Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün Çok Sevdikleri Bir Sözünü Paylaşırken Hepimize İlham Veren 21 Takipçimiz

1.9bPAYLAŞIM

"Cumhuriyet, bilhassa kimsesizlerin kimsesidir."

Biricik takipçilerimize

dedik.

1. Onlar da Atamızın birbirinden ilham veren ve ileri görüşlülüğünü bir kez daha kanıtlayan sözlerini bizimle paylaştılar!

twitter.com

2. 

twitter.com

3. 

twitter.com

4. 

twitter.com

5. 

twitter.com

6. 

twitter.com

7. 

twitter.com

8. 

twitter.com

9. 

twitter.com

10. 

twitter.com

11. 

twitter.com

12. 

twitter.com

13. 

twitter.com

14. 

twitter.com

15. 

twitter.com

16. 

twitter.com

17. 

twitter.com

18. 

twitter.com

19. 

twitter.com

20. 

twitter.com

21. 

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gozdepercin

HEYKELİNDEN DAHİ KORKULAN YİĞİT ATAM.ŞEREFLİ ATAM.SEN ASLA ÖLMEDİN,ÖLMEYECEKSİN.İZİNDEYİZ PAŞAM ❤❤❤

gunesliler

"Bir millet zenginliğiyle değil, Ahlaki değerleriyle ölçülür." yapıp saray' ın karşısına assam, delirir zat-ı muhterem..

neyse-sustum

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE [ BU DA BENDEN GELSİN ]

alpaslan16

Ben de bir sözünü paylaşayım Sivas kongresinden “Makam-ı Celil-i Hilafet ve Saltanat’a, İslamiyet’e, devlete, millete ve memlekete manen ve madden hizmetten başka bir gaye ve emelimiz olmadığına binaen kongrenin müzakeresi devamı müddetince ihtirasat-i şahsiye ve siyasiyeden ve fırkacılık amelinden münezzeh bir azim ve iman ile çalışacağıma ve İttihat ve Terakki Cemiyeti’nin ihyasına çalışmayacağıma namusum ve bilcümle mukaddesatım namına vallah billah

arsenic

Çok üzülüyorum size. Elinde tlfnun, götün sıcacık evinde, sike sürülmeyecek aklınla güya M.Kemal Atatürk’ü eleştirebiliyorsun. Adamın ömrü cephelerde geçmiş, birileri gibi bu milletin etinden sütünden yararlanıp, kendine saraylar yaptırıp, karısını milyarlık çantalarla gezdirmemiş, çoluğunu çocuğunu, yedi sülalesini yetmeyip yandaşlarını zengin edip sefa sürmemiş. İtibarın varaklı saraylarla değil, eğitim ve bilgiyle olduğunun hep bilincindeymiş. Kadını kimsenin hizmetkarı, evinin süsü görmemiş, hep onore etmiş, yüceltmiş. Para hırsıyla ağaçları ranta çevirmemiş, binlerce ağaca kıymamış, bir ağaç için köşk taşıtmış. Birilerinin hizmetkarı olmamış. Misak-ı milli demiş. Senin gibi kansız ve şerefsizlere bile bu vatanı bırakmış. İki kuruşluk tarih bilginle sağdan soldan kopyala yapıştır yapıp o günün şartlarını ve Atatürk ve silah arkadaşlarının neleri başardığını öğrenmeye tenezzül etmemişsin. Zavallının birisin, git kos hadi klavyeden sallama. Kos reyizine cok inaniyorsan idlib’e.

ender-deniz

ben de yorum yazmıştım benimkini niye paylaşmadın onedio

Görüş Bildir