Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sevgililerin Senin En Çok Hangi Özelliğine Ayılıp Bayılıyor?

-

Pek çok şahane özelliğin olabilir hatta kusursuz bir sevgili bile olabilirsin. Ancak illa ki bir özelliğin diğerlerinin arasından sıyrılıyor ve seni onların gözünde vazgeçilemez kılıyordur. Soruları cevapla, en çok neyine ayılıp bayılıyorlar görelim!

1. Öncelikle hangi cinsiyetten hoşlanıyorsun?

Kadın
Erkek
Fark eder mi?

2. Bu şöminenin karşısında ne yapmak istersin?

Kitap okumak
Şarap içmek
Sevişmek
Sohbet etmek
Uyumak
Film izlemek

3. Peki birlikte gittiğiniz tatilden birinci beklentin nedir?

Eğlenmek
Dinlenmek
Keşfetmek

4. Onunla yalnız kaldığınızda favori sohbet konunuz genellikle ne oluyor?

İlişkimiz.
Bol dedikodu.
Filmler, kitaplar, şarkılar.
Heeeer şey.

5. Bu önemli! Sevgiline son 1 senede en çok hangisine birlikte gitmek için teklifte bulundun?

Konser
Sinema
Bar
Müze
Piknik
Alışveriş

6. Sevgilin çok büyük bir hata yaptı (merak etme, aldatma değil) ama fark edip özür de diledi. Tepkin ne olur?

Özür her kapıyı açar.
Affedemeyeceğim şeyler var.
Önce biraz trip.
Bir süre ona hayatı zehir ederim.
Üstünde fazla durmam.
Önce uzuuun uzuun konuşmamız lazım.

7. Dürüst ol! Sevgilin "Ev boş, bize gidelim mi?" derse aklına ilk gelen ne olur?

Seks yapmak
Film izlemek
Romantık akşam yemeği

8. Peki bir arkadaş ortamında hangisi senin için daha önemlidir?

Arzulanan biri olmak
Güvenilen biri olmak
Aranılan biri olmak
Sevilen biri olmak

9. Son olarak, genelde onun gönlünü nasıl alırsın?

Çiçek alarak
Dışarı çıkararak
Sarılarak
Hediye alarak
Sevgimi göstererek
Konuşarak

Dürüstlüğün!

Sevgililerin senin en çok dürüst olmana bayılıyor. Hayattaki en önemli şeylerden birinin her şartta ve her zaman dürüst olmak olduğunun farkındasın ve birlikte olduğun insanlar da senin en çok bu özelliğinden etkileniyor. Dürüstlüğün sayesinde daha çoook kalp fethedeceksin.

Sadık olman!

Sevgililerin senin en çok sadık olmana bayılıyor. Bir ilişkide mutluluğun en önemli anahtarının sadakat olduğunun farkındasın ve bunu karşındakilere de hissettiriyorsun. Sadık bir sevgili herhalde herkesin birinci tercihidir. Sen de bu önemli meziyetin sayesinde kalplerde sarsılmaz bir yer edinmişsin.

Duygusallığın!

Sevgililerin senin en çok duygusal olmana bayılıyor. Çok yufka yürekli ve yumuşak kalplisin. Beyninden önce kalbinin sesini dinliyor olman onları etkiliyor. Çünkü çoğu zaman menfaatlerin doğrultusunda değil vicdanının yönlendirmesiyle hareket ediyorsun ve bu seni onların gözünde büyütüyor. Duygularını gizlemeden doyasıya yaşaman senin en sevilen özelliğin.

Ateşli olman!

Sevgililerin senin en çok ateşli olmana bayılıyor. Bir ilişkiyi duygularla beraber ayakta tutan en mühim şeyin ne olduğunu iyi biliyorsun. Sevgililerin senin bu her daim ateşli halinden çok memnun. Arzulanır olmak onların hoşuna gidiyor ve bu da ilişkinize pozitif yansıyor. Bu ateşli halini koruduğun sürece ayılanın da bayılanın da bol olacaktır.

Kültürlü olman!

Sevgililerin senin en çok kültürlü olmana bayılıyor. Entelektüel faaliyetlere vakit ayırıyor, takip ediyor ve bunlardan bahsetmeyi seviyor olman cazibeni artırıyor. Zeki bir insanı kim arzulamaz ki? Sevgililerin onlara sırf birer seks objesi ya da eğlence aracı gibi davranmadığın için senin bu özelliğinden oldukça memnun.

Eğlenceli olman!

Sevgililerin senin en çok eğlenceli olmana bayılıyor. Bir ilişkide eğlence bitmişse her şey bitmiştir. Birlikte eğlenemeyen bir çiftin mutlu da olamayacağının farkındalar. Senin bu özelliğin de hem bir ilişkinin yürümesi için en büyük nimet hem de onlara senden sıkılma fırsatı vermediği için senin en büyük kozun.

Romantikliğin!

Sevgililerin senin en çok romantik olmana bayılıyor. Aşkta her şey bir yana romantik bir sevgiliye sahip olmak öbür yana. Jestlerin, ince düşüncelerin ve ufak sürprizlerinle gönülleri kazanmayı iyi biliyorsun. Romantik kişiliğin onları mest ediyor. Sevgililerin için senin bu özelliğin, ilişkinin temel taşı olduğu ve onlara kendilerini özel hissettirdiği için vazgeçilmezleri arasında.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ibrahim-aksu1

Romantikliğin! ya onedio yalancı, yada o bunu farkedemedi :)

bayan-kahkaha

ateşli değilim onedio :d

kokos

Ateşli olman!

tipikteraziii

Ateşli olman! Ateşli olman! Sevgililerin senin en çok ateşli olmana bayılıyor. Bir ilişkiyi duygularla beraber ayakta tutan en mühim şeyin ne olduğunu iyi biliyorsun. Sevgililerin senin bu her daim ateşli halinden çok memnun. Arzulanır olmak onların hoşuna gidiyor ve bu da ilişkinize pozitif yansıyor. Bu ateşli halini koruduğun sürece ayılanın da bayılanın da bol olacaktır.

onediookuru

tabi ki Dürüstlüğün!

Görüş Bildir