Yaşadıkları En Acı Reddedilme Hikayelerini Anlatırken Kendinizi Bırakıp Onlar Adına Üzülmenize Sebep Olacak Talihsizler

153PAYLAŞIM

Bunları okuyunca halime şükrettim vallahi 😂

Kaynak: https://thechive.com/2019/11/11/brutal-r...

1. "Bir keresinde deli gibi hoşlandığım aşırı etkileyici bir çocuk beni birkaç kere yemeğe çıkarmış, gösterişli bir kutlamaya götürmüş, beni evine Şükran Yemeği'ne davet etmişti..."

twitter.com

"Sonra beni yakın arkadaşına tanıtırken 'işte kız kardeşim olmasını dilediğim kişi' bu demişti."

2. "Bir keresinde arkadaşım bir çocukla yatmıştı, çocuk dönüp 'bu çok garip daha önce hiç tek gecelik ilişkim olmamıştı' demiş."

twitter.com

3. "Paul Newman'in gençliğine benzediğini düşündüğüm süper yakışıklı bir çocuk beni suşi yemeye götürmüştü."

twitter.com

"Yemek boyunca rahatsız gibi duruyordu ve sonra dönüp 'Hiç birinin çok tatlı olduğunu düşünüp yakınlaşınca çok fazla çili olduğunu fark ettiğin oldu mu?' dedi. Yüzümde bir ton çilim vardı..."

4. "Hemen bir ayrılığa neden olmasa da sevgilim bunun hiçbir anlam ifade etmediğini söyleyerek başka bir kızla Cadılar Bayramı kostümü yapmak istemişti. Şu an evliler."

twitter.com

5. "İçerde 14 kadının olduğu ve tek erkek olduğum bir speed date etkinliğine katılmıştım. 14 kadının hepsi de benimle birlikte olmaktansa yalnız kalmayı tercih ettiler."

6. "Bir keresinde gluten intorelansım olduğu için reddedilmiştim. Evet doğru okudunuz."

twitter.com

7. "Yaşadığım yerden 2 saat uzaklıkta olan 10 yıllık sevgilimle ayrı eve çıkmıştık. Meğer hala ilişkimiz varken ve aynı evde yaşarken başka bir kadınla nişanlanmış. Oturduğumuz ev de karısına aldığı evmiş."

8. "Ciddi bir ilişkim olan bir adam beni 30. yaş günüm olduğu gün ofiste çalıştığım sırada arayıp, benden ayrıldı, 20 dakika sonra onun da haberdar olduğu sürpriz partime doğru yola çıktım."

twitter.com

9. "Bir keresinde flört ettiğim bir kız Avengers izlediğim sırada beni aradı. Yakın arkadaşını gördüğünü ve daha önce nasıl seks yaptıklarını en ince ayrıntısına kadar anlattı."

twitter.com

" Bir daha eskisi gibi Avengers izleyemedim..."

10. "Uzun mesafeli ilişkimle ayrılmıştık ama sürekli olarak geri bir araya gelmekle ilgili konuşuyorduk. 3 hafta sonra yanına gittim ve barışacağımızı düşünüyordum. 'Üç haftadır başkasıyla yatmadık' dedim ve cevap dahi vermedi..."

twitter.com

11. "İlkokuldayken gotik bir kız beni kanla yazılı bir mektupla reddetmişti."

twitter.com

12. "Bir keresinde bir kıza çıkma teklifi ettim ve 3 dakika boyunca güldü. En az. 3 dakika sonra gittim.Bu olay 1977 yılında oldu. Bildiğim kadarıyla hala gülüyor..."

twitter.com

13. "Bir keresinde bir kıza hoşlandığım çocuktan bahsetmiştim. Bana çocuğun peşinden koşmam ve ona açılmam konusunda inanılmaz destek oldu. Gidip çocuğa açıldığımda ise başka biriyle çıktığını söyledi ve o kızı gösterdi..."

14. "Birkaç haftadır bir çocukla konuşuyordum ve öğrendik ki ikimiz de Lord of the Rings hayranıymışız. Bana Silmarrilion kitabını okuyup okumadığımı sordu. Hayır dediğimde ise o kitabı okumamış bir LOTR hayranıyla konuşamayacağını söyledi."

twitter.com

"Şaka yaptığını düşünmüştüm. Ama bir daha ondan hiç haber alamadım."

15. "Yıllar önce bir çocukla bir süre konuştuktan sonra buluşmaya karar verdik. Buluşacağımız yere erken gittim ve sonra bana doğru geldiğini gördüm. El salladım, beni gördü, yanımdan geçip gitti ve kayboldu. Her yerden..."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nilufer-demirel

Bazıları karaktersizlikte master ve hiç komik değil

merve-yildiz24

lise sonda dershaneye giderken başka ilçeden dershane çok tatlı bir çocuk geliyordu acayip hoşlandığım bir çocuk neyse okul bitti yerleşemedik tekrar dershaneye başladık sonra buldu beni konuşmaya başladık tekrardan tam buluşacağımız gün gelmedi aradım ve telefonu kapalıydı bir daha kendisinden haber alamadım

komunist.bankaci

#13 başlangıcı resmen aynı olan bir hikaye yaşadım. lisedeyim. bir çocuktan hoşlandığımı bir kıza anlattım. mutlaka açıl diye gazladı, cesaret verdi. meğer manitasıymış çocuk, kızın amacı dalgaya almakmış :D ama bilin bakalım ne oldu? çocuk bana aşık olup onu bıraktı, 3 sene çıktık.

hipergrafi

Helal 👏👏👏

komunist.bankaci

Ölene kadar aynı kişiyi sevmemek, birinden soğuyup başkasını sevmek karaktersizlik mi? İnsanlığın tamamına yakını karaktersiz o zaman.

belamras

Ayrıca silmarilionu okumayan lotr hayranıyım demesin öyle bir durumda bende aynısını yapardım

psipsi

Olsun be, üzülme... Bu dünyaya çomarlar da lazım. Go little çomar goo!

belamras

İlk kez bir kızdan hoşlanmıştım tabi doğal olarak acemiyiz böyle nasıl hissettiğimi detaylı anlattım verdiği cevap ''biraz klişe'' olmuştu. O gün bu gündür kimseye duygularımı tam açamadım :/

Görüş Bildir