Ünal Aysal Divan Kurulunda Esti Gürledi

 > 
5PAYLAŞIM
Ünal Aysal Divan Kurulunda Esti Gürledi

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, önemli açıklamalarda bulunuyor.

" Önemli projelerin gerçekleşmesi için gerekli genel kurul onayı kulübümüzün hem ufkunu genişletecek. Hem de 3 Temmuz 2011'den beri devamlı artan ve her gün biraz daha sertleşen Galatasaray düşmanlığından. Galatasaray'ın daha fazla zarar görmeden direncini arttırmasını kolaylaştıracaktır. Kısa vadeli borçların arttığı yönündeki bilgiler doğru değildir. "

"Beş yıllık sponsorluk çalışması konusunda önemli yol kat ettik. Forma sponsorluğu yurt içi ve yurt dışı olarak bu yıllık ikiye ayrıldı. Bir hafta içine açıklamayı umuyoruz. "

"Denizbank ile yapılan anlaşmayla ödemelerimiz düzenli bir sürece girmiştir. Bugün 17 Milyon kişilik bir izleyici zümresine ulaşmış olan Galatasaray Sosyal Medya portalımızın ticari bir yapıya döndürülmesi projemiz başlatılmış. "

"Bütün ahlaki ve evrensel sportif değerlerin hükümsüz kılındığı, şikeciliğin, ırkçılığın, sokak kabadayılığının normalleştirildiği bu yeni düzende, adaletsizlik, kayırmacılık ve TFF, TBF, TKF vs. gibi tarafsız kurumlar şapkasının altında gelişen zorbalık bir orman kanunu haline gelmiş bulunuyor. "

"Bir Aslanın dişlerini gördüğünüzde sakın ola size gülümsediğini zannetmeyin! "

Eurosport

Haberin Tamamı İçin:

Ünal Aysal'ın yaptığı açıklamalar

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir