Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sevginin Saygı Gördüğü Onur Yürüyüşlerinden Sürpriz Evlilik Teklifi Dahil 22 Renkli An!

-

Sevgiye saygı ve kendisinden onur duyanların bir araya geldiği yürüyüşlerden renkli görüntüler Buzzfeed'de bir araya geldi. Bakalım Londra ve New York'ta sorunsuz gerçekleşen etkinliklerde kameralara neler takılmış...

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/laurasilver/lov...

1. Rengarenk bir kelebeği andırmadı mı?

2. Rengarenk bir kelebek😍

3. Sevgiden yana polisler.

4. 🌈

🌈
🌈

5. Süper çift

6. 🌈

7. Ve süper üçlü!

8. Kraliçe!

9. Londra belediye başkanı Sadiq Khan.

10. İçinden geldiği gibi dans edenler. 👯

11. 👯

12. Gururlu, hem de iki defa!

13. 🌈

14. Orlando kurbanlarını anan ve kendisiyle gurur duyan Müslümanlar.

15. Sevginin dili, dini, ırkı ve cinsiyeti olmadığını en iyi kanıtlayan:

16. Yürüyüşte sözlenenler!

17. Ve sevgilisine evlenme teklifi eden polis memuru!😍

Cevap: Evet! 💍💍

18. Yürüyüş New York'ta ise Orlando saldırısında hayatını kaybedenlerin sessizlikle anılmasıyla başladı.

19. "Görevini gururla yapan trans memurlar"

20. New York'ta NBA desteği!

21. 🎈🎈

🎈🎈
🎈🎈

22. Nefret değil, aşk kazanacak.

👏👏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ne-bu-kadnezar

sonrada diyorlar ki vay efendim biz seks objesi değiliz bütün hayatımız seks değil bilmem ne arkadaş etkinliğiniz de bile deri pantlonlar cıplak kadınlar bilmem ne ondan sonra vay efendim biz öyle değiliz arkadaş fikriniz neyse zikrinizde o...

deneri

Kaç eşcinselin "normal" yani kadın-erkek yani heteroseksüel çifte saldırdığını gördünüz? Görmediniz...tabi ki göremezsiniz çünkü onlar sizin gibi dini kullanmazlar gelip "kardeş zina ediyorsunuz" demezler onlar derler ki aklı var iradesi var bir hesap sorulacaksa Allah sorar ben karışamam ama biz yani "normaller" onlari gorunce "Ahlaksizlar,siz sapiksiniz,ibneler,Lut kavmiii,helak olucaksinizzz" deriz asıl dindar sayılan bizler Allahin isine karisiriz onun sormasi gereken hesaplari ilahmışcasına üzerimize vazifeymişcesine yaparız bunu yahu eşcinsel olan adam bunu arastirmayi ve kendini keşfetmeyi biliyorsa ve üstüne üstlük müslümanların olduğu bir yerde yasiyorsa sence o hic arastrmamis midir Lut kavmini falan o butun her seye ragmen gunahini sevabini cartini curtunu kabul etmisse bize laf dusmek olur mu?

raheanne

Ülkemize'de gelecek yüzyılda böyle bir medeniyet gelmesi dileği ile. Tekrar insana ve hayvanlara, fikir özgürlüğüne saygı gösterilmesi dileği ile. İnsanları travesti oldukları için yargılayanlar, travestiler kadar insanlığınız olsa keşke. İnsanların hayatlarına, görüşlerine ve fikirlerine karışmayı seven bir tek ülke topluluğu Türkiye insanıdır sanırım. Karışmayın insanların hayatına. Ne kadar geri kafalı varsa kendini yorumlarda belli etmiş. Allah bir yastıkta kocatsın :=).

Gizli Kullanıcı

bu içeriğe böğüren yurdum erkeklerinin %99 travestilerle yatar ...

biznedioz

Bu eylemlerde dikkatimi çeken bir husus da hiçbir şeyin doğal olmaması. Vücutlar, makyajlar, kıyafetler, tavırlar, hareketler (ülkemizdeki eylemleri hatırlarsınız.). Aşırı alkol ve muhtemelen uyuşturucu tüketimi. Her hali ile itici. Aşkını yaşamak isteyen yaşasın. Eğer bu yanlış ise (evet yanlış) cezasını verecek olanlar bizler (insanlar) değiliz. Lâkin bu eylemler gerçekten sadece mide bulandırıyor. Bir çocuğum olsa yine bu kadar yapıcı düşünebilir miydim bilmiyorum. İnsanların kendilerini daha çok benimsemesini isteyen bir topluluğun düşeceği en büyük yanlışlardan biri fazlasıyla marjinal olmaya çalışmaktır.

Görüş Bildir