Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler'in Ergeni Nilay'ın Allah Herkese Böyle Evlat Versin Dedirten Bir Çocuk Olduğunun 13 Kanıtı

5.5bPAYLAŞIM

İlk yayınlandığı günden beri fırtınalar estiren, bol entrikalı, yürekleri toplatan televizyon dizimiz Ufak Tefek Cinayetler; hikâyesiyle olduğu kadar karakterleriyle de adından çokça söz ettiriyor.

Merve, Oya, Pelin, Arzu... Dört başrolümüz malum, fakat dizide bir de bir karakter var ki özellikle son birkaç bölümdür ortalığı epey sallıyor. Liseli bir genç kız rolünde izlediğimiz Nilay, tam bi yetişkin gibi oturmuş karakteriyle neredeyse hepimizin gönlünde özel bir yere sahip oldu bile. 

Böyle evlat herkesin başına diyelim ve Nilay karakterine biraz yakından bakalım...

1. Aslıhan Kapanşahin tarafından başarıyla canlandırılan Nilay karakteri, şüphesiz dizinin en beğenilen ve öne çıkan karakterlerinden biri.

2000 doğumlu Aslıhan Kapanşahin'in hayat verdiği Nihal, televizyon ekranlarımızın belki de en sevdiğimiz karakterlerinden biri olmaya aday...

2. Dizinin 4 başrol kadınına rağmen Nilay, hemen hemen her hafta seyirciden bol bol takdir toplayıp dizinin yayın günü en çok konuşulan karakterler arasında girmeyi muhakkak başarıyor.

3. Çünkü Nilay, bildiğimiz, televizyon ekranlarında sıkça gördüğümüz şımarık ergenlere hiç mi hiç benzemiyor.

Anasına babasına kafa tutan, o kadar paranın içerisinde kaybolmuş zengin ergenler gibi değil asla.

4. Akıllı mı akıllı sempatik mi sempatik... Sözünü asla esirgemeyen korkusuz, hesapsız kitapsız bir genç kız Nilay..

5. Haliyle de bunca entrikanın, yalanın dolanın, yüzsüzlüğün kol gezdiği hikâyede Nilay gibi bir karakter adeta gözümüzü gönlümüzü açıyor; içimize bir ferahlıklar doluyor.

Böyle olacaksa hemen bir çocuk yapayım diye de iç geçirmiyor değilsinizdir herhalde Nilay'ı gördükçe...

6. O kadar olgun ki Nilay, ailesinin dağıldığı bir zamanda bile hep dimdik durarak hepimizi şaşkına çevirdi. Hem annesini hem de kardeşini o toparladı desek yanlış olmaz.

Tabii bir süre sonra annesi Arzu kendine gelip Nilay'ın yükünü biraz hafifletmeye çalıştı fakat Nilay bu, öyle yan gelip yatar mı hiç ?!?

7. Yine de bunca yükün altına girip ailesi için güçlü durma çabaları Nilay'ın kendisinin de bir çocuk olduğunu unutması anlamına gelmedi hiç!

Hoş kendi sinir krizini bile neredeyse kendi geçirdi diyebiliriz. 😲

8. Ana baba dost düşman dinlemeden haksızlığın ve ikiyüzlülüğün karşısında bir yetişkinden daha mertçe durduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Dizinin içerisinde bir tane aklı başında doğru düzgün yetişkin yokken, Nilay gibi bir genç pırıl pırıl parlıyor tabii hepsinin arasından. Bin tanesi gelse bir Nilay'ın eline su dökemez. 😒

9. Sivri zekasıyla şeytana bile pabucunu ters giydirir adeta. Bundandır ki Merve'nin tahtının varisi Nilay olabilir pekala!

Tabii Nilay o tahtı, kötülüğe kullanır mı, hiç sanmıyoruz. 😇😇😇

10. Annesini de bu kadar minnoş seven bir liseli kız bulmak öyle pek de kolay değil yalnız...

Nilay her fırsatta annesini sevgiye boğuyor, kadını resmen pamuklara sarıp sarmalıyor. Ne tatlı bi çocuksun sen Nilay! 💜

11. Zeki olduğu kadar çevik de bir çocuk Nilay, henüz kendisini antrenmanlarda göremesek de voleybol oynadığını ve çok da başarılı olduğunu biliyoruz şimdilik.

Eee başarılı olmadığı bir konu var mıdır ki bu güzel kızçemizin acaba? Resmen gurur duyulacak bir evlat. Hakikaten herkesin başına!

12. Salaklığa ve salaklara asla tahammül edemese de...

Onlarla nasıl baş edeceğini de çok iyi bilen biri Nilay. Zira Burcu'nun Nilay ile tanışmak için attığı taklalar ve kurduğu kumpaslar Nilay'ın gözüne bile değmedi. HEY GİDİ BE ABLAM YER Mİ BU KIZ O ÇOCUKÇA OYUNLARINI?!?!?!

13. Ne Merve'si Pelin'i Ne Arzu'su Oya'sı... Tek kraliçemiz sensin Nilay! Seviyoruz kız seni. 💜💜💜

Bize kalırsa bu zeka ve mükemmellikle tüm Sarmaşık'ın ve Şer Birliği'nin hakkından Nilay gelir... Herkesi de bir bir üzer... 😍💪

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
43numaraharleybot

2000 ne la bizim araba 92 model. bunlar ne ara büyüdü de oyunculuk yapmaya başladı.

hossohbet-entelektuel-adam

hatun da erik gibiymiş kütür kütür

hossohbet-entelektuel-adam

bu arada

hossohbet-entelektuel-adam

bu kızdaki daşşak kimsede yok

hossohbet-entelektuel-adam

heykelini yapsak daşşaklarına beton yetmez reyiz

Görüş Bildir