Görüş Bildir

Ünlü Sanatçı Nihat Doğan Siyasete mi Atılıyor? HDP Sorusuna Cevabı İse Kafalarda Soru İşareti Bıraktı...

Anasayfa > Güncel

Moderatörlüğünü Seyhan Soylu'nun yorumculuğunu da Ebru Polat, Tuğba EkinciNihat Doğan ve Bahar Candan'ın yaptığı Al Sana Haber programının yeni bölümünde dikkat çeken açıklamalar yapıldı. Doğan, şarkıcılığın yanı sıra 2023 yılında siyasete atılacağını belirtti. Ünlü şarkıcının hangi partiden aday olacağı ise merak konusu oldu. İşte tüm detaylar haberimizde...

'Özgürlükçüler kazanacak diktatörler kaybedecek' diyen Nihat Doğan, 'Ben Erdoğan meselesine girmem. Siyaset yapacağım bunu da açık ve net söylüyorum. 2023'te siyaset yapacağım hangi parti olduğunu o zaman görürsünüz' dedi. Peki Nihat Doğan hangi partiden aday olmayı düşünüyor? İşte yanıtı...

Nihat Doğan Hangi Parti'den Aday Olacak?

Nihat Doğan Hangi Parti'den Aday Olacak?

Seyhan Soylu, 'Nerede hangi partide siyaset yapacaksın? HDP'den mi?' sorusu üzerine konuşmaya devam eden Doğan, 'Orası beni ilgilendirir. HDP'de olabilir o da siyasi bir partidir. Şu an şu partide siyaset yapacağım demiyorum. Belki bağımsız olacağım' ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcının 2023 yılında hangi partiden aday çıkacağı ise bu açıklamalardan sonra izleyenler tarafından çok merak edildi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
9
8
2
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
The Gost

Şu insan müsveddesinin Özge Canın ardından dediklerinden sonra insandan saymıyorum. İnsanlığın kusması gereken onlarca atıktan sadece biri. Başka bir şey değil.

The Gost

Ayrıca bu, ünlü bir sanatçı değil. Seda Sayan sayesinde daha bilinir hale geldi. O sanatçıdan sayılırsa Neşet Ertaş gibi sanatçılara hakarettir bu.

Spook

Sanatçı mı? Hangi sanat eserini üretmiş?