Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yemek Zevkine Göre Kedi İnsanı mı Yoksa Köpek İnsanı mısın?

1.2bPAYLAŞIM

Tercih ettiğin yemekler senin hakkında birçok bilgi verir. Karakterini ve alışkanlıklarını ortaya seren bu bilgilerin üzerinden biz de bir test hazırladık. Bakalım tercih ettiğin yiyeceklere göre sen kedi insanı mısın yoksa köpek insanı mı? Öğrenmek için hemen teste!

1. Başlayalım!

2. Tercih yapmak çok zor

3. Tatlıya yoğunlaşıyoruz!

4. Evet?

5. İkisinin de yeri ayrı!

6. Ve son sorumuz!

Sen kedi insanısın!

Yemek tercihlerine göre sen daha çok kedi insanısın! Biraz daha içe dönük, daha sofistike bir tarzın var. Kendini geliştirmek, hobilerini yapmak ya da bazen hiçbir şey yapmayıp boş yapmak tam sana göre! Evde vakit geçirmekten çok keyif alıyorsun! Bu demek değil ki asosyalsin. Sadece dışarısı pek sana göre değil, o kadar.

Sen köpek insanısın!

Yemek tercihlerine göre sen daha çok köpek insanısın! Daha dışa dönük, daha sosyal, daha hareketli! Yeni insanlarla tanışmak, insanlarla vakit geçirmek ve yeni yerler keşfetmek tam sana göre! Maceracı ruhun sevdiğin dostlarınla birleşince dışarı çıktığın bir günün kötü geçme ihtimali yok!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kaisoofanboy

bana kedi insanı hm...

nil-kozanli1

Bana köpek insanı dedi ama iki tane kedim var bu sefer yanlış bildi

firuz-quluzad

Aa köpek çıktı ama ben kedi düşünüyodum o daha çok karakterime uyuyo yannış(((

esranur-sari

kedi insanı olmayı kabul edemem dostum -_-

hazal-venus1

Her şey etli...

Görüş Bildir