Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yaşayanlar Anlatıyor: Başarılı Bir Uzun Mesafe İlişkisinin Sırrı Ne?

-

Partnerinizle aranızda kilometreler olduğunda aşkınızı canlı tutmak oldukça zor olabilir. Peki gerçekten gözden ırak olan gönülden de ırak oluyor mu? Aradaki şehirlere, ülkelere ve hatta kıtalara rağmen ilişkilerini yürütmeyi başarabilenlerin sırrı ne? Kullanıcılarının çeşitli konularda anonim olarak mesaj göndermelerine izin veren Whisper isimli uygulama, uzun mesafe ilişkisi yaşayanlardan sırlarını paylaşmalarını istedi. İşte o cevaplardan bazıları:

Kaynak: http://elitedaily.com/envision/couples-l...

1. "Uzun mesafe ilişkisi yaşadığım erkek arkadaşım, bir sonraki görüşmemizde nasıl aklımı başımdan alacağını betimlemek konusunda gerçek bir usta. Yazdıkları, okuduğum herhangi bir fan kurgusundan çok daha iyi; çünkü benim hayatıma dayanıyor!"

2. "Uzun mesafe ilişkisi yürütebiliyoruz, çünkü vaktimizin çoğunu aynı yerde yaşayacağımız geleceğimizi planlayarak geçiriyoruz. Gerçekleşmesine daha 10 ay olsa da, bunu sabırsızlıkla bekliyoruz."

3. "Kız arkadaşım ve ben, Netflix, şapşal suratlarımız ve Skype'tan oluşan film geceleri yapıyoruz. Aramızda 1600 km olmasına rağmen, ilişkimizi yürütebiliyoruz. Onu seviyorum."

4. "Uzun mesafe ilişkisi yaşamanın en iyi yanı, tıraş olup bir sürü selfie çekildikten sonra, gönderilecek fotoğraflar bitene kadar tıraş olmak zorunda olmamak."

5. "Uzun mesafe ilişkimiz yürüyor, çünkü birbirimize aşığız ve tek istediğimiz yan yana olamadığımızda bile birlikte olmak. Skype seksinin de rolü var tabii."

6. "Uzun mesafe ilişkisi yaşadığım erkek arkadaşım, bana her sabah 'Günaydın güzellik.' yazıyor. Aramızda çok fazla saat farkı olmasına rağmen, her gün beni gülümsetiyor."

7. "Yakında, uzaktaki kız arkadaşımı ziyaret edeceğim, bu yüzden son 3 saati muhteşem bir sevişme playlist'i hazırlayarak geçirdim... Lise yıllarıma geri dönmüşüm gibi hissediyorum."

8. "Kız arkadaşımla yapmayı en çok sevdiğim şey, telefonda konuşurken uyuyakalmak. Arada mesafe olması gerçekten berbat bir durum ama er geç onu kollarıma alacağım."

9. "Yolunda giden bir uzun mesafe ilişkisi içindeyim; yürümesinin sebebi ise tek eşli olmamamız."

10. "Arkadaşlarımla bara gittiğimizde FaceTime'la kız arkadaşımı arıyorum ve kadehlerimizi onun şerefine kaldırıyoruz. Aramızda binlerce kilometre olsa da, böyle küçük jestler çok önemli.".

11. "Aramızda 7 saatlik saat farkı olduğundan, erkek arkadaşımın günde en az bir kez yüzünü görebilmek için gece saat 2'de kalkıyorum."

12. "İlişkimiz yürüyor, çünkü birbirimizle her şeyi paylaşıyoruz. Telefonda konuştuğumuzda, birbirimizi gerçekten dinliyoruz. Onun hakkında çok şey bildiğimi hissediyorum."

13. "Kız arkadaşımın beni aylar boyunca kışkırtmasının yarattığı enerji tırmanışı inanılmaz. Mesafeden dolayı kötü hissetsem de, kovalamaca çok hoşuma gidiyor."

14. "Uzun mesafe ilişkisi: O kadar çok Skype seksi yapıyoruz ki, bilgisayarım utançtan kızarıyormuş gibi hissediyorum!"

15. "Uzun mesafe ilişkisi yaşadığım erkek arkadaşım ne zaman sevdiği bir yiyeceğin adını söylese bunu bir yere not ediyorum. Planım, ona bu yiyecekleri göndererek ya da buraya geldiğinde satın alarak sürpriz yapmak."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cnscc

Size şunu söyleyebilirim; "her kavuşma ilk buluşma kadar heyecanlı" Evet zor bir şey ama yan yanayken de bir ilişki yürütmek zor değil mi? Çok özlediğiniz için aşkınızı ve heyecanınızı sevgililik döneminde kaybetmiyorsunuz. Tabii önemli olan "doğru insanı bulmak"

erkan-aslan

amkk playboy izle aynı şeyy...sigerim böyle aşkın ızdırapını

ali-yesiloglu

#14 - Editörde de ne fanteziler varmış..

futursuz

9. Sizin olmamış ay ku.

viomatrix

Herşeye rağmen sarılmak falan bunlar önemli şeyler yakın mesafe uzak mesafeyi döver her türlü.

Görüş Bildir