Uçak Tuvaletindeki Müstehcen Görüntüleri Hakkında Soruşturma Başlatılan Kerimcan Durmaz'ın Verdiği İfade Ortaya Çıktı!

1.6bPAYLAŞIM

Kerimcan Durmaz'ın Beykoz Adliyesi'nde verdiği ifade ortaya çıktı! İşte o ifade ve daha fazlasını size anlattık...

Kerimcan Durmaz'ın uçak tuvaletinde çektiği müstehcen videonun milyonlarca kişi tarafından görüntülenmesinin ardından bildiğiniz üzere hakkında soruşturma başlatılmıştı.

Kerimcan Durmaz da en başta "Ben değilim" dese de daha sonra pişman olduğuna dair bir video çekmişti.

Size burada bolca bahsetmiştik.

Sessizliğini Bozdu! Uçak Tuvaletinde Müstehcen Görüntüleri Ortaya Çıkan Kerimcan Durmaz'dan İlk Açıklama Geldi! - onedio.com
Sessizliğini Bozdu! Uçak Tuvaletinde Müstehcen Görüntüleri Ortaya Çıkan Kerimcan Durmaz'dan İlk Açıklama Geldi! - onedio.com

Tüm bu olaylar karşısında çektiği videonun ardından sessizliğe gömülen Kerimcan Durmaz, yaptığı bu paylaşımla da epey eleştirilmişti.

Çektiği özür videosu gibi,

Bu da samimi bulunmamıştı...

İşte bugün, Beykoz Adliyesi'nde süren dava için verdiği ifade ortaya çıktı!

Hemen neler söylediğine bakalım!

"Yanlışlıkla gönderdim..."

"Olay günü, 29 Nisan 2019 günü, yurt dışından uçak ile İstanbul Havalimanı'na ineceğim esnada uçağın tuvalet bölümünde çekilmiş ve telefonumda mevcut olan bir videoyu, Instagram isimli sosyal paylaşım sitesi üzerinde mevcut olan ve yalnızca yakın arkadaşlarımdan oluşan bir gruba göndermek isterken, ekranın yanlış bölümüne dokunmam neticesinde rızam dışında yanlışlıkla gerçekleştirdiğim bir durumdur."

"Farkında değildim..."

"Zaten ben paylaşmış olduğum videonun farkında değildim. Bana arkadaşlarım tarafından telefonla durumun bildirilmesi üzerine haberdar oldum ve olabildiğince hızlı bir şekilde videoyu hikâyeden kaldırdım."

"Kasten yapmadım..."

"Benim kesinlikle kasten böyle bir paylaşımda bulunmam söz konusu değildir. Bu nedenle yaptığımın hata olduğunu kabul etmekle birlikte suç işleme kastımın olmadığını belirtmek istiyorum. Müşteki dilekçesinde belirtilen üzerime atılı suçlamaları kabul etmiyorum."

"Çok üzgünüm..."

"Böyle bir olay yaşandığı için çok üzgünüm, pişmanım. Hatta olayın akabinde hem takipçilerimden, hem ailemden hem de bütün kamuoyundan özür dileyen bir videoyu yine Instagram hesabımdan yayınladım."

Siz bu ifade hakkında ne düşünüyorsunuz?

Videonun kendine ait olduğunu da sözlü ve yazılı olarak kabul etmiş bulunuyor...

Bakalım, davanın sonucu ne olacak?

Gelişmeleri takip ediyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erbil-ozkaya1

wallahi ben bu sahisi yillar once sizin sayenizde tanidim onedio ailesi sizinde bu insanin buralara gelmesinde buyuk katkisi var .muthis komik eglenceli diye diye insanlarin hayatina soktunuz bu yaratigi..

Gizli Kullanıcı

Kabahat yeminle sende değil seni ünlü yapanların ....

tolga-aydin12

Bu yumuşak utanmadan bir de arkadaş grubundan falan bahsediyor, siz canınız sıkılınca birbirinizin çüküne mi bakıyorsunuz? Demek bakıyorsunuz...Sonra da vay efendim" toplum LGBT'leri ayrıştırıyor" ayrıştırır efendim.. Abartmayın mümkünse..

herseyguzelolucak

ceza çekilecek bir durum değil kesinlikle. Paşlaşılan görüntü toplum açısından yanlış olsa bile herkesin istediğini paylaşma hakkı ve özgürlüğü mevcuttur. Aksini iddaa eden insanlar ise gayet takıpten çıkıp kişinin gönderilerini görmeme hakkına sahiptir. Onca çıplak kadın resimlerinin gezdiği sayfalarda fink atıp daha sonra kendinizce açığını gördüğünüz bir insana bu şekilde yüklenilmesi oldukça yanlış. Ülkede daha büyük sorunlar varken bu konuya yüklenenler kendi olaylarını örtmek için kullandıkları bir olay olarak görünmesinden farklı bi durum değildir. Önce ülkemize sahip çıkalım ki vatandaşlarını eleştirmeye hakkımız olsun ..

Gizli Kullanıcı

ikisi aynı şeymi?şimdi bi insan pornocu olur yapar yada bi insan ünlü degildir yapar ama bu kişi ünlü neyazıkki!ünlülerin sıçması bile olay olurken bu gözden mi kaçacaktı?miilyonlar takip ediyo,her hareketini gözlüyo herkes.iyi bişeyi haber olurken iyi de,kötü bişeyi haber olurken mi kötü oldu?!

f.-e.

Ebru Şallı memesini tam da aynı sebeple yanlışlıkla herkesle paylaşınca neden bu kadar olay olmadı acaba? Sorun görünenin pipi olması mı? Çünkü meme güzel ama pipi tü kaka değil mi :D Neyse, amacım savunmak değil asla ama Instagram'dan hikaye paylaşmış herkes bu savunmanın doğru olabileceğini bilir. Çünkü herkesle veya yakın arkadaşlarla paylaşmak gibi iki seçeneğiniz vardır. Yakın arkadaşlarına pipisini çekip göndermesi ise onun ve arkadaşlarının sorunu.

Gizli Kullanıcı

ebru şallınınki gerçekten yanlışlıkla ama bununki degil.hikayesinde yazıyo "bana bakın amaaa" diye.bunun neyini arkadaşına yada avukatına göndereceksin ya?atarken destekli atın biraz bari.yemiyoruz.

f.-e.

Neyi, neden atayım? Şahsı takip etmiyorum bile, savunmak için bir şey yazmıyorum. Ama aklınızın almadığı şeyleri de hemen "atma, sallama, yemezler" diye eleştirmeyin. Daha okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Arkadaşına veya avukatına gönderme gibi bir şey yok. Instagram'da "Yakın Arkadaşlar" diye grup oluşturuluyor. Oraya istediğin kadar kişiyi ekliyorsun. Ve paylaşım yaparken de "Herkes" ile veya "Yakın Arkadaşlar" ile paylaşma seçeneği var. İkisinin butonu alt alta. Kerimcan'ın "Yakın Arkadaşlar" grubu demek ki birbirine böyle şeyler gönderiyor. "Buna bakın ama" dediği o yakın arkadaş grubu. Bunda anlaşılmayacak bir şey yok. Alttaki butona değil de üstteki butona basmış bu kadar basit bir olay. Dediğim gibi eylemin kendisi sehven, bu kadar basit bir nedenle meydana gelmiştir. Ama bir insanın yakın arkadaş grubuyla birbirine böyle şeyler göndermesi kendi sapıklığı ve bir başka tartışma konusudur.

Gizli Kullanıcı

arkadaşına gönderdigini nerden biliyorsun?hiç arkadaşına göndermiş gibi durmuyo!

Görüş Bildir