi konularda, düşündüklerinizle yaptıklarınız arasında fark olabilir. Eğlenceli ortamlara girme ve aşk hayatınızda risk alma isteğinizi dizginlemeye çalışın. Fikirleriniz ve planlarınız çabuk değişebilir.

BAŞAK

Bugün, sizin de birtakım isteklerinizin olduğunu karşı tarafa anlatmalısınız. Özel hayatınızda kafanız karışık olabilir. Ev hayatınızda çabuk sıkılmaya meyilli olabilirsiniz. Gereksiz düşünceleri bırakın.

TERAZİ

Gerileyen Merkür, sizin iletişim alanlarınızı etkiliyor olacak. Bu dönem anlaşmalarınızdaki şartları iyice gözden geçirin. Reklam, satış, pazarlama ve iletişime dayalı işlerinizde başlangıçlardan kaçının.

AKREP

Sosyal ortamlarda ve arkadaş çevrenizde bir arada olacağınız insanlara karşı anlayışınız düşük çalışabilir. Yaratıcılıkla ilgili konularda farklı uğraşılar her zamankinden daha fazla ilginizi çekecek.

YAY

Toplum önünde ve kalabalık yerlerde memnuniyetsiz olabilir ve gerginlik hissedebilirsiniz. Hayatınıza dair yapmak istediğiniz birçok şey olmasına karşın harekete geçme konusunda kararsızsınız.

OĞLAK

Dış ortamlarda bir arada olacağınız insanlara karşı anlayışınız düşük olabilir. Hayatınızı gözden geçireceğiniz noktalarda geleceğiniz için dikkatli adımlar atmalı ve her şeyi planlamalısınız.

KOVA

Alacak-verecek işlerinizde bazı isteksizlikler söz konusu olabilir. İnsanları kıramadığınız için bu sıralar harcamalarınız artabilir. Arkadaş ortamlarınızda para konularına çok girmemeye çalışmalısınız.

BALIK

Bugün, hayatınızda var olan düzenden çabuk sıkılabilirsiniz. Özel hayatınızda, sevdiğinizle göz önünde olacağınız ortamlarda ve kalabalık yerlerde anlaşmazlıklar görülebilir. İletişiminize çok dikkat edin.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

10 kasım 2012 gunluk burc yorumları

10 Kasım 2012 Koç Burcu Yorumu

Sevdiğiniz kişilerle bir arada olmak, içinde bulunduğunuz bazı sıkıntılardan uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Bugün arkadaş çevreniz sizin etkinizdedir ve onları her türlü yönlendirmeniz mümkündür. Aramak ve aramamak arasında kararsız kaldığınız birisini aradığınız takdirde olumlu gelişmeler başlayabilir. Gerekli ataklığı gösterebilirseniz sorunları kolaylıkla aşarsınız. Daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız.

10 Kasım 2012 Boğa Burcu Yorumu

Kendinizi fiziksel olarak güçlü hissetseniz bile küçük bir performans düşüklüğü yaşıyor ve çevreniz de bunu farkediyor. Biran önce silkinip kendinize gelmeniz ve işlerinize gereken özeni göstermeniz gerekiyor. Kendinize güvenin ve karşınıza çıkan her sorumluluğu üstlenin. Hangi cinsiyetten olursanız olun iş alanındaki gayretlerinizin karşılığını görebilirsiniz. Bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız eski bir dostunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

10 Kasım 2012 İkizler Burcu Yorumu

Dikkatli davranmazsanız aynı işi birçok kere yapmak zorunda kalmanız olasıdır. Daha sakin düşünmeye çalışmalısınız. Önünüze çıkan zorluklar karşısında yardım aramanız boşuna. Çevrenizden aradığınız destek ve yardımı bulamayabilirsiniz. Kolayca başa çıkmanız mümkün olan konular size yapılması imkansız ya da çok zor işler olarak görünebilirler. Olayları gözünüzde fazla büyütmeyin ve bir an önce atağa geçin.

10 Kasım 2012 Yengeç Burcu Yorumu

Eğer siz bir kadınsanız aniden karşınıza çıkan bir erkeğe bağlanabilirsiniz. Eviniz ve bütün çevreniz olumlu değişiklikler içindedir. Maddi ve duygusal açılardan beklenmedik olumlu yenilikler için kendinizi hazırlamanız lazım. Uzaklara özlem duymanız ve yolculuğa çıkmanız ya da yolculuk plan ve hazırlıkları içinde olmanız da olasıdır. Şayet mahkemelerle veya hukuki konularla ilgili işleriniz varsa bugün daha dikkatli olmanız gerekmektedir.

10 Kasım 2012 Aslan Burcu Yorumu

Çevrenizde farkında olmadığınız bir veya birkaç düşmanınız olabilir ve bunların bazı faaliyetleri size gerçekten de zarar verebilir. Ev ve iş çevrenizde size rahatsızlık veren gelişmeler olabilir. Oldukça acelecisiniz ve bu yüzden de bazı iyi fırsatları kaçırabilirsiniz. Şayet bu gibi şeylerle ilgilenmeyip, duygusal ilişkilerinizi ön plana alırsanız birlikte olduğunuz kimseyle tam bir fikir birliği içinde olabilir ve varsa ilişkinizdeki olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz.

10 Kasım 2012 Başak Burcu Yorumu

Çevrenizde size düşman olan bazı kimseler bulunabilir. Hayal kırıklığı getiren karşı cins ilişkilerine meyillisiniz. Bazı şeylerden vazgeçmek ya da bir şeyleri feda etmek zorunda kalabilirsiniz. Çevrenize karşı uyumsuz davranışlarınız olabilir. Sağlığınıza biraz daha özen gösterin. Hemen hemen herşeyi dert edip, kendinizi üzme eğilimindesiniz. Bu da işinizi kolaylaştırmıyor.

10 Kasım 2012 Terazi Burcu Yorumu

Eğer teknik konularla ilgili bir iş yapıyor veya okuyorsanız son derece başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Ancak aceleci bir yapıda olmanız nedeniyle sakarlığa meyil gösterebilirsiniz. Bu yüzden her zaman ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Bazı önemli kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Hayatınızın bu döneminde çok güçlü itilimler duymanız olasıdır. Eğer erkekseniz arzularınız zorlayıcı seviyede olabilir. Duygusal ilişkileriniz kötü gidiyorsa fazla sorun etmeyin. Ya şu anki ilişkilerinizdeki problemler çözülecek ya da yeni bir ilişki içine girerek daha mutlu olacaksınız.

10 Kasım 2012 Akrep Burcu Yorumu

Değerli Akrep. Bugün daha gerçekçi ve dengeli hareket edeceğiniz bir gününüzdesiniz. Size memnuniyet verebilecek olan birçok olay ya da şeyle karşılaşmanız olasıdır. Yardımsever yapıdasınız. Karşı cinsle olan her türlü ilişki ve iletişimiz verimlidir. Bugün karşı cinsin istek ve düşüncelerini sezgisel olarak anlayıp, gereken karşılığı verebilecek yapıdasınız. Gelecek için hazırlık ve plan yapabilmek için iyi zamandasınız. Her tür alım satımda şansınız açıktır. Konuşma ve ikna gücünüz yüksektir.

10 Kasım 2012 Yay Burcu Yorumu

Bugün içki, talih oyunları ya da benzeri şeylerden de uzak durmalı veya ölçüyü elden kaçırmamalısınız. Alışılmadık ve renkli dostluklar kurabilirsiniz. Bütün hayatınızı değiştirecek olan büyük sürprizlere hazır olmalısınız. Gene de bu olumlu gelişmeleri hemen bir gün içinde beklememelisiniz. Zamanla herşeyi teker teker göreceksiniz. Duygusal ilişkileriniz heyecan ve mutluluk vericidir. Şayet yalnız biriyseniz yeni başlangıçlar yapma imkanı bulabilirsiniz.

10 Kasım 2012 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün yeni düşünce ve projelere açıksınız. Herşeyi son derece kolaylaştıracak olan buluş veya fikirler üretmeniz mümkündür. Herşeyi düzeltmek, yeniden yapmak güç ve kabiliyetine sahipsiniz fakat bugün aynı zamanda sizin için cinsel aktiviteler herşeyden ön planda olabilir. Karşı cinsle kontak kurabilmek açısından da oldukça şanslısınız. Aslında, iyi kullanıldığı takdirde yapıcı bir dönemdesiniz. Uzun zamandan beri beklediğiniz şeyleri gerçekleştirebilirsiniz.

10 Kasım 2012 Kova Burcu Yorumu

İş ve para konularında ummadığınız olumlu gelişmeler meydana gelebilir. Karlı alışverişler yapabilir, her konuda büyük bir beceriklilikle hareket edebilirsiniz. Özellikle ihtiyaçlarınızı karşılamak ya da bir süredir istediğiniz bir şey için alış veriş yapmayı düşünüyorsanız bugün çok uygundur. Hayatınızda yeni yüzler, yeni yerler, işler ve aşklar isteyebilirsiniz. Mantığınızın sesini sezgilerinizle birleştirebilirseniz büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

10 Kasım 2012 Balık Burcu Yorumu

Başkalarının fikirlerine aldırmadan harekete geçmenizin hiçbir sakıncası yok. Size telkin edilmek istenilen fikirleri iyice süzgeçten geçirmelisiniz. Kaybettiğinizi zannettiğiniz bir anda yeni bir moralle davranıp, durumu kurtarmanız olasıdır. Çevrenizdeki kimseler yapılması gerekenlere ilgisiz olabilirler ve bütün sorumluluk size kalabilir.

Haberin Tamamı İçin:

10 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

10Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

10 Kasım 2012 Koç Burcu Yorumu
Yeni yeni birlikte olmaya başladığınız birisi var Onu yeterince tanımadığınız için zaaflarını bilmiyorsunuz Yeni tanışmaların arkasından daha az beklentili olmaya çalışın İşteki veriminiz mükemmel Yine de yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek motivasyonunuzu kırıyor! Sabırlı tavrınızın karşılığını göreceksiniz Maddi anlamda sizi zorlayacağını düşündüğünüz bir yatırımı bugün yapmanız mümkün değil Dişlerinizle ilgili problemler söz konusu ihmal etmeyin

10 Kasım 2012 Boğa Burcu Yorumu
Birlikte olduğunuz kişiye karşı duygularınız oldukça yıpranmış durumda Nefretle sevgiyi bir arada yaşıyorsunuz Vazgeçmek istemeseniz de ayrılık kaçınılmaz gibi gözüküyor Kariyerinizle ilgili hedeflerinizi harekete geçirecek bir kişi ile tanışmanız mümkün Onun vasıtası ile planlarınızda yapacağınız değişiklik her şeyi olumlu anlamda etkileyecek İyimser düşüncelerinizle sorunlarınıza daha kolay çözümler bulabilirsiniz Bazı ödemelerinizin ertelenmiş olması önümüzdeki günleri kolay geçirmenize yardımcı olacak

10 Kasım 2012 İkizler Burcu Yorumu
Şansınızı fazla zorlamanın hiçbir faydası yok olacak olur! Siz özel hayatınızla ilgili yapmanız gereken her şeyi yaptınız her yaklaşımı gösterdiniz Şimdi sabırla neticeyi bekleyin Bir bekleyiş boşuna olmayacak! İşinizle ilgili olarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz Kararsız olmanız sonuca varmanızı geciktirebilir Her şeyi sezgilerinizle değerlendirme eğilimine kapılmayınBütçenizdeki açığı kapatmak için irili ufaklı bütün harcamaları asgariye indirmeniz gerekiyor

10 Kasım 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Duygusal yaşamınızda yeni bir başlangıç gündeminizde Bu ilişki sayesinde kendinizi daha iyi anlayacak kendi iç dünyanızdaki güzellikleri daha iyi ifade edeceksiniz Günlerdir yapmaktan kaçındığınız işler bugün yine önünüze geldiğinde hiç de büyüttüğünüz kadar olmadıklarını göreceksiniz Yaklaşan borçların neden olduğu sıkıntı stres yaratıyor Endişe etmeyin her şey düzelecek Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekiyor

10 Kasım 2012 Aslan Burcu Yorumu
Sevgilinizle sahip olduğunuz güven ve uyumu kaybediyorsunuz Kavgalar kasti kırgınlıklar ve değişiklikler yaşamanız mümkünOnu kazanmak için yapacağınız mücadelenizde cesur olmak zorundasınız Uyumlu olmanız gerektiğinin bilincine varın İş yerinde hakkınızda söylendiği iddia edilen sözlerle ilgili bir şeyler yapmanız gerekebilir Öncelikle bu iddianın geldiği kaynaktan başlamanız en mantıklı yol olacak Yapacağınız bir harcama bütçenizle ilgili planlarınızı bozabilir

10 Kasım 2012 Başak Burcu Yorumu
Bugün telaş acele ve ısrar işte parada veya sevgide hep aleyhinize sonuçlar verebilir! Bugün olayların gelişmesine seyirci kalırsanız daha iyi yapmış olursunuz Mesleğinizle ilgili uzun vadeli kararlar alma fırsatınız doğacak Sonradan üzülmemek için kararlarını verirken aceleye getirmeyin ve çevrenizdekilere danışın Ödemeyi unuttuğunuz bir fatura veya borç gündeme gelecek Gelirinizi artırmanın yollarını bulun Farkında değilsiniz ama düzensiz ve yetersiz uyku yaşam enerjinizi alıp götürüyor

10 Kasım 2012 Terazi Burcu Yorumu
Sevgilinizden alacağınız mutlu haberler duygularınızın yoğunlaşmasına neden olabilir Hissettikleriniz karşılıksız değil onun da gözü sizden başkasını görmüyor Bir süredir sonlanmasını beklediğiniz projeler nihayet size maddi açıdan getiriler sağlamaya başlayacak Yine de kendinize fazla güvenip kaldıramayacağınız sorumlulukların altına girmekten kaçının Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızsınız Uyku saatlerinizi aksatmak veriminizi düşürüyor

10 Kasım 2012 Akrep Burcu Yorumu
İkili ilişkilerde yaşadığınız olaylar konusunda daha olumlu düşünmeye başladınız Eskisi gibi her şeye üzülmüyorsunuz Aşk hayatınızda mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız oldukça fazla Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor İşinizle ilgili memnuniyetsizlik hissediyorsanız yeni fırsat arayışlarına girmek için uygun bir zaman Açık olmanız ve pozitif enerjiniz bugün size önemli bir kapı açabilir Maddi konularda yine çok şanslısınız Gerginlikten kaynaklanan başağrılarınız için masaj iyi gelebilir

10 Kasım 2012 Yay Burcu Yorumu
Sevdiğiniz kişiden fazla beklentiniz olmasın Onun düşüncelerini değiştirmeye çalışmamalı ve ikna etme yeteneğiniz etkisiz olduğundan süre gelen olayları fazla zorlamamalısınız İş yerinizdeki pozisyonunuzu ya da çevrenizi sorgulamakta aceleci davranmayın Olumlu davranışlarınızdan ötürü ödüllendirileceksiniz Borçlarınızın bir kısmını ödediniz parasal açıdan rahat bir dönem Rahatsızlığınız iyice artmadan doktora gitmeniz gerekiyor

10 Kasım 2012 Oğlak Burcu Yorumu
İlişkinizde sürekli olarak yaptığınız gereksiz tartışmalar zaman zaman ilişkinin tadını kaçırıyor Onu kırmaktan çekiniyorsunuz ama bugün sabrınız taşabilir Sonradan pişman olacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının İşinizde bir yeniliğin eşiğindesiniz Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı Küçük maddi birikiminizi daha gerekli durumlara saklamalısınız Stresten arınmak için varsa hobilerinize ve eğlencenize zaman ayırın

10 Kasım 2012 Kova Burcu Yorumu
Özel hayatınızda değiştirmek istediğiniz sizi rahatsız eden konuları yumuşak bir dille anlatmayı denerseniz karşınızdaki kişi de çözüm üretici tavırda olacak Sert bir tepkiyle yaklaşırsanız üzülen siz olabilirsiniz İşinizde size vaat edilenler gerçekleştirilmiyor Adaletsizlikle karşı karşıyasınız sakin olun Zaman içinde sakinliğinizin yardımıyla olayların seyrinin değişeceğini göreceksiniz Kenara köşeye para koyma alışkanlığınızın olmaması sizi zorluyor

10 Kasım 2012 Balık Burcu Yorumu
Aşk hayatınız fırtınalı bir dönemden geçiyor Tartışmadan uzak durun ve şimdilik sorunun üstüne gitmeyin Sorunu vakti gelmeden çözmeye çalışmak hata olur ve neticede sizin incinmenizle sonuçlanır Dürüstçe ve açık davranmanız ödülünüz olacak Yakın çevrenizden sizi tenkit yağmuruna tutanlar çıkacak içlerinden haklıları da var yararlanmalısınız Şu sırada uyarılara ihtiyacınız var Maddi alandaki sıkıntıları daha rahat ve çabuk atlatmak için bir şeyler yapmalısınız

Haberin Tamamı İçin:

10 Kasım Cumartesi Günü Burç Yorumları!

KOÇ

Sevgilinizin sorumsuzlukları ve tedbirsizliklerinden çok sıkıldınız ve bu konuda çıkış yolu bulamıyorsunuz. Her yolu denediniz fakat sevgiliniz bazı huylarından vazgeçemiyor.Son kararı yine siz vermelisiniz. İşyerinizde rutin ve günlük işlerinizi bitirdikten sonra kendinize vakit ayırabileceksiniz ve bazı konular üzerinde daha rahat düşünme olanağı bulacaksınız.

BOĞA

Kendinizi yeni ve ilginç konularla yönlendirebileceğiniz bir gün. İnançlarınıza sıkı sıkıya bağlı olabilir, ilgi duyduğunuz konuların üstüne ısrarla gidebilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha neşeli ve hayat dolu hissedebilir, sosyal ilişkilere yönelerek kendinizi rahatça ortaya koyabilirsiniz.

İKİZLER

Aşk hayatınızda büyük yenilikler yok. Ama sevgilinizin kafasından sizin farkında olmadığınız düşünceler geçiyor. Bu arada sizinle ilgilenen başka birisinin varlığını fark edeceksiniz. Bir arkadaşınız hakkında son derece yanlış bir yargıya varmışsınız. Bu yargıya varmanızı sağlayan kişileri önce iyi tanıyın

YENGEÇ

İş yaşamına ilişkin bazı aksiliklerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. İş ortamınızda küçük bazı sorunlar ve gerginlikler ortaya çıkabilir ve tartışmalara sebebiyet verecektir. Çevrenizde olumsuz bir ortam olacaktır ve sizde bundan etkileneceksiniz. Özellikle sizin dışınızda kalan nedenler yüzünden çeşitli sıkıntılar yaşama ihtimaliniz olacaktır.

ASLAN

İlişkiniz bir süredir gözaltında, sorgusu sürüyor. Neler çıkartıyorsunuz, neler. Meğer ne kadar körmüş, ne kadar tahammül göstermişiniz. Ama yanlış bir karar vereceksiniz. Her şey olacağına varır deyin, bu iyi bir avuntudur. İş yaşamınızın toparlanmaya, ama hemen arkasından da sizin biraz dağılmaya gereksiniminiz var.

BAŞAK

Son dönemlerde bazı tavırlarınız değişmeye başladı. Bunun temeli hayatınızda bazı şeylerin sizi engellediğinizi düşünmenizden kaynaklanıyor. Bu durumdan uzaklaşmalısınız. Bugun çevrenizdeki insanlarla hoşunuza gidecek saatler geçireceksiniz. Kendinizi canlı,etkin ve zinde hissedeceksiniz. Olaylara istediğiniz gibi konsantre olabiliyorsunuz ve çalışma temponuz çok iyi.

TERAZİ

Kendiyle barışık ve işi ilişkilerinde samimi olmanız bir çok ekonomik başarıya imza atmanızı sağlayacak. Ama bu şansınızı kendiliğinden bırakmamak için planlı ve sistematik çalışmayı temel prensip haline getirmelisiniz. Bu şekilde hem maddi hemde manevi başarı size cok yakın olabilir.

AKREP

Aşk hayatınızdaki belirsizlik yerini koruyor. Bu belirsizliğin en büyük sebebi haliyle sizin vakitsizlik sorununuz ve sosyal faaliyetlere hemen hemen hiç vakit ayıramamanız İş hayatınızda oldukça dengeli gidiyorsunuz. İlişkilerde ise insani yaklaşımlarınız var.

YAY

Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için, hem özel yaşamınızla, hem de işinizle ilgili birikmiş pek çok sorunu çözmeniz mümkün olabilir. Bu sürecte yakın arkadaşlarınıza vakit ayrımalısınız ve onlarla zaman gecirerek psıkolojik olarak rahatlayabilirsiniz.

OĞLAK

Hayalleriniz ve ilerleme noktalarınız arasında ki celişkileri görebilir ve yeni planlamalar yapabilirsiniz. Duygusal hayatınızla ilgili olarak daha cesaretli olmanın zamanı gelmiş gibi gorunuyor. Kısa zaman içerisinde duygusal acıdan yepyeni bir sürec fırsatı karşınıza cıkacak.

KOVA

Kişisel karmaşalarınız etrafınızdaki insanlarla iletişiminizi olumsuz etkiliyor. Bu durumu kontrol altına almalı ve kişisel sorunlarınızı cevrenize yansıtmamalısınız. Maddi acıdan ise bir sorunu yakın zamanda cözümleyeceksiniz. Özel hayatınızda ki insanın bazı düşüncelerini hafife almakten vazgecin. Unutmayın sizin kadar inatcı biri var karşınızda.

BALIK

Bugun daha cok kontrolunuz dışında ortaya cıkan sorunlar sizi yorabilir ve müdahale edememek canınızı sıkabilir. Duygusal hayatınızdaki insanın yaşayacagı sorunların size yansıması pek muhtemel. Manevi acıdan güclü olursanız sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Yarın ogleden sonra normallaşen bir enerji durumunuz var.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBurçİkizler Burcuaşkastrolojigünlük burç yorumlarıkoç burcuolay
Görüş Bildir