Görüş Bildir
Bu ülkeyi bu hale getiren a partisi ise b ve c partisi de onun ekmeğine yağ sürmüştür. Hükümet de aynı muhalefet partileri de. Hiçbiri yaşadığımız zorlukları sıkıntıları yaşamıyor. Hiçbirinin derdi de bu milletin yatağa tok girmesi değil. Allah hepsinin yargılanacağı günleri hesap vereceği günleri göstersin. Biz gençlerin de yardımcısı olsun..
1 Beğeni
Bizim dönemimiz de zordu şimdiki dönem için daha da zor. Her şeyi dalgaya vuruyoruz yumurta ağza gelince tıkanıyoruz. Çok şükür kötü günleri aştık sırada daha kötü günler var ehuheuehe diye dalgasını geçip durdu herkes. Daha kötü günleri yaşıyor şimdi bu çocuklar ve dahasını da yaşayacaklar. Aile desteği desen, millet sıfırı geçti eksileri tüketiyor. Çocuk okutacak aile evine erzak kıyafet alamazken bir de çocuğa pay ayırmaya çalışacak. Çocuk okurken bir yandan da çalışmaya başlayacak okulunu bitirebilmek, geçinebilmek için. Dersleri aksayacak üniversitede ki bazı anlayışsız kıt hocaların da kurbanı olup belki de tekrara düşecek. Bitiyor mu bitmiyor güç bela mezun olup işsiz kalacak. Kimisi de özel sektör de üç kuruş için egoist kendini bilmezlerin yanında iyice körelecek kazandığı üç kuruşu da okurken mecburi yaptığı borçlara yatıracak taksit taksit. Ben bu kadar emeği bunun için mi verdim benim geleceğim ne olacak bu hayat nereye gidiyor diye için içini yiyecek.
1 Beğeni
Sanıyorlar ki sadece staj da yapılıyor onlar. Özel sektöre bir girin bakalım. Eline boya fırçası almamış ben boya yaptım :D
2 Beğeni