Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yatakta Hangi Enstrümana Benziyorsun?

420PAYLAŞIM

Yatakta sanatsal bir performans sergileyenlere özel test sizlerle. Haydi başlayalım.

1. Hemen hangi cinsten hoşlandığını öğrenerek teste başlayalım.

Kadın
Erkek
Fark etmez

2. Bir kadın iç çamaşırı seç.

3. Şimdi bir de erkek iç çamaşırı seç.

4. Hangi müzik türü sana daha uygun?

5. Hangisinde sevişmeyi daha çok istersin?

Açık hava
Araba
Yatak
Asansör
Mutfak
Duş

6. Peki aşağıdaki yiyeceklerden hangisini daha çok seversin?

Patlıcan
Hıyar
Mısır
Havuç
Sosis
Bamya

7. En son ne zaman konsere gittin?

Bu hafta
1 - 2 hafta oldu
Geçen ay
Geçen sene
Hatırlamıyorum epey oldu
Hiç gitmedim ki

8. Son olarak yabancı biriyle sevgili olmak istesen nereli birini seçerdin?

Amerika Birleşik Devletleri
Almanya
Japonya
Fransa
İtalya
Arjantin

Klarnet!

Sen yatakta klarnete benziyorsun. Seni üflemeyi bilenin ellerinde sen de buna karşılık veriyor ve ortaya harika bir resital çıkartıyorsun. Seni üflemeyi bilmeyen biriyse ses bile çıkartamıyor senden. Yani kısaca doğru ellerde inanılmaz performanslar gösterebiliyorsun. Ama sadece doğru ellerde.

Zurna!

Sen yatakta zurnaya benziyorsun. Zurna nasıl tiz sesiyle atak bir enstrümansa sen de yatakta oldukça atak bir portre çiziyorsun. Devamlı ön plandasın. Seni tutabilene aşk olsun. Bir anda alıp başını gidebiliyorsun. Bu yüzden biraz kendini frenlesen iyi olabilir. Ne de olsa kontrolsüz güç güç değildir.

Davul!

Sen yatakta davula benziyorsun. Çok fazla gürültülü ve sert bir enstrüman olduğu düşünülse de davul aslında ritmi düzenlediği için çok çok önemli bir role sahip. İşte sen de ilk bakışta sert gibi görünsen de aslında ritmi bulmaktaki ustalığınla vazgeçilmez hale geliyorsun. Senin tercih edilme sebebin kesinlikle şov değil. Senin tercih edilme sebebin kesinlikle ihtiyaç. Herkese senin gibi biri lazım.

Keman!

Sen yatakta kemana benziyorsun. Bazılarına senin tarzın hoş gelmese de bu işten anlayanlar ve gerçekten bilenler sana hayranlar. Unutma ki sen orkestranın en önemli enstrümanısın. Her zaman da göz önündesin. Dolayısıyla  en ufak bir hatada hemen göze batıyorsun. O yüzden ciddiyetinden ödün vermemeli ve ona göre davranmalısın. Ancak işini düzgün yaptığında emin ol ki ortalık bir peri masalına dönüşüyor. Haydi sana kolay gelsin.

Gitar!

Sen yatakta gitara benziyorsun. Oldukça farklı tarzınla oldukça farklı ihtiyaçlara çok ama çok rahat bir şekilde cevap verebilme gibi bir özelliğin var. Kısacası her telden çalabiliyorsun. Amatörden profesyoneline herkes seninle birlikte eşsiz bir keyif yaşıyor.

Piyano!

Sen yatakta piyanoya benziyorsun. Kibar, centilmen ve eşsiz. Tek başına resitaller yaratabilen birisin. Sadece ustaların sahip olabileceği özelliklerin hepsi senin üzerinde toplanmış durumda. Sen bu işin kitabını yazmışsın diyebiliriz. Bu konuda her zaman zirvede her zaman en iyilerin arasındasın. Tebrikler.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehmet-fhr

Klarnet

abdllhkose

ego tavan :)) ''Sen yatakta gitara benziyorsun. Oldukça farklı tarzınla oldukça farklı ihtiyaçlara çok ama çok rahat bir şekilde cevap verebilme gibi bir özelliğin var. Kısacası her telden çalabiliyorsun. Amatörden profesyoneline herkes seninle birlikte eşsiz bir keyif yaşıyor.''

bariscetin

not ( düğünlerde ki davul degılmıs sordum aha dayıya sorun !! :) Sen yatakta davula benziyorsun. Çok fazla gürültülü ve sert bir enstrüman olduğu düşünülse de davul aslında ritmi düzenlediği için çok çok önemli bir role sahip. İşte sen de ilk bakışta sert gibi görünsen de aslında ritmi bulmaktaki ustalığınla vazgeçilmez hale geliyorsun. Senin tercih edilme sebebin kesinlikle şov değil. Senin tercih edilme sebebin kesinlikle ihtiyaç. Herkese senin gibi biri lazım.

benayanablan

Gitar! Sen yatakta gitara benziyorsun. Oldukça farklı tarzınla oldukça farklı ihtiyaçlara çok ama çok rahat bir şekilde cevap verebilme gibi bir özelliğin var. Kısacası her telden çalabiliyorsun. Amatörden profesyoneline herkes seninle birlikte eşsiz bir keyif yaşıyor.

eylul-ayse-daskin

5. sorunun cevabı su aslaaaaaa gunah ogluuuummmmm

Görüş Bildir