Görüş Bildir
Haberler
'Twitter'da Yazanların Hepsi Üfürükten Teyyare'

'Twitter'da Yazanların Hepsi Üfürükten Teyyare'

adem kara
25.06.2014 - 09:32

ANTALYA'da konser veren ünlü sanatçı Sezen Aksu, şarkı ve esprileriyle hayranlarına güzel bir gece yaşattı. Sahnede Twitter hesabı olmadığını açıklayan Sezen Aksu, 'Benim Twitter'ım falan yok. Orada Sezen Aksu diye yazanların hepsi üfürükten teyyare, selam söyle o yare' dedi.

Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneye çıkan Sezen Aksu, şarkılarını binlerce hayranı için söyledi. Konserinde hit şarkılarını seslendiren Aksu'ya hayranları da eşlik etti. Şarkılarıyla izleyenleri zaman zaman duygulandıran sanatçı, esprileriyle de herkesi kırdı geçirdi. 'Bu Gece Gel, Yarın İstersen Yine Git' adlı şarkısını seslendiren Aksu, şarkının bestesinin Onno Tunç'a, sözlerinin ise Aysel Gürel'e ait olduğunu belirtti.

'ADIM ÇOK EVLENDİYE ÇIKTI'

Asistanının Twitter hesabı aracılığıyla bu şarkıya ilişkin bir paylaşım gördüğünü kaydeden Aksu, şöyle konuştu: 'Orada şöyle bir cümle var; 'Bu arada benim Twitter'ım falan yok. Orada Sezen Aksu diye yazanların hepsi üfürükten teyyare, selam söyle o yare. Fakat benimle ilgili bir şeyler olduğu zaman asistanıma soruyorum. Onno ve Aysel'in şarkısını sadece ben söyledim. O taraklarda hiçbir zaman bezim olmadı. 'Şöyle bir cümle; 'Bu gece gel ya da istersen git diyerek, bir nesli yollu yapan Sezen Aksu'ya buradan selamlar olsun.' Ya burada hoşgörülü bir insanın ifadesi var, baskıcı olmayan, 'bu gece gel, yarın gece gelme', senin kalbin ne kadar kötüymüş arkadaşım. Ben niye bir kuşağın yolunu yapıyormuşum, kuşak müsaitmiş demek ki. Ben ne yaptıysam nikahı bastım öyle yaptım. Tabi bir babanın korkusundan yusuf yusuf önüme gelene nikah kıydım. Ondan sonra adım 'çok evlendiye' çıktı' dedi.

GELİN VE DAMATLIKLA KONSERE GELDİLER

Sezen Aksu, gelin ve damatlığıyla konserini izlemek için gelen genç bir çifti ise sahneye davet etti. Hayranı olduklarını söyleyen Ayça Kangal-Şevket Demir çiftiyle sohbet eden Aksu, 'Ayol ev daha hayırlı değil miydi? Ne güzel bir armağan bana. Hayatınızda bir yerim varmış. Çok mutlu oldum' diyerek teşekkür etti. Genç çift, seyirciler ve Aksu'nun isteğiyle sahnede dans etti.

Nikah gününü özellikle Sezen Aksu'nun konser tarihine denk getirdiklerini belirten gelin ve damat, Cam Piramit'te nikahları kıyıldıktan sonra da konsere gediklerini ve Sezen Aksu hayranı olduklarını söyledi. Ayça ve Şevket Demir çifti, Aksu'nun sahneye davet etmesinden çok mutlu olduklarını, ömür boyu bu anı unutamayacaklarını söyledi. Konseri, Antalya Valisi Sebahattin Öztürk ve eşi de izledi.

Mehmet ÇINAR/ANTALYA,(DHA)

Kaynak: http://www.dha.com.tr/sezen-aksu-twit...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın