Sevgilisi Tarafından Hunharca Aldatıldığını Akla Hayale Gelmeyecek Bir Şekilde Öğrenen Bahtsız Kadın

10PAYLAŞIM

Kadının yaşadığı hayal kırıklığını düşünemiyorum bile...

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

Yıllardır birlikte olduğu sevgilisinin kendisini aldattığını olabilecek en kötü şekilde öğrenen kadının bahtsız hikayesi ile karşınızdayız.

İsmini vermek istemeyen kadının aldatılma hikayesi sevgilisinin uzayan mesai yalanları ile başlamış. Kadın hiç şüphelenmemiş çünkü sevgilisi işini hep çok ciddiye alan biri olmuş.

Bir önceki akşam gibi, hala işte olduğunu söylediği bir gece kadın iyi olup olmadığını merak ettiği için sevgilisini aramış.

Adam telefona cevap vermemiş ve eve sabaha karşı gelmiş, kadın da işe gitmek için hazırlandığı için çok fazla soru sormadan evden çıkmış.

Birkaç saat sonra sevgilisinin penisinin olduğu bir fotoğrafla karşılaşmış. Açıklama olarak ise 'Dün gece inanılmazdı, seni düşünüyorum' yazıyormuş.

Tabii ki çiftimiz bir önceki gece herhangi bir cinsel birliktelik yaşamadıkları için kadın direkt aldatıldığını anlamış. Mesajı gören kadın bir süre ağlamaktan kendisine gelemediği için hemen cevap verememiş.

Sonunda ise şöyle bir mesaj atmış: "Belli ki bu mesajı benim yerime sevgiline atacaktın. Evden eşyalarını al ve ben geldiğim zaman orada olma."

Sevgilisinin cevabı ise sadece "Tamam, üzgünüm." olmuş.

Kadın sevgilisinin daha önce de kendisini aldattığını fakat ilişkilerinin eskisi gibi olmadığını, bir daha yapmayacağını düşündüğünü dile getiriyor.

Siz böyle bir mesajla karşılaşsaydınız ne yapardınız? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erci-e

Akla hayale gelmeyecek dediğin buysa hayal gücün çok sığ demektir. Not: Bunun gibi erkekleri Allah kahretsin!

selimkazak

Akla hayale gelmedi gerçekten sn edit senin ben başlığına ...

anil-aslancan

Gerçekten de akla hayale gelmeyecek şekildeymiş. İşte böyle yaparak takipçilerinizin saygısını yitiryorsunuz. Dürüst olun ve bunu yapmayın. Lütfen!

farkedmez

akla hayale gelmeyecek şekil yanlış mesaj mı kanka. konuya çekmek için bu tarz başlıklar atmayın gözünüzü seveyim.

Görüş Bildir