Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Zannedersem Tek Eksiğimiz Buydu" Diyebileceğiniz 5 Saçma Sigorta

Anasayfa > Iq

Gerçekleşmesi mümkün çeşitli olumsuz durumlarda zararı tazmin etmek için yapılan sigorta işlemi bazı ülkelerde farklı şekillerde de yapılabiliyor. Sigorta şirketleri evhamlı veya fazla film izleyen müşterilerine istedikleri konu özelinde sigorta poliçeleri sunabiliyor.

1. 30 binden fazla kişi uzaylılar tarafından kaçırılmaya karşı sigortalı

1. 30 binden fazla kişi uzaylılar tarafından kaçırılmaya karşı sigortalı

İngiliz Telegraph gazetesinin haberine göre bir İngiliz sigorta şirketi dünya çapında 30 binden fazla kişiyi uzaylılara karşı sigortalamış. Bu işten toplam 4 milyon euro kazanan şirket, uzaylılar tarafından kaçırıldığını ispat eden müşterilerine uğrayacakları mal ve can kaybı için tazminat ödüyor.

2. Ya gelin/damat kaçar ya da düğün mahvolursa?

2. Ya gelin/damat kaçar ya da düğün mahvolursa?

Korkmayın, bu konuda da bir sigorta var. Düğün süreci boyunca yaptığınız masraflar için bir sigorta yapıp, düğününüzün çeşitli sebeplerle gerçekleşmemesi durumunda tazminat alabilirsiniz.

3. Ya aldığmız ev hayaletli çıkar ya da evimizi hayaletler basarsa?

3. Ya aldığmız ev hayaletli çıkar ya da evimizi hayaletler basarsa?

Artık bir cinci hocaya gitmenize gerek yok. Evinize hayalet, üç harfli ya da benzer bir münasebetsiz paranormal varlık musallat olursa sigorta şirketinize başvurup bu nahoş durumdan ötürü uğradığınız kaybı tazmin edebilirsiniz.

4. Zombi istilasına da çözüm var

4. Zombi istilasına da çözüm var

ZAICO isimli tamamen bu zombi istilası durumunda ne yapılması gerektiğine odaklanan sigorta şirketinden bir zombi istilası durumunda 500 bin dolara hayat, 100 bin dolara ev, 30 bin dolara da araçlarınız için sigorta yaptırabiliyorsunuz. Aklınızda bulundurun bizce.

5. Çocuğunuz mesih olabilir, bu da sizi üzebilir

5. Çocuğunuz mesih olabilir, bu da sizi üzebilir

British Insurance isimli sigorta şirketi üç İskoçyalı kız çocuğunu Mesih'in ikinci gelişi durumuna karşı sigortaladı. Hristiyan inanışına göre Mesih bakire bir kadından doğacak, böyle bir durumla karşılaştığınızda olası olumsuz durumlara karşı sigorta yaptırabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
3
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Cengiz Bekarli

Bisiktirinizgidinizefendim

TC Çağdaş Oğan

tüm duygularımı bir cümle ile açıkladın dostum süpersin...

Nova Vetus

Her şeye hazırlıklı olmak lazım tabi.

Selim

hepsi bayağı komikti ve biraz saçma idi ama düğün sigortası gayet makul ve mantıklı buldum evlilik vaadi ile dolandırılma ihtimalini düşününce ideal bir çözü... Devamını Gör